Imprezy i koncerty w Mikołajkach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Mikołajek

Miejscowość:
Mrągowo
(ok. 19km od Mikołajek)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Mrągowo
(ok. 19km od Mikołajek)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Mrągowo
(ok. 19km od Mikołajek)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Turystyki
Miejscowość:
Ruciane-Nida
(ok. 17km od Mikołajek)
Miejsce imprezy:
Ruciane-Nida - Karwica

Mikołajki Aktualności

Powiatowy Zarząd Dróg informuje, że już od 1 czerwca czynny będzie prom pasażersko-samochodowy, łączący miejscowość Wierzba z zachodnim brzegiem jeziora Bełdany. Dzięki temu znacznie skraca się podróż chociażby do popularnych Mikołajek.
Mazurskie akweny to nie tylko Mamry, Śniardwy czy popularny Niegocin. W regionie jest ich tysiące! Przygotowaliśmy listę kilku ciekawych zbiorników wodnych, które warto wziąć pod uwagę, szukając ciekawych miejsc na Mazurach.
Zapraszamy na wieczór ze stand-upem najwyższych lotów. Wielkie testowanie najnowszego programu Mateusza Sochy poprowadzi Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.
Zapraszamy na wieczór stand-up comedy. Na scenie Jakub Poczęty i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.  
Pierwszy weekend lipca w Mikołajkach upłynie pod znakiem świetnej zabawy. Już w piątek rozpoczyna się święto miasta – Dni Mikołajek 2019 będą wypełnione atrakcjami.
Mazury MTB to emocjonujące i widowiskowe wyścigi rowerowe, których trasa prowadzi pośród malowniczych lasów i jezior. W czerwcu jeden z etapów odbędzie się w Mikołajkach.
Koniec czerwca to czas, który śmiało można planować na Mazurach. Tym bardziej, że właśnie wtedy przypada długi weekend czerwcowy. Mikołajki jak zwykle kuszą turystów atrakcjami. Jakimi? Przekonajcie się sami.
Zachęcamy do kibicowania zawodnikom biorącym udział w drugim etapie elimiacji do Regat Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Emocje i świetna zabawa gwarantowane!
MKS Kłobuk Mikołajki i CK „Kłobuk” zaprasza wszystkie maluchy na sportowy Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim.
Organizatorzy zapraszają na Mikołajki Bal Karnawałowy. Impreza będzie miała charakter charytatywny, a jej uczestnicy wesprą Środowiskowy Dom Samopomocy w Mikołajkach.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Mikołajkach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Mikołajkach?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Mikołajkach lub okolicy to: 26. Festiwal Kultury Kresowej w Mrągowie, Mazurski Maraton Rolkowy 2020 w Rucianem-Nidzie.