Imprezy i koncerty w Gdańsku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury

Gdańsk Aktualności

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię - to właśnie Niespodziewany powrót . Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie - na scenie Olbrychski i Karolak - to doskonała rozrywka dla wymagającej widowni.
Brodka rusza w trasę! Artystka zagra najnowszy album „BRUT" w pięciu miastach w Polsce. Koncert w Starym Maneżu w Gdańsku odbędzie się 30 października. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy na jubileuszową trasę koncertową zespołu Varius Manx wraz Kasią Stankiewicz. Koncert w Starym Maneżu w Gdańsku odbędzie się 6 listopada.
Zapraszamy na niezwykłą i pełną wspomnień trasę koncertową Kasi Kowalskiej. Koncert w Starym Maneżu w Gdańsku odbędzie się 20 listopada.
Już 16 listopada w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się koncert zespołu Czerwone Gitary. Serdecznie zapraszamy.
Wystawa „Niezmiennie Japonia” to druga część projektu „Tryptyk japoński”, składającego się z wystaw, których wspólnym tematem jest Kraj Kwitnącej Wiśni. Projekt składa się z wybranych fotografii Agnieszki Kmieciak i Jacka M. Kozłowskiego, zrobionych podczas podróży autorów do tego niezwykłego kraju. Wystawę będzie można oglądać do 30 października w Centrum Handlowym Osowa.
Które miasta są najpiękniejsze w Polsce? Jakiś czas temu zapytaliśmy o to w mediach społecznościowych naszych fanów. Odpowiedzi było wiele, jednak najczęściej powtarzały się trzy lokalizacje. Za co kochają je turyści?
Zapraszamy na spektakl pt. "La Bombe", który odbędzie się 19 listopada na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku. Start o godzinie 20.00.
15 października w Oliwskim Ratuszu Kultury, Orkiestra Ludwika Sarskiego wykona na żywo utwory do filmu "The Kid", które znalazły się na płycie o tym samym tytule. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Koncert "Z piosenką filmową przez dziesięciolecia " to podróż przez prawie sto lat historii filmu. Usłyszeć będzie można szlagiery z polskich filmów przedwojennych oraz niezapomniane przeboje złotej ery kinematografii amerykańskiej. Artyści zaprezentują także muzykę, która powstała w ciągu kilku ostatnich lat. Nie zabraknie piosenek z filmów Walta Disney'a, ani tych nagrodzonych Oskarem. Zapraszamy na koncert Krzysztofa Bobrzeckiego przy akompaniamencie Andrzeja Sienkiewicza.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Gdańsku

Czy dzisiaj odbywa się coś ciekawego w Gdańsku?
Dzisiaj w Gdańsku lub okolicy możesz wybrać się na: Wystawa fotografii pt. „Niezmiennie Japonia” w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku.
Co dzieje się w najbliższy weekend w Gdańsku?
W najbliższy weekend w Gdańsku i okolicy odbywa się: Wystawa fotografii pt. „Niezmiennie Japonia” w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku.
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Gdańsku?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Gdańsku?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej