Imprezy i koncerty w Gdańsku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Park Oliwski
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Stocznia Gdańska

Gdańsk Aktualności

W każdą niedzielę w Ergo Arenie organizowane jest bezpłatne rolkowisko. Gościem specjalnym najbliższej edycji będzie Ewelina Czapla – mistrzyni Europy we Freestyle Slalomie.
19 stycznia 2019 roku w ramach Rockowej Atmasfery zaprezentuje się Patrycja Markowska z zespołem, a na scenie gościnnie wystąpią również: Grzegorz Markowski (PERFECT), Artur Gadowski (wokalista zespołu IRA) oraz gitarzyści Sebastian Piekarek i Piotr Konca (IRA). Bilety na ten koncert w sprzedaży.
24 lipca 2018 roku zapisze się w historii jako dzień niezwykły. Chcemy, byś był/a częścią tego wydarzenia, więc zapraszamy Cię do naszego zakręconego świata...
STAND-UP SHOW 2019 - The Best of - to największe komediowe wydarzenie w Polsce.
Son Lux to grupa, która powstała w Nowym Jorku. We wrześniu pojawią się w Gdańsku, gdzie wystąpią w Klubie B90.
GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ -  muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza.
Fundacja Wspólnota Gdańska zaprasza najmłodszych widzów na interaktywny spektakl Teatru MagMowcy  - "Pisklę poznaje wieś".
Wakacje to idealny czas na testowanie nowego programu.
Kortez to jeden z najbardziej uznanych artystów młodego pokolenia. Jego koncerty przyciągają tłumy fanów, którzy doceniają muzyczną wrażliwość i głęboki, lekko szorstki głos.
Wielka Trasa Stand-up to wyjątkowy projekt, w ramach którego komicy prezentują starannie wyselekcjonowane najlepsze dwie godziny stand-up'u z ostatniego półrocza.