Imprezy i koncerty w Mikołajkach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Mikołajek

Miejscowość:
Mrągowo
(ok. 19km od Mikołajek)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Turystyki
Miejscowość:
Mrągowo
(ok. 19km od Mikołajek)
Miejsce imprezy:
Restauracja & Pub Ceglana
Miejscowość:
Mrągowo
(ok. 19km od Mikołajek)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Turystyki
Miejscowość:
Mrągowo
(ok. 19km od Mikołajek)
Miejsce imprezy:
Restauracja & Pub Ceglana

Mikołajki Aktualności

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! Spektakl  "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" zobaczymy 18 sierpnia w Mikołajkach.
Łukasz Lotek Lodkowski. Jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów.
W żeglarskiej stolicy Polski odbędą się Żęglarskie Grand Prix Mikołajek. 28 kwietnia regaty otworzą sezon żeglarski.
  Mikołajki włączają się w akcję Narodowego Czytania.
W naszym zestawieniu przyszedł czas na Mikołajki – jedno z najpopularniejszych mazurskich miasteczek. Szukając noclegu warto kierować się opinią innych, a któż może wiedzieć lepiej, niż pozostali turyści? Zobaczcie więc, jakie miejsca w Mikołajkach są najchętniej przez nich polecane.
W Wiosce Żeglarskiej Mikołajki odbędzie się uroczyste rozpoczęcie sezonu żeglarskiego i otwarcie Regat Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2017. Zmagania potrwają przez całe lato!
W Mikołajkach odbędzie się druga edycja Bitwy Muzycznej, w której muzycy zawalczą między innymi o nagrody pieniężne i możliwość profesjonalnej sesji w studiu nagraniowym.
Festiwal Muzyki Kameralnej „Skrzypce pod żaglami” to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wakacyjnych wydarzeń w Mikołajkach. W tym roku odbędzie się już już 6. jego edycja.
Festiwal Szantowy w Mikołajkach to jedna z najstarszych tego typu imprez w Polsce. W tym roku odbędzie się już po raz 39. Zapraszamy!
Do Mikołajek po raz kolejny przyjadą najsilniejsi ludzie w Polsce, którzy zmierzą się ze sobą w ramach Zawodów Strong Man. Szczegóły tegorocznej edycji wydarzenia nie są jeszcze znane…