Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Młody Byron - kawiarnia artystyczna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Młody Byron - kawiarnia artystyczna

Imprezy w okolicy Sopotu

Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Parlament

Sopot Aktualności

Co Wam powiem. W stand-upie jak na OIOMie po ustawce - same opatrzone twarze. Jak to podsumował jeden z najwybitniejszych polskich komików:  "Nowi ludzie by się przydali" .
Już 2 pazdziernika w klubie Sfinks700 w Sopocie gościem Adama Van Bendlera ze swoim godzinnym programem „Komedia Pomyłek” będzie Błażej Krajewski!
Mamy przyjemność zaprosić na spotkanie z Tessą Capponi-Borawską i Agnieszką Drotkiewicz - autorkami książki „Smak kwiatów pomarańczy. Rozmowy o kuchni i o kulturze” organizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Włoch Italianissima oraz Galerię Kultury Multimedialnej Sopoteka.
W piątek 27 września o godz. 20.00 zapraszamy do kawiarni artystycznej Młody Byron w Sopocie, na PODWÓJNY spektakl improwizowany.
Już w sobotę, 17 sierpnia 2019 roku, zapraszamy na spektakl grupy Nie Oczekuj, która raz kolejny wypuści się w wir improwizacji.
"Piosenki Z Drugiej Ręki" to zupełnie nowa, zaskakująca pomysłem trasa koncertowa, podczas której widzowie będą mogli na żywo usłyszeć hity z YouTuba w wykonaniu królów parodii i mistrzów Internetu.
Po wyprzedanym marcowym koncercie w Teatrze Szekspirowskim Mikromusic powraca do Trójmiasta. Zespół w akustycznej wersji wystąpi na kameralnym koncercie 11 sierpnia w Hotelu Haffner w Sopocie.
„Niemen Inaczej” powraca! Specjalny letni koncert już 31 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie.
Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata.
Po wielkim sukcesie albumu "Atramentowa..." oraz płyty "Świątecznie..." przyszedł czas na kolejne wydawnictwo Stanisławy Celińskiej zatytułowane "Malinowa..." Płyta składa się z 14 premierowych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej artystki, która zabiera w podróż po kawiarnianych jazzowych klimatach, pełnych zmysłowych dźwięków fortepianu, saksofonu, akordeonu i kontrabasu.