Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Młody Byron - kawiarnia artystyczna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Aquapark
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna

Sopot Aktualności

Wielokrotnie byłem pytany "Kiedy Trójmiasto, kiedy Trójmiasto". Postanowiłem uciszyć te pytania i zjawić się w końcu w tych północnych rejonach.
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
Prezes chce sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Używa do tego przewrotnego fortelu. Rozpoczyna się walka o władzę, która za chwilę stanie się niczyja. Kandydatów do fotela Naczelnika Państwa jest wielu. Mimo pozorów pokornej służby Polsce i suwerenowi nie przebierają w środkach.
Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.
Już 17 stycznia w klubie Sifinks700 w Sopocie gościem Adama Van Bendlera będzie Katarzyna Piasecka!
Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym Andrzej Piaseczny świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze!
Rusza 7 edycja największej Integracji Studenckiej! Spotkamy się po raz pierwszy w nadchodzącym roku akademickim, aby wspólnie się zintegrować w Sopocie! Podróż po najlepszych klubach w Sopocie. Zróżnicowany klimat, różne style muzyczne, unikalne wnętrza - to wszystko w jedną noc!
Już 27 września w Sopockim klubie Sfinks700 premiera nowego, czwartego już programu Adama Van Bendlera - człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.
W sopockich Tarasach przy Parku Wodnym 6 września odbędzie się niezwykły koncert "Sylwia Banasik +...", który stanowić będzie podsumowanie "gdańskiego" etapu kariery artystki.
Koncert Krzysztofa Zalewskiego odbędzie się w Operze Leśnej.