Pogoda na koniec listopada 2018

Długoterminowe prognozy na końcówkę listopada sygnalizują spadki temperatur oraz możliwość opadów deszczu. Prześledźmy dokładniej, co będzie się działo w aurze w tym czasie.

Pogoda na koniec listopada nad morzem


Dość słonecznie i chłodno – tak mają wyglądać ostatnie dni listopada nad polskim morzem. Termometry wskażą około 6 stopni Celsjusza, trzeba zaznaczyć, że mając w perspektywie grudzień, wartość tę możemy uznać za dość wysoką. Chociaż koniec miesiąca prognozy określają jako słoneczny, to na 28 i 30 listopada zapowiadają opady deszczu.

 

Pogoda na koniec listopada na Mazurach


Koniec listopada na Mazurach pozwoli poczuć tchnienie nadchodzącej zimy. Według długoterminowych prognoz temperatury w tym czasie uplasują się na poziomie od 5 do zaledwie 2 stopni Celsjusza. Pewnym pocieszeniem może być fakt, że poza 28 listopada nie powinno padać. Na wspomniany już dzień synoptycy prognozują marznący deszcz i mżawkę.

 

Pogoda na koniec listopada w górach

 

Pogoda w Beskidach

Ostatnie dni listopada będą bardzo słoneczne. Temperatura utrzyma się na poziomie 7-8 stopni Celsjusza, co jak na tę porę w górskim regionie nie jest złym wynikiem. Załamanie aury i opady zapowiadane są na 30 listopada. Należy więc przygotować się na deszczowe andrzejki w Beskidach.

 

Szukasz noclegów w tym pięknym regionie? Wejdź i zobacz: Noclegi w Beskidach

 

Pogoda w Bieszczadach

Pogoda na koniec miesiąca w Bieszczadach przyniesie sporo słonecznych dni. Taka aura utrzyma się od 22 do 29 listopada, natomiast 30 pojawią się opady słabego deszczu. Niestety słońce nie oznacza w tym przypadku wysoki temperatur. Słupki rtęci będą oscylować w granicach 4-6 stopni Celsjusza.

 

Pogoda w Karkonoszach

Pod koniec listopada temperatury w Karkonoszach spadną do około 3 stopni Celsjusza. Nad region nadciągną również chmury, chociaż opady zapowiadane są tylko na 27 listopada. Chociaż bardziej prawdopodobny byłby śnieg, to synoptycy ostrzegają przed deszczem, który jednak nie powinien być bardzo intensywny.

 

Jeśli kochasz wypoczywać w Karkonoszach, wedjź i zobacz:
Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Szklarskiej Porębie

 

Pogoda w Pieninach

W prognozie pogody dla pienińskich miejscowości widzimy sporo słońca. Słoneczne dni utrzymają się od 22 do 29 listopada – w tym czasie będzie właściwie bezchmurnie. Listopad zakończy się typową dla tego miesiąca słotą, padać zacznie ostatniego dnia, a opady pozostaną z nami też w grudniu.

 

Pogoda w Tatrach

Czy pod koniec listopada w Tatrach spadnie śnieg? Według długoterminowych prognoz, raczej nie w dolinach. Słupki rtęci zatrzymają się na poziomie 5-6 stopni Celsjusza, poza tym synoptycy zapowiadają bardzo dużo słońca. Deszczowo zrobi się dopiero 30 listopada, a już na samym początku grudnia pojawią się lekkie opady śniegu.

 

Marzy ci się wyjazd w Tatry? Wejdź i zobacz:
Noclegi w Białym Dunajcu

Noclegi w Małym Cichym

Noclegi w Zakopanem

 

Informacje pogodowe: accuweather.com

 

fot. RandallBillings / Pixabay.com CC0

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również