Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Dworek Sierakowskich
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Teatr na Plaży
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna

Sopot Aktualności

Chcesz zobaczyć jak wygląda jeden z największych i najciekawszych festiwali kulinarnych w Europie? Przyjdź na Molo w Sopocie i weź udział w Slow Fest Sopot. Festiwal odbędzie się w dniach 23-24 czerwca.
Poczuj smak karaibów i gorących rytmów na festiwalu Deakocan Dance w Sopocie. Festiwal odbędzie się w dniach 27-30 lipca.
Zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 6-12 lat odbędą się 19 kwietnia w Operze Leśnej w Sopocie.  Na warsztaty  w ramach projektu 'Las Pełen Dźwięków' zapraszamy na godzinę 10:00.
Pierwszy weekend wyścigowy w Sopocie odbędzie się w dniach 14-15 lipca.
Tegoroczna 18. edycja sopockiego festiwalu filmowego odbędzie się w dniach 14-22 lipca. W programie znajdzie się kilkanaście sekcji tematycznych w tym trzy konkursy filmowe.
Podczas pokazów sopockiego DKF Kurort mamy okazję, by zobaczyć najbardziej istotne pozycje kinematografii polskiej i zagranicznej. Seanse w Teatrze na Plaży odbywają się co tydzień, w poniedziałki o godzinie 20:00.
Zapraszamy na unikatowe Czwartowe Wieczory Muzyczne z 40-letnią tradycją. Występują w nich studenci, profesorowie Akademii Muzycznej w Gdańsku, a także zaproszeni goście z Polski i zagranicy.
Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miasto Sopot zapraszają na siódmą edycję Festiwalu Literacki Sopot, który potrwa w dniach 16-19 sierpnia 2018. Każdego roku, organizatorzy wybierają jeden kraj, którego literatura jest wiodącym motywem wydarzenia. W tym roku, uczestnicy będą mieli możliwość poznania literatury i kultury Francji. 
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 10 lat, do wzięcia udziełu w wyjątkowych warsztatach plastycznych z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołów: Fisz Emade Tworzywo i Rebeka.