Imprezy i koncerty w Sopocie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Sopot Aktualności

Piotr Głowacki to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. We wtorek 9 sierpnia 2022, podczas kolejnego dnia festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane, widzowie będą mogli spotkać się z aktorem, tuż przed pokazem filmu "Mistrz".
"Wszystkie nasze strachy" to opowieść o Danielu Rycharskim, który sam siebie określa jako wierzący gej. To artysta, który tworzy sztukę opartą na ludowych motywach i chrześcijańskich elementach. Film będzie można zobaczyć na BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane w dniu 31 sierpnia 2022.
"Duch śniegów" to opowieść o niedostępnym dla ludzkiego oka, magicznym miejscu. Widzowie na BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane, zobaczą go w dniu 30 sierpnia 2022, w ramach dnia "Świat Cię potrzebuje".
Jak zakończy się turniej w wykonaniu legend tenisa? Tego dowiemy się podczas kolejnego dnia BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W ramach "We Are Tennis" zobaczymy film "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem
To ostatni film z cyklu "Kobieta z kamerą" podczas BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W dniu 28 sierpnia 2022, widzowie będą mogli zobaczyć film "Toni Erdmann".
31 lipca BNP PARIBAS Kino Letnie Sopot-Zakopane zaprezentuje film pt."Opowieść o miłości i mroku". Pokaz filmu pod chmurką w ramach dnia tematycznego "Kobieta z kamerą" rozpocznie się o godzinie 22:00 na sopockim Molo. Zapraszamy!
"Nieznośny ciężar wielkiego talentu" to komediowa opowieść o walce o swoje. Jak z tego zmagania wyjdzie główny bohater? O tym przekonamy się na BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane, podczas "Jest akcja!", w dniu 27 sierpnia 2022.
Jak potoczy się historia perkusisty, który zacznie tracić słuch? Wszystko wyjaśni się podczas kolejnego dnia BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W dniu 25 sierpnia, w ramach "Oscarów", zobaczymy film "Sound of metal".
Co się stanie, gdy długo skrywany sekret, wyjdzie w końcu na jaw? Tego dowiedzą się widzowie podczas kolejnego dnia cyklu "Made in Poland" na BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W dniu 24 sierpnia 2022, zostanie wyświetlony film "Moje wspaniałe życie".
Ten film, to bez wątpienia najpiękniejsza historia miłosna ostatnich lat. 23 sierpnia 2022 odbędzie się pokaz filmu "Supernova", w ramach BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!