Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna

Sopot Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miasto Sopot zapraszają na siódmą edycję Festiwalu Literacki Sopot, który potrwa w dniach 16-19 sierpnia 2018. Każdego roku, organizatorzy wybierają jeden kraj, którego literatura jest wiodącym motywem wydarzenia. W tym roku, uczestnicy będą mieli możliwość poznania literatury i kultury Francji. 
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 10 lat, do wzięcia udziełu w wyjątkowych warsztatach plastycznych z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołów: Fisz Emade Tworzywo i Rebeka.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na Improwizowaną Komedie Muzyczna. Inspiracją tej niepowtarzalnej imprezy jest sugestia widowni. Tutaj zdarzyć może się wszystko, na dodatek śpiewająco! To publiczność zdecyduje jaki tytuł nosić będzie spektakl, a zawodowi aktorzy i muzycy stworzą na jej oczach wspaniałe widowisko z zapadającymi w pamięć piosenkami.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na Polsat SuperHit Festiwal. Po raz kolejny na scenie Opery Leśnej w Sopocie zobaczymy najlepszych polskich artystów ze świata muzyki i kabaretu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert Agnieszki Chylińskiej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert królów disco na którym wystąpią: Savage, Zenon Martyniuk, Francesco Napoli i Bad Boys Blue.
Już 2 lutego premiera filmu  „Planu B” Kingi Dębskiej, której poprzedni film „Moje córki krowy” rok temu przyciągnął do kin ponad 730 tysięcy widzów. W rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych. „Jeszcze w zielone gramy” Darii Zawiałow – utwór, który powstał specjalnie do filmu, właśnie znalazł się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.
Po świetnie przyjętych koncertach Grammatika na Openerze i Hip Hop Kempie ELDO rusza tej jesieni w trasę upamiętniającą okrągły jubileusz pracy twórczej.
Roger Waters powróci do Europy w 2018 roku z pionierską trasą, Us + Them, podczas której usłyszymy klasyki Pink Floyd, nowe piosenki i solową twórczość.