Imprezy i koncerty w Gdańsku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Gdańska

Miejscowość:
Sopot
(ok. 11km od Gdańska)
Miejsce imprezy:
Molo im. Jana Pawła II
Miejscowość:
Sopot
(ok. 11km od Gdańska)
Miejsce imprezy:
Molo im. Jana Pawła II
Miejscowość:
Sopot
(ok. 11km od Gdańska)
Miejsce imprezy:
Opera Leśna
Miejscowość:
Sopot
(ok. 11km od Gdańska)
Miejsce imprezy:
Molo im. Jana Pawła II

Gdańsk Aktualności

Lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek SKIBA (autor piosenek takich jak Makumba, Berlin Zachodni, Dres czy Świat według Kiepskich) zaprasza na dwugodzinny spektakl komediowy w stylu STAND UP COMEDY. Wydarzenie odbędzie się 12 lutego w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku.
Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy 21 maja na Scenę Teatralną NOT w Gdańsku.
Zapraszamy na stand-up "Open mic", który odbędzie się 20 stycznia w Szpuli Pub w Gdańsku. Start o godzinie 20.00.
Utrata pracy nie zawsze musi być klęską. Czasem to szansa na nowy początek! Bohaterowie "Ostrej jazdy" , zamiast szukać nowego zatrudnienia, biorą sprawy w swoje ręce.
Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki , w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.
Zapraszamy na pożegnalną trasę programu "Enzymy i Pioruny".
Zapraszamy na legendarną komedię w gwiazdorskiej obsadzie! Spektakl "Kolacja dla głupca" odbędzie się 4 kwietnia na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku.
Zapraszamy na spektakl komediowy "I LOVE YOU, a teraz się zmień" Joe DiPietro. Specjalnie dla Was zagrają: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus.
Zapraszamy na spektakl sylwestrowy pt. "O co biega?", który rozpocznie się o godzinie 17.00 na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku.
Bajkowe, nowe iluminacje, smakołyki, oryginalne prezenty i magiczna atmosfera. Na Targ Węglowy powraca Jarmark Bożonarodzeniowy. Tegoroczny, pod znakiem nowości, bogatszy będzie m.in. o premierowe lokalizacje i zakątki. Od 19 listopada, przez 5 tygodni w historycznym centrum Gdańska poczuć będzie można wyjątkowy, świąteczny klimat z życzeniami #NajlepszychŚwiąt dla Wszystkich!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Gdańsku

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Gdańsku?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej