Pogoda na 1 tydzień czerwca 2018

Zastanawialiście się, jakich warunków atmosferycznych będziemy mogli spodziewać się w pierwszym tygodniu czerwca? Jeśli w tym czasie wybieracie się na urlop, przejrzyjcie pełną prognozę pogody, obejmującą obszar w centralnej części kraju, w górach, a także nad morzem.

Pogoda w centralnej części kraju

 

1 czerwca synoptycy przewidują przelotny deszcz, a nawet burze z piorunami. W kolejnych dniach pojawi się spore zachmurzenie, po czym znów popada i pogrzmi. Temperatura wyniesie od 18 do 23 stopni Celsjusza.

 

Koniecznie przejrzyj noclegi w poniższych miastach:

Noclegi Łódź

Noclegi Poznań

Noclegi Warszawa

 

Pogoda nad morzem

 

Jaka pogoda potowarzyszy nam w miejscowościach zlokalizowanych przy granicy z Niemcami? Zdaniem meteorologów możemy liczyć na co najmniej 5 deszczowych dni. Tutaj także nie zabraknie chmur oraz burz z piorunami. Najwięcej słońca będzie ostatniego dnia pierwszego tygodnia miesiąca. Na termometrach odczytamy od 16 do 20 kresek.

 

Jeżeli chodzi o miasta położone w centralnej części wybrzeża bałtyckiego - deszcz i burze także zostaną z nami przez około 5 dni. Ponadto, na niebie najpierw wystąpi duże zachmurzenie, natomiast później pojawią się liczne przejaśnienia. Najkorzystniej powinno jednak być 7 czerwca. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 15, a 19 stopniami Celsjusza.

 

W miastach znajdujących się w pobliżu Zatoki Gdańskiej - synoptycy przewidują 4 lub 5 deszczowych dni. Oprócz samych opadów atmosferycznych, kilka razy zaskoczy nas także burza z piorunami. Słońce wyjrzy na chwilę 2 i 7 czerwca. Termometry wskażą od 17 do 22 kresek.

 

Marzysz o urlopie w jednym z bałtyckich kurortów? Sprawdź, co przygotowali dla Ciebie właściciele obiektów w kilku miejscach:

Noclegi Mielno

Noclegi Darłowo

Noclegi Jastarnia

Noclegi Kąty Rybackie

 

Pogoda w górach

 

Tatry

Tutaj pogoda przyniesie deszcz 1, 4, 5 i 6 czerwca. Dodatkowo, pojawi się jeszcze trochę chmur i słońca. Na termometrach odczytamy od 13 do 18 stopni Celsjusza.

 

Beskidy

W tym rejonie, według meteorologów pogoda obfitować będzie w co najmniej 3-dniowe przelotne opady deszczu połączone z burzą z piorunami, a także w jednodniowy opad samego deszczu. Słońce poświeci tutaj 2, 3 oraz 7 czerwca. Temperatura wyniesie od 18 do 23 kresek.

 

Karkonosze

Jeśli chodzi o prognozę w Karkonoszach - nie przedstawia się ona zbyt korzystnie ze względu na deszcz, który może popadać od 1 do 6 czerwca. Wyjątkiem jest ostatni słoneczny dzień pierwszego tygodnia miesiąca. Na termometrach zaobserwujemy od 13 do 17 stopni Celsjusza.


Bieszczady

Szukacie pogody na pierwszy tydzień czerwca w Bieszczadach? Według prognozy, na początku potowarzyszy nam deszcz, później duże zachmurzenie, a następnie znowu deszcz, który tym razem zostanie z nami przez 3 dni. Prawdziwie słoneczny okaże się 7 czerwca. Termometry pokażą od 17 do 21 kresek.

 

Jesli wybierasz się w góry, zobacz jeszcze:

Noclegi Szczyrk

Noclegi Karpacz

Noclegi Solina

Noclegi Zakopane

 

Zobacz też: Pogoda na pierwszą połowę czerwca 2018

 

fot. jill111, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również