Imprezy i koncerty w Gdańsku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Gdańsk Aktualności

Grupa Chevy zagra w Wydziale Remontowym w Gdańsku. Na scenie zabrzmi pełny repertuar z debiutanckiego albumu: melodyjny, mroczny rock i historie z zakamarków męskiej duszy. Nie zabraknie nowości i muzycznych niespodzianek!
Arturo Sandoval to legenda światowego jazzu. W lutym 2018 artysta przyjedzie do Polski, by zagrać koncerty w w Krakowie (15 lutego), Poznaniu (17 lutego) oraz w Gdańsku (28 lutego).
Już 2 lutego premiera filmu  „Planu B” Kingi Dębskiej, której poprzedni film „Moje córki krowy” rok temu przyciągnął do kin ponad 730 tysięcy widzów. W rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych. „Jeszcze w zielone gramy” Darii Zawiałow – utwór, który powstał specjalnie do filmu, właśnie znalazł się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.
Miłość można znaleźć w każdym wieku – AIOLI inspired by Gdańsk zaprasza seniorów na speed dating, po którym odbędzie się międzypokoleniowy dancing. Udział w imprezie jest bezpłatny – ilość miejsc ograniczona.
Czy wiedzieliście, że 23 stycznia obchodzimy Dzień Sekretarki i Asystentki? Z tej okazji AIOLI inspired by Gdańsk organizuje imprezę, na którą zaprasza wszystkie osoby pracujące na tych stanowiskach.
AIOLI inspired by Gdańsk zlokalizowane w Gdańskim Wrzeszczu przy Partyzantów 6 zaprasza wszystkich #aiolifriends na Noc Sylwestrową w klimacie SOPRANO.
Po raz kolejny, we współpracy Klubem Żak, dla wszystkich fanów i osób chcących poznać kino rosyjskie, przygotowaliśmy przegląd najlepszych filmów warszawskiego Festiwalu „Sputnik nad Polską”. Jak co roku, w repertuarze najnowsze kino rosyjskie, w tym najlepsze fabuły z sekcji konkursowej i Kalejdoskopu Nowego Kina, filmy dokumentalne oraz produkcje familijne i dla młodzieży.
Po ogromnym sukcesie tegorocznych koncertów w Warszawie i Krakowie, zespół przyjedzie ponownie do Polski w 2018 r.!
W Sieście od lat zachwycamy się jej darem układania zachwycających melodii i głosem o szczególnej czułości; świetlanym, od którego robi się jaśniej wokół. Marta, choć Kolumbijka z urodzenia, skończyła słynny Berklee College of Music w Bostonie, gdzie otrzymała stypendium za nadzwyczajne osiągnięcia. Już wtedy postanowiła nie śpiewać jazzu, lecz znaleźć własny głos, oryginalny pomysł na muzykę. Napisała ponad sto piosenek osadzonych ściśle w tradycji latynoamerykańskiej. Nie tylko kolumbijskiej...
Agencja PW Events ma zaszczyt zaprosić na koncert Raya Wilsona w ramach promocji nowej płyty pt. "Time And Distance". Pochodzący ze Szkocji wokalista znany z zespołów Genesis, Stilskin, Cut i twórczości solowej zaprezentuje swoje utwory w wersji akustycznej w sali warszawskiego Studia Koncertowego Polskiego Radia.