Pogoda na początek maja 2018

Szukacie pogody na początek maja? Poniżej prezentujemy Wam pełną prognozę dla poszczególnych miejscowości w górach, nad morzem, a także na Mazurach. Zoobaczcie sami!

Pogoda na Mazurach

 

Biorąc pod uwagę warunki pogodowe w Ostródzie - 2 oraz 4 maja zapowiadany jest deszcz. 5-go dnia miesiąca będziemy mogli spodziewać się przelotnych burz z piorunami. Ponadto, pojawi się także trochę chmur i słońca. Termometry odnotują od 17 do 22 stopni Celsjusza.

 

Jeśli chodzi o Węgorzewo - przez cztery pierwsze dni maja potowarzyszy nam sporo słońca. Dopiero na piąty dzień prognozowany jest deszcz i burza z piorunami. Temperatura wyniesie maksymalnie od 18 do 23 kresek.

 

Jaka pogoda zaskoczy nas w Mrągowie? Meteorolodzy podają, że burze wystąpią drugiego i piątego dnia maja. Oprócz tego, na niebie zaobserwujemy również trochę chmur i słońca. Na termometrach odczytamy zaś od 20 do 24 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj noclegi w innych mazurskich miejscowościach:

Noclegi Ełk

Noclegi Mikołajki

Noclegi Ruciane-Nida

 

Pogoda nad morzem

 

W Świnoujściu przez pierwsze cztery dni popada deszcz, lecz później powinno być częściowo słonecznie. Tutaj termometry pokażą od 16 do 19 kresek na plusie.

 

W Ustce, od 1 do 3 maja występować będzie duże zachmurzenie. W kolejnych dwóch dniach pogoda przyniesie deszcz, a następnie słońce. Na termometrach odczytamy od 14 do 20 stopni Celsjusza.

 

1 maja w Kątach Rybackich odczujemy chłodniejsze powietrze. Później zaś prognoza obfitować będzie w rosnące zachmurzenie, burze oraz deszcz. Temperatura wyniesie od 13 do 19 kresek.

 

Jeśli wybierasz się nad Bałtyk, koniecznie sprawdź oferty noclegowe w poniższych miejscowościach:

Noclegi Rewal

Noclegi Sarbinowo

Noclegi Jastarnia

 

Pogoda w górach

 

W Zakopanem, przez pięć dni potowarzyszą nam opady atmosferyczne. Dodatkowo, 3 maja wystąpi jeszcze burza z piorunami. Terometry nie wskażą więcej niż 20 stopni Celsjusza.

 

W Wiśle również nie unikniemy opadów deszczu. Tutaj jednak burze pojawią się 3 oraz 4 maja. Synoptycy zapowiadają od 16 do 23 kresek na plusie.

 

W Karpaczu pogoda nie przyniesie burz z piorunami, ale za to wystąpią okresowe opady deszczu, które utrzymają się od 1 do 5 maja. Na termometrach zauważymy od 12 do 17 stopni Celsjusza.

 

W Ustrzykach Dolnych najpierw pojawi się duże zachmurzenie. Później z kolei potowarzyszy nam trochę słońca. Kolejne dni zaobfitują niestety w deszcz i burze z piorunami. Według meteorologów, temperatura wahać się będzie pomiędzy 18, a 23 stopniami Celsjusza.

 

Zobacz, co przygotowali dla Ciebie właściciele obiektów noclegowych w tych górskich miastach:

Noclegi Szczyrk

Noclegi Solina

Noclegi Szklarska Poręba

 

Zobacz także: Pogoda na pierwszą połowę maja 2018

 

fot. GuentherDillingen, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również