Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna

Imprezy w okolicy Sopotu

Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Stacja Food Hall
Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury
Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Stacja Food Hall

Sopot Aktualności

Tegoroczna letnia trasa koncertowa Korteza miała wyglądać trochę inaczej. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy zmienić plany i dostosować je do aktualnych realiów, by chociaż kilka koncertów mogło odbyć się jeszcze tego lata.
1 lipca w trzech miastach Polski ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce.  Kino Letnie Sopot - Zakopane  zaprasza miłośników kina na niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści przez 62 dni mogą oglądać filmy, leżąc wygodnie na plażowych leżakach na molo, a wszystko pod pięknym rozgwieżdżonym niebem. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zobaczcie co ciekawego, czeka na was w sierpniu w Sopocie.
1 lipca w trzech miastach Polski ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce.  Kino Letnie Sopot –Zakopane  zaprasza miłośników kina na niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Sopocie przez 62 dni mogą oglądać filmy, leżąc wygodnie na plażowych leżakach na molo, a wszystko pod pięknym rozgwieżdżonym niebem. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zobaczcie co ciekawego, czeka na was w lipcu w Sopocie.
Już 1 lipca startuje XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot - Zakopane. Sopockie Molo i zakopiańskie Krupówki zamienią się w najpiękniejsze kina pod gwiazdami. Przed widzami aż 62 dni niezapomnianych filmowych emocji w najczęściej odwiedzanych kurortach w Polsce. Organizatorzy zadbali o wygodę i bezpieczeństwo. Na bezpłatne seanse w 125-lecie kina zapraszają Provident i AXA.
Już 27 lutego w Klubie Sfinks700 w Sopocie gościem Adama Van Bendlera będzie Katarzyna Piasecka z nowym programem "KARMA WRACA".
Już 23 stycznia w klubie Sfinks700 w Sopocie wystąpi Adam Van Bendler z nowym programem "PLACEBO" !
Już 27 listopada w klubie Sfinks700 w Sopocie gościem Adama Van Bendlera będzie Michał Leja - Testy Nowego Programu!
Sylwia Banasik jeden z filarów Studia Accantus oraz aktorka musicalowa, która występowała m.in. w Teatrze Roma („Piloci”), Teatrze Muzycznym w Poznaniu („Evita”), a obecnie związana jest z Teatrem Muzycznym w Łodzi („Miss Saigon”), wyrusza w świąteczną trasę koncertową ze swoim specjalnym programem muzycznym.
KONCERT: 21:00, SUPPORT: 20:00, WEJŚCIE DO OPERY LEŚNEJ: 19:00  
Niezapomniana noc sylwestrowa może być jeszcze bardziej ekstremalna, jeśli spędzicie ją na saunach na plaży w Sopocie!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Sopocie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Sopocie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Sopocie lub okolicy to: Koncert Korteza w Operze Leśnej w Sopocie, Spektakl „Pomoc domowa” w Teatrze Muzycznym w Gdyni.