Pogoda na listopad 2017

Jak zapowiadają synoptycy - w pierwszej połowie listopada możemy jeszcze liczyć na co najmniej jeden słoneczny tydzień, zaś w drugiej pogoda przyniesie nam liczne opady deszczu i śniegu. Najcieplej będzie w Świnoujściu. Tam termometry wskażą maksymalnie do 12 stopni Celsjusza. Zapoznajcie się z pełną prognozą na cały miesiąc!

Pogoda na Mazurach

 

W Giżycku do 8 listopada będzie słonecznie, później natomiast pogoda pogorszy się i zacznie padać deszcz, który potowarzyszy nam już do końca miesiąca. W czwartym tygodniu listopada synoptycy zapowiadają kilkudniowe opady śniegu. Termometry wskażą od 1 do 9 stopni Celsjusza. 

 

W miejscowości Ruciane-Nida pogoda prezentuje się podobnie jak w Giżycku. W pierwszym tygodniu zaobserwujemy sporo słońca, lecz około 10 listopada spadnie deszcz, który zostanie z nami przez cały miesiąc. Oprócz opadów, na niebie pojawi się sporo chmur. Dodatkowo, ostatni tydzień przyniesie prawdopodobieństwo śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 1, a 9 stopniami Celsjusza.

 

W Ostródzie pierwsza połowa miesiąca okaże się dla nas zdecydowanie bardziej korzystna. W pierwszym tygodniu będzie bardzo słonecznie, lecz od 9 do 15 listopada potowarzyszy nam deszcz. W drugiej połowie miesiąca opady deszczu będą już występować regularnie. W czwartym tygodniu meteorolodzy przewidują również śnieg. Na termometrach odczytamy od 1 do 9 stopni Celsjusza.

 

Koniecznie sprawdź:

 

Noclegi Elbląg

Noclegi Mrągowo

Noclegi Węgorzewo

 

Pogoda w górach

 

W Zakopanem do 8 listopada słonecznie, później kilka deszczowych dni. W okolicy 14-19 listopada znowu trochę słońca, a następnie duże zachmurzenie, opady deszczu i śniegu. Ostatniego dnia miesiąca może pojawić się nawet marznący deszcz. Zdaniem synoptyków, termometry odnotują od 0 do 8 stopni Celsjusza.

 

W Szczyrku możemy spodziewać się nieco wyższej temperatury, która wyniesie od 2 do 10 stopni Celsjusza. W pierwszym tygodniu listopada - dużo słońca, w drugim  i trzecim - trochę deszczu oraz słońca, natomiast w czwartym najpierw rosnące zachmurzenie, a później przelone opady deszczu i śniegu. 

 

W Karpaczu temperatura znowu spadnie o kilka stopni. Przez cały listopad na termometrach odczytamy od 0 do 8 stopni Celsjusza. Na początku możemy liczyć na kilka słonecznych dni, lecz w dalszej części miesiąca, pogoda stopniowo zacznie się pogarszać. Meteorolodzy zapowiadają wtedy opady deszczu i śniegu, które zostaną z nami do końca listopada. Mniej więcej w połowie miesiąca słońce spróbuje wyjrzeć zza chmur i poświeci nam jeszcze przez około 2 dni. 

 

Planujesz urlop w górach? Sprawdź:

 

Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Szklarska Poręba

 

Pogoda nad morzem

 

W Świnoujściu przez 9 dni pokaże się sporo słońca, później zaś przywędruje do nas deszczowa aura pogodowa. Pod koniec miesiąca, zdaniem synoptyków może pojawić się jednodniowy opad śniegu. Ponadto, w drugim, trzecim i czwartym tygodniu listopada możemy spodziewać się bardzo silnego wiatru. Termometry wskażą od 5 do 12 stopni Celsjusza. 

 

W Ustce do 9 listopada także dużo słońca, a później deszcz. Pomimo opadów atmosferycznych, może pojawić się jeszcze kilka pogodnych dni. Tutaj także zapowiadany jest silny wiatr, który da o sobie znać w drugim i czwartym tygodniu miesiąca. W okolicy 27 listopada spadnie trochę śniegu. Temperatura wyniesie od 4 do 11 stopni Celsjusza. 

 

W Krynicy Morskiej najniższa miesięczna temperatura wyniesie 2 stopnie, zaś najwyższa - 9 stopni Celsjusza. Tutaj w pierwszej połowie miesiąca będziemy mogli cieszyć się jeszcze co najmniej 8 słonecznymi dniami. W kolejnych dniach meteorlodzy przewidują opady deszczu, a w okolicy 22 listopada - śnieg, który popada przez prawie cały czwarty tydzień miesiąca.

 

Zobacz, co przygotowali dla Ciebie właściciele w tych nadmorskich miejscowościach:

 

Noclegi Łeba

Noclegi Sarbinowo

Noclegi Kołobrzeg

 

Zobacz także:

 

 

fot. Natalia_Kollegova, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również