Imprezy i koncerty w Gdańsku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena

Gdańsk Aktualności

Zapraszamy wszystkich miłośników ponadczasowej grupy Dire Straits.  SOLID ROCK - tribute Dire Straits  band to zespół wykonujący utwory  Dire Straits , m.in. "Money for nothing" czy "Walk of live", "Sultans of swing", "Calling Elvis", "So far away", "Telegraph Road.
Twórcy hitów  "Mayday 2"  &  "Szalone nożyczki"  zapraszają na spektakl " Chcesz się bawić? Zadzwoń!".  To prawdziwa komediowa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!    
Twórcy hitów  "Mayday 2"  &  "Szalone nożyczki"  zapraszają na spektakl  "Chcesz się bawić? Zadzwoń!".
10 marca zapraszamy na kolejny wieczór stand-up na naszej zabunkrowanej scenie.
Cóż to za nietypowa sytuacja! Grupa Czwarty Kolo u Wozu łączy siły z ACh Impro, czyli akcja charytatywna impro! i już 15 marca o 19:30 staną razem na scenie pubu 107 w spektaklu całkowicie improwizowanym! Tym sposobem chcą wspomóc Fundacja DOBRYCH ZWIERZĄT, która zajmuje się ograniczaniem bezdomności za pomocą sterylizacji.
107 scen z Locals Only , to umowa o dzieło, którą podpisuje trójka gdańskich improwizatorów, Jankes, Kaczmar i Igor, z gdańskim lokalem 107. Podpisy na kontrakcie przewidują dokładnie 107 scen rozłożonych na kilka występów. No, ale kończąc te formalności.
KOLACJA DLA GŁUPCA — to światowy hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.
IRA to jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych, po które sięga, sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.
SŁOWIAŃSKA DUSZA to zespół międzynarodowy, w którym rozbrzmiewa akordeon, skrzypce kontrabas, fortepian i perkusja.
Błyskotliwa opowiść o każdym, kto wierzy, że uda mu się wygrać z losem zatytułowana "Lotto".

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Gdańsku

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Gdańsku?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Sierpniu w Gdańsku?