Imprezy i koncerty w Sopocie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Sopot Aktualności

Trwa gorący filmowy sierpień z najdłuższym wakacyjnym festiwalem filmowym BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W polskich kurortach można oglądać bezpłatnie najciekawsze propozycje filmowe z ostatnich lat.
Przed nami ostatnie seanse filmowe tegorocznej edycji BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Nie możecie tego przegapić. Pożegnajmy filmowo te wakacje!
BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to jedno z najważniejszych wydarzeń lata, które na stałe wpisało się w kalendarz polskich wakacji. Sprawdź, jakie filmy możesz zobaczyć przez kolejny sierpniowy tydzień na najdłuższym w Europie drewnianym Molo
Trwa gorący filmowy sierpień z najdłuższym wakacyjnym festiwalem filmowym BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W polskich kurortach można oglądać bezpłatnie najciekawsze propozycje filmowe z ostatnich lat
Sensacja 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni: „Filip”, „Green Book”, który błyskawicznie zdobył status filmu kultowego, oraz „John Wick 4” z Keanu Reeves w roli głównej, który po raz kolejny zawalczy z Gildią w widowiskowym finale serii. To tylko kilka propozycji na ten tydzień w ramach najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.
Jesteśmy na półmetku 16. edycji najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Przed nami jeszcze cały sierpień kinowych emocji w najpiękniejszych polskich kurortach.
W tym roku już po raz 16. najpiękniejsze polskie kurorty zamieniły się w wyjątkowe kina pod gwiazdami. Trwa najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.
BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to jedno z najważniejszych wydarzeń lata, które na stałe wpisało się w kalendarz polskich wakacji. Repertuar festiwalu został tradycyjnie podzielony na dni tematyczne, z których aż trzy – wtorki, czwartki i niedziele - odbywają się pod patronatem Banku BNP Paribas. Każdy fan kina znajdzie tu coś dla Ciebie
Nagrodzone w Cannes i nominowane do Oscara: "IO" Jerzego Skolimowskiego oraz "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, pełna akcji "Gra fortuny" Guya Ritchiego czy klasyka studia Warner Bros.: "Casablanca". To tylko kilka pierwszych propozycji najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.
Dzięki bonowi turystycznemu wiele polskich rodzin może zaplanować wyjazdy. Jednym z najchętniej obieranych kierunków jest morze i znajdujące się tam kurorty. Wśród nich na pewno wyróżnia się Sopot z przestronnymi plażami, atrakcjami oraz bogatą bazą noclegową.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!