Imprezy i koncerty w Gdańsku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Targ Węglowy

Gdańsk Aktualności

Zapraszamy na legendarną komedię w gwiazdorskiej obsadzie! Spektakl "Kolacja dla głupca" odbędzie się 4 kwietnia na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku.
Zapraszamy na spektakl komediowy "I LOVE YOU, a teraz się zmień" Joe DiPietro. Specjalnie dla Was zagrają: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus.
Zapraszamy na spektakl sylwestrowy pt. "O co biega?", który rozpocznie się o godzinie 17.00 na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku.
Bajkowe, nowe iluminacje, smakołyki, oryginalne prezenty i magiczna atmosfera. Na Targ Węglowy powraca Jarmark Bożonarodzeniowy. Tegoroczny, pod znakiem nowości, bogatszy będzie m.in. o premierowe lokalizacje i zakątki. Od 19 listopada, przez 5 tygodni w historycznym centrum Gdańska poczuć będzie można wyjątkowy, świąteczny klimat z życzeniami #NajlepszychŚwiąt dla Wszystkich!
Nie ma się czego bać, skoro Grabaż przyjeżdża do Trójmiasta. Zapowiada się wspaniale! Już 19 listopada widzimy się z Klubie Muzycznym Parlament by wspólnie posłuchać największych hitów Strachów na Lachy oraz materiału z ich najnowszej płyty „Piekło”.
Dwadzieścia lat to dużo? Wcale nie. W iście halloweenowych okolicznościach przyrody i kalendarza będziemy świętowali czterdziestolecie zespołu DEZERTER. To już 40 lat. Cztery dekady koncertów, tekstów, melodii i emocji, które (na szczęście) nie dezerterują z pamięci! Widzimy się w piątek 29 października w klubie B90.
Niedziela 24.10. to z kolei wieczór jubileuszowy zespołu HAPPYSAD. Formacja wystąpi, w związku ze swoim dwudziestoleciem w Klubie Muzycznym Parlament w Gdańsku. Jubileusz będzie podwójny, bo powody do świętowania ma również sam klub.
Gorąco zapraszamy na koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - Maryli Rodowicz.
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Ani Dąbrowskiej, który odbędzie się 18 lutego 2022 roku w Starym Maneżu w Gdańsku.
INKOLINIA - zagra dla Was 10 autorskich kawałków i bisy, bo bez tych na bank się nie obejdzie! Ci muzycy i tancerze nam już zawrócili w głowach! Zobaczcie, jaki muzyczny performance się dla Was szykuje...

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Gdańsku

Czy dzisiaj odbywa się coś ciekawego w Gdańsku?
Co dzieje się w najbliższy weekend w Gdańsku?
W najbliższy weekend w Gdańsku i okolicy odbywa się: Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Gdańsku.
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Gdańsku?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Grudniu w Gdańsku?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej