Imprezy i koncerty w Gdańsku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna NOT w Gdańsku
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Park Oliwski
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna NOT w Gdańsku
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Park Oliwski

Gdańsk Aktualności

Oxford Drama to wrocławski duet, który tworzą Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka.
"Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku."
Michał Szpak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów młodego pokolenia, który czerpie inspirację z muzyki lat 80-tych i 90-tych. Nie boi się także utworów klasycznych.
Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie nie tylko ze względu na to, że nie wiadomo kim są. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści o tytule BOKKA - opowieści o zespole, który nie potrzebował imion i nazwisk, by stworzyć unikatową nie tylko w skali rodzimego rynku tożsamość.
Fundacja Wspólnota Gdańska zaprasza do Oliwskiego Ratusza Kultury na magiczny wieczór muzyczny, na którym zabrzmią gongi, misy tybetańskie i gitara elektryczna.
Miasto Gdańsk serdecznie zaprasza na benefis Doroty Stalińskiej! W środę, 3 października o godzinie 19.00 na Dużej Scenie artystka zaprezentuje monodram ŻMIJA oraz recital KOLORY MIŁOŚCI.
Spektakl teatralny "Przepraszam, co Pan tu robi?" - komedia dla widzów dorosłych.
Zapraszamy na koncerty Kuby Badacha i MaBaSo. Artyści łączą siły i ruszają we wspólną trasę koncertową pod hasłem Back to School.
Jeden z najgłośniejszych debiutów tego roku, zespół Tulia na jedynym koncercie w Gdańsku! Dziewczyny znane z folkowych aranżacji piosenek Dawida Podsiadło "Nieznajomy" oraz "Enjoy the Silence" formacji Depeche Mode 14 października odwiedzą klub Parlament. Grupa wykona na żywo utwory ze swojego debiutanckiego albumu, który premierę miał 25 maja tego roku. Bilety na koncert już w sprzedaży w bileterii InterTicket Polska!
Teatr Wybrzeże zaprasza na 48. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony ŚMIERCI BIAŁEJ POŃCZOCHY Mariana Pankowskiego. Weźmie w nim udział reżyser Adam Orzechowski i zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się w środę, 24 października o godzinie 20.45 na Dużej Scenie. Wstęp wolny.