Imprezy i koncerty w Sopocie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Molo im. Jana Pawła II
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna

Sopot Aktualności

8 lipca zapraszamy na bezpłatną projekcję filmu "Wyspa Tajemnic" w reżyserii Martina Scorsese oraz z udziałem Leonarda DiCaprio, Bena Kingsleya i Maxa von Sydowa. Pokaz filmu odbędzie się na sopockim molo, w ramach najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP PARIBAS Kino Letnie Sopot-Zakopane.
Zapraszamy na wspaniały film "Bohemian Rhapsody". To porywająca opowieść o drodze do sławy i osobistych zmaganiach lidera kultowego zespołu Queen — Freddiego Mercury'ego. Film w reżyserii Bryana Singera otrzymał aż cztery Oscary: najlepszy aktor pierwszoplanowy – Rami Malek; najlepszy dźwięk - John Casali, Paul Massey, Tim Cavagin; najlepszy montaż - John Ottman; najlepszy montaż dźwięku -  John Warhurst, Nina Hartstone.
Zapraszamy na spotkanie z cyklu "Made in Poland" podczas festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane w Giżycku. 6 lipca na molo zostanie zaprezentowany film "Magnezja" Macieja Bochniaka.
Zapraszamy na seans ujmującej opowieści o odmienności i akceptacji pt. "Cudowny chłopak" w reżyserii Stephena Chbosky. W obsadzie znaleźli się, m.in. Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay i Mandy Patinkin. Pokaz filmu odbędzie się 5 lipca na sopockim molo.
Zapraszamy na sportową komedię romantyczną "Wimbledon" wyreżyserowaną przez Richarda Loncrainea. Pokaz filmu odbędzie się 4 lipca na sopockim molo.
Zapraszamy na kolejną odsłonę BNP PARIBAS Kino Letnie Sopot-Zakopane! Już 3 lipca na sopockim molo odbędzie się pokaz filmu "Lady Bird". To zderzenie humoru i patosu, które przenikają się w relacji dwóch silnych kobiet – matki i jej dorastającej córki.
Zapraszamy do Sopotu na BNP PARIBAS Kino Letnie Sopot-Zakopane! 2 lipca odbędzie się pokaz filmu przygodowego pt. "Pies". Wstęp wolny.
Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na pokaz opowieści sensacyjnej "Czarny Mercedes". Seans odbędzie się 1 lipca w ramach BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Start o godzinie 22:00 na sopockim molo.
Po 3 latach przerwy projekt Queen Symfonicznie powraca do Opery Leśnej w Sopocie. Na początek wakacji 3 lipca zapraszamy na spotkanie z nieśmiertelną muzyką Queen. Początek koncertu o godzinie 20:00.
Jeśli nie lubisz szpilek, garniturów a kochasz sport i morsowanie, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie! Wybierz sauny na plaży w Sopocie i przywitaj NOWY ROK w EKSTREMALNYM stylu!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Sopocie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Sopocie?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Lipcu w Sopocie?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej