Pogoda na maj 2017 na Mazurach

Majowa pogoda na Mazurach przyniesie dużo słońca, termometry wskażą nawet 24 stopni Celsjusza. Synoptycy zapowiadają co prawda przelotne opady deszczu, będą one jednak rzadkie i sporadyczne. Planujesz majowy urlop na Mazurach? Sprawdź przewidywaną prognozę pogody.

Mikołajki

Pierwsze trzy dni maja w Mikołajkach dość pochmurne i deszczowe. W kolejnych nastąpi rozpogodzenie, a na niebie pojawi się słońce, choć momentami możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu lub burz z piorunami. Zdaniem synoptyków termometry wskażą od 16 do 23 stopni Celsjusza. Najcieplejsza końcówka miesiąca.

 

Planujesz majowy urlop w Mikołajkach? Zobacz ciekawe imprezy w tym mieście:


Giżycko

W Giżycku majowa pogoda przyniesie nam dużo słońca i temperaturę od 16 do 24 stopni Celsjusza. Sporadycznie mogą wystąpić przelotne opady deszczu, pochmurnie jedynie w pierwszych dniach miesiąca.

 

Szukasz noclegu na Mazurach? Sprawdź atrakcyjne oferty: Noclegi na Mazurach

 

Suwałki

Jaką pogodę w Suwałkach przewidują synoptycy? Przez cały maj na niebie na zmianę będzie pojawiać się słońce lub chmury. Możliwe są również przelotne opady deszczu, których spodziewać możemy się zwłaszcza w drugim tygodniu miesiąca. Termometry wskażą od 14 do 22 stopni na plusie.

 

Zobacz gdzie warto zatrzymać się w Suwałkach:


Augustów

W Augustowie po początkowo pochmurnych dniach nastąpi rozpogodzenie, choć synoptycy zapowiadają możwliwe przelotne opady deszczu lub burze z piorunami. Maj przyniesie jednak dużo słońca, a termometry wskażą od 15 do 23 stopni Celsjusza.

 

Jeśli planujesz majowy urlop spędzić na Mazurach, sprawdź nasze propozycję noclegów w tamtejszych miastach:

Noclegi Morąg

Noclegi Olsztyn

Noclegi Ostróda

 

źródło zdjęcia: fot.Tkmisaw, pixabay.com,  CC0 Public Domain

Komentarze

Zobacz również