Pogoda na Dzień Kobiet 2018

Zbliża się Dzień Kobiet, a ty zastanawiasz się, czy kupić bukiet wiosennych kwiatów? A może bardziej adekwatnym prezentem będą ciepłe rękawiczki? Sprawdź prognozę na 8 marca i przygotuj się na każdą ewentualność.

Pogoda na Dzień Kobiet nad morzem


Dzień Kobiet to świetna okazja na spontaniczny wyjazd. Być może 8 marca spędzisz właśnie nad morzem? Warto więc zorientować się, jaka pogoda będzie w tym czasie na wybrzeżu. Według informacji meteorologów, nad Bałtykiem będzie bardzo słonecznie, choć zimno. Na termometrach nie zobaczymy więcej niż kilka stopni – w zależności od miejsca od około 3 do 6. Jednak słońce stanowić będzie idealnego towarzysza spaceru z okazji Dnia Kobiet!

 

Szukasz ofert noclegowych nad morzem? Sprawdź te lokalizacje:

Noclegi w Kołobrzegu
Noclegi w Ustroniu Morskim
Noclegi we Władysławowie
Noclegi w Świnoujściu

 

Pogoda na Dzień Kobiet na Mazurach


8 marca na Mazurach na pewno przydadzą się jeszcze ciepłe czapki i szaliki. Długoterminowa prognoza przewiduje bowiem niską temperaturę – w granicach 0 stopni Celsjusza. Mamy też trochę lepszą wiadomość. W Dzień Kobiet nie będzie padać, wyjdzie za to słońce, które tylko czasami będzie przesłaniane przez chmury.

 

Pogoda na Dzień Kobiet na Lubelszczyźnie


Słońce przesłonięte chmurami i chłód – tak będzie wyglądać pogoda na 8 marca na Lubelszczyźnie. Termometry w regionie wskażą zaledwie 2 kreski. Zatem jeżeli Dzień Kobiet chcieliście uczcić romantycznym spacerem, radzimy zakończyć go kawą w ciepłej, przytulnej restauracji. Na szczęście meteorolodzy nie przewidują na ten dzień żadnych opadów, ale mimo to warto przed wyjściem pomyśleć o odpowiednim ubraniu.

Lubelszczyzna to również bardzo klimatyczne miasteczka, gdzie warto pojechać właśnie w Dzień Kobiet. Sprawdź noclegi w polecanych przez nas miejscach, wejdź:
Noclegi w Kazimierzu Dolnym

Noclegi w Nałęczowie
Noclegi w Zamościu

 

Pogoda na Dzień Kobiet w centralnej Polsce


Wygląda na to, że pogoda na Dzień Kobiet w centralnej części kraju może spłatać małego figla. Długoterminowa prognoza pogody pokazuje, iż 8 marca mogą tam wystąpić lekkie opady śniegu. Patrząc jednak na możliwą temperaturę, nie przewidujemy, że biały puch się utrzyma. Termometry wskażą bowiem około 3 stopnie Celsjusza.

 

Pogoda na Dzień Kobiet w Wielkopolsce


W Wielkopolsce możliwe będą przebłyski słońca i temperatura na poziomie 4 kresek. Taką pogodę zobaczą między innymi mieszkańcy Poznania. To tylko preludium to coraz piękniejszej pogody, bo druga połowa marca w Wielkopolsce upłynie pod znakiem słonecznych i coraz cieplejszych dni. W końcu zostanie też przekroczona granica 10 stopni Celsjusza. Pod koniec pogoda będzie niemal rozpieszczać Wielkopolskę.

 

Pogoda na Dzień Kobiet w górach


Zima nie odpuści za to w górach. W Dzień Kobiet śnieg może spaść w Tatrach, Karkonoszach i Beskidach. Nie będą to śnieżyce, jakie pamiętamy z lutego, jednak krajobraz może się zabielić. Również temperatura przypomni o panującej jeszcze zimie – termometry w górach wskażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza.

 

fot. freestocks.org (Unsplash.com CC0)

 

Informacje pogodowe: accuweather.com

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również