Imprezy i koncerty w Gdańsku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Gdańsk Aktualności

Nie ulega żadnej wątpliwości, że najpopularniejszym kierunkiem podczas trwających wakacji, będzie przede wszystkim polskie morze, nad które wyjedzie nieco ponad 70% turystów. Region ten oferuje wiele atrakcji. Oprócz plażowania i korzystania z licznych atrakcji, można tu znaleźć niezwykły skarb w postaci bursztynu. Ten największy, każdy turysta może podziwiać od kilku dni w Trójmieście. Gdzie dokładnie?
Które miasta są najpiękniejsze w Polsce? Jakiś czas temu zapytaliśmy o to w mediach społecznościowych naszych fanów. Odpowiedzi było wiele, jednak najczęściej powtarzały się trzy lokalizacje. Za co kochają je turyści?
Planujesz rodzinne wakacje nad morzem? Jednym z miast, które na pewno warto polecić turystom, jest Gdańsk. Przedstawiamy listę miejsc przyjmujących płatności bonem turystycznym.
Gdańsk to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Każdy turysta, który spędza wakacje nad morzem, powinien znaleźć choć kilka godzin, by zobaczyć najważniejsze miejsca. Gwarantujemy, że wróci po więcej!
Gdańsk jest jednym z najpiękniejszych miast, które można zobaczyć na polskim wybrzeżu. Na turystów czeka tu wiele atrakcji, takich jak plaże, zabytki i szereg rozrywek! Planujesz wycieczkę do Gdańska? Przygotowaliśmy listę siedmiu miejsc, jakie warto umieścić na swojej trasie zwiedzania.
Ruiny znajdujące się na terenie Polski skrywają wiele tajemnic. Okazuje się, że nie tylko ruiny zamków robią na turystach ogromne wrażenie. Bardzo często wiele opuszczonych miejsc, które nie są przeznaczone do biletowanego zwiedzania, najczęściej wprowadza odwiedzających w zachwyt. Jeśli jesteś turystą, który potrafi docenić magię w ruinach – koniecznie zapoznaj się z naszym zestawieniem.
Grudzień w Gdańsku zapowiada sę bardzo atrakcyjnie. Liczne koncerty, spektakle, spotkania z artystami a oprócz tego wspaniały i niepowtarzalny klimat jednego z najpiększniejszych polskich miast. Zimą nad morzem bywa naprawdę urokliwie.
Planujesz swój wakacyjny wypoczynek w Gdańsku? Piaszczyste plaże, piękne molo oraz wiele zabytków i ciekawych miejsc wartych uwagi. Tu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Sprawdźmy TOP 6 wakacyjnych miejsc w Gdańsku.
Szukacie sprawdzonego noclegu w Gdańsku? Polecamy tamtejsze apartamenty rekomendowane przez turystów naszego serwisu. Sprawdź, gdzie warto zarezerwować nocleg!
Planujecie wycieczkę do Gdańska? Długi majowy weekend to doskonały czas na zwiedzanie tego pięknego miasta. Spacer brzegiem morza, wizyta w ZOO, liczne muzea oraz wiele zabytków wartych zobaczenia. To tylko niektóre propozycje spędzenia majówki w tym mieście. Sprawdź, gdzie warto się wybrać!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!