Pogoda nad morzem w czerwcu 2017

Pogoda nad morzem w czerwcu będzie zapowiedzią temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza, ale na samą myśl o częstych opadach deszczu i burzach z piorunami większości z nas pogorszy się humor. Miejmy nadzieję, że lipcowa aura będzie dla nas bardziej korzystna.

Pogoda nad morzem

 

W Świnoujściu najbardziej deszczowy będzie pierwszy i czwarty tydzień czerwca. Na zabraknie chmur i burz z piorunami. Temperatura wyniesie od 17 do 24 stopni Celsjusza w ciągu dnia. W pozostałych tygodniach możemy liczyć na to, że na niebie pojawi się słońce.

 

Chcesz spędzić kilka dni nad morzem? Sprawdź, co będzie się działo w Trójmieście:

 

imprezy w Gdyni

imprezy w Sopocie

imprezy w Gdańsku

 

W Kołobrzegu nieco chłodniej, bo termometry wskażą od 16 do 22 stopni Celsjusza. Tutaj również wystąpi mieszanka pogodowa w postaci opadów deszczu, burz oraz słońca i chmur. Najbardziej korzystnie będzie od 11 do 20 czerwca, ponieważ synoptycy nie przewidują wtedy żadnych opadów.

 

W Darłowie miesięczna temperatura będzie podobna do tej w Kołobrzegu. Meteorolodzy ostrzegają przed pogorszeniem pogody na początku, a także w ostatnim tygodniu miesiąca. Warto wtedy zabierać z domu coś, co ochroni nas przed deszczem.

 

W Krynicy Morskiej także burzowo i deszczowo. Pogoda poprawi się po 9 czerwca, a słońce zostanie z nami przez około 10 dni. Na termometrach zaobserwujemy od 17 do 23 stopni Celsjusza. 

 

Wybierasz się nad morze? Przejrzyj atrakcyjne oferty noclegowe:

 

Noclegi Rewal

Noclegi Jastarnia

Noclegi Międzyzdroje

Noclegi Władysławowo

 

 

Zobacz także:

 

 

Fot. vixrealitum, Pixabay.com, CC0 Public Domain

 

Komentarze

Zobacz również