Pogoda na koniec marca 2017

Marzec to miesiąc, który kojarzy nam się z Dniem Kobiet. Jest to także zapowiedź zbliżającej się wielkimi krokami wiosny. Sprawdźmy, czy ta pora roku szybko do nas zawita. Zapoznajmy się z prognozą na koniec miesiąca.

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

W Lublinie, koniec marca zapowiada się tak samo słonecznie jak jego początek. Przez ostatni tydzień miesiąca, termometry pokażą od 7 do 12 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Pomimo wystąpienia chmur, nie musimy obawiać się opadów deszczu.

 

W Zamościu pogoda będzie prawie taka sama jak w Lublinie. Pojawią się liczne zachmurzenia z przejaśnieniami, a maksymalna temperatura wyniesie do 12 stopni Celsjusza.

 

W Kazimierzu Dolnym możemy liczyć na nieco cieplejszą temperaturę, która wahać się będzie od 8 do 12 stopni. W nocy, spadnie do maksymalnie 1 stopnia Celsjusza.

 

Zobacz co można zwiedzić w mieście, zwanym prawdziwą perłą renesansu: atrakcje w Kazimierzu Dolnym.

 

Pogoda w górach

 

W Karpaczu, pod koniec marca wystąpią okresowe opady deszczu, a także duże zachmurzenie. Przeważać będzie tutaj temperatura w wysokości 7 stopni Celsjusza.

 

W Bukowinie Tatrzańskiej nieco cieplej niż w Karpaczu, jednak możemy się tutaj spodziewać większego prawdopodobieństwa deszczu. Termometry odnotują do 8 stopni Celsjusza.

 

W Szczyrku przez ostatni tydzień będzie przeważnie słonecznie. Gdzieniegdzie pojawi się zachmurzenie. Temperatura wyniesie do 12 stopni Celsjusza w dzień i do 1 stopnia w nocy.

 

Przejrzyj atrakcyjne oferty noclegowe w górskich miejscowościach:

 

Noclegi Białka Tatrzańska

Noclegi Zakopane

Noclegi Wisła

Noclegi Ustroń

 

Pogoda nad morzem

 

W Łebie również słonecznie, lecz nie będzie już tak ciepło jak w górach. Synoptycy zapowiadają od 7 do 10 stopni Celsjusza. 

 

Jeśli chodzi o Rewal, może wystąpić prawdopodobieństwo deszczu. Ponadto, trochę chmur i słońca. Tutaj warunki pogodowe zapowiadają się na cieplejsze. Termometry wskażą od 9 do 11 stopni. 

 

W Kołobrzegu, wraz z początkiem ostatniego tygodnia pojawi się słaby deszcz. Później przez kilka dni będziemy mieć do czynienia z lekkim zachmurzeniem. Wraz z końcem marca, temperatura wzrośnie do maksymalnie 11 stopni Celsjusza.

 

Sprawdź oferty noclegowe nad morzem:

 

Noclegi Świnoujście

Noclegi Międzyzdroje

Noclegi Ustka

Noclegi Hel

 

Zobacz także:

 

 

 

Zdjęcie: fot. LoggaWiggler, Źródło: Pixabay.com, CC0 Public Domain

 

 

Komentarze

Zobacz również