Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Sopotu

Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury
Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury
Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury
Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Centrum Handlowe Osowa

Sopot Aktualności

Dzięki bonowi turystycznemu wiele polskich rodzin może zaplanować wyjazdy. Jednym z najchętniej obieranych kierunków jest morze i znajdujące się tam kurorty. Wśród nich na pewno wyróżnia się Sopot z przestronnymi plażami, atrakcjami oraz bogatą bazą noclegową.
Zapraszamy gorąco na komediodramat „Dumni i wściekli". Pokaz filmu odbędzie się 31 sierpnia. Wstęp wolny!
Zapraszamy do Sopotu na BNP PARIBAS Kino Letnie Sopot-Zakopane! 30 sierpnia o godzinie 21:30 zostanie zaprezentowany film pt. "Blues Brothers 2000".
Zapraszamy serdecznie na pokaz wielokrotnie nagradzanego filmu „Dokąd Teraz?” w reżyserii Nadine Labaki. Jest to opowieść o niezwykłej determinacji kobiet, które mimo różnych religii, za wszelką cenę są gotowe chronić swoją rodzinę.
Zapraszamy na arcyzabawną gangsterską komedię "Dżentelmeni" wyreżyserowaną przez Guya Ritchiego. Pokaz filmu odbędzie się 28 sierpnia na sopockim molo.  Wstęp wolny!
Zapraszamy na komedię familijną pt. "Był sobie pies 2". Seans odbędzie się 27 sierpnia na Molo w Sopocie podczas najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.
Zapraszamy na pokaz kręconego przez cztery lata filmu “Antropocen: epoka człowieka”. To obraz, który z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i wysokiej jakości sprzętu dokumentuje formy i przejawy dominacji człowieka nad Ziemią.
Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na pokaz dramatu wojennego Sama Mendesa – 1917. Seans odbędzie się 25 sierpnia w ramach BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Start o godzinie 21:30.
Zapraszamy do Sopotu na BNP PARIBAS Kino Letnie Sopot-Zakopane! 24 sierpnia odbędzie się pokaz filmu "Nędznicy" - to francuski dramat kryminalny w reżyserii Ladja Ly, którego akcja toczy się na przedmieściach Paryża. Wstęp wolny!
Zapraszamy na poruszający dokument poświęcony pamięci legendy muzyki pop i R&B – Whitney Houston. Pokaz filmu odbędzie się 23 sierpnia na molo w Sopocie. Wstęp wolny!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Sopocie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Sopocie?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej