Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna

Imprezy w okolicy Sopotu

Miejscowość:
Gdynia
(ok. 10km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Blues Club
Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Opera Bałtycka

Sopot Aktualności

Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym Andrzej Piaseczny świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze!
Rusza 7 edycja największej Integracji Studenckiej! Spotkamy się po raz pierwszy w nadchodzącym roku akademickim, aby wspólnie się zintegrować w Sopocie! Podróż po najlepszych klubach w Sopocie. Zróżnicowany klimat, różne style muzyczne, unikalne wnętrza - to wszystko w jedną noc!
Już 27 września w Sopockim klubie Sfinks700 premiera nowego, czwartego już programu Adama Van Bendlera - człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.
W sopockich Tarasach przy Parku Wodnym 6 września odbędzie się niezwykły koncert "Sylwia Banasik +...", który stanowić będzie podsumowanie "gdańskiego" etapu kariery artystki.
Koncert Krzysztofa Zalewskiego odbędzie się w Operze Leśnej.
"Nareszcie w Dudapeszcie" to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa  absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Janek Traczyk, odtwórca głównych ról w musicalach "Piloci", "Notre Dame de Paris", "Metro", wystąpi dla sopockiej publiczności, już 7 września.
Koncert jednej z największych wschodzących gwiazd polskiej muzyki odbędzie się 12 sierpnia w Sopocie.
ORFEO Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego oraz Grażyna Torbicka zapraszają: SKRZYPEK NA DACHU - Teatr Muzyczny z Łodzi. W roli Tewiego wystąpi Zbigniew Macias.
Muzyka Mikromusic w akustycznej wersji zabrzmi pod koniec wakacji, 24 sierpnia w Sopocie.