Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Tarasy przy Parku Wodnym Sopot
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Tarasy przy Parku Wodnym Sopot
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Tarasy przy Parku Wodnym Sopot
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Sopot Aktualności

Już 27 września w Sopockim klubie Sfinks700 premiera nowego, czwartego już programu Adama Van Bendlera - człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.
W sopockich Tarasach przy Parku Wodnym 6 września odbędzie się niezwykły koncert "Sylwia Banasik +...", który stanowić będzie podsumowanie "gdańskiego" etapu kariery artystki.
Koncert Krzysztofa Zalewskiego odbędzie się w Operze Leśnej.
"Nareszcie w Dudapeszcie" to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa  absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Janek Traczyk, odtwórca głównych ról w musicalach "Piloci", "Notre Dame de Paris", "Metro", wystąpi dla sopockiej publiczności, już 7 września.
Koncert jednej z największych wschodzących gwiazd polskiej muzyki odbędzie się 12 sierpnia w Sopocie.
ORFEO Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego oraz Grażyna Torbicka zapraszają: SKRZYPEK NA DACHU - Teatr Muzyczny z Łodzi. W roli Tewiego wystąpi Zbigniew Macias.
Muzyka Mikromusic w akustycznej wersji zabrzmi pod koniec wakacji, 24 sierpnia w Sopocie.
Zapraszamy na wielkie widowisko artystyczne! Na jednej scenie wystąpią znakomici śpiewacy, muzycy, tancerze oraz Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej - Grażyna Brodzińska.
Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji "Koncert Muzyki Filmowej", już w 2018 roku druga edycja tej niezwykłej produkcji koncertowej.