Aplikacja Nocowanie.plTysiące ofert i szybka rezerwacja
    22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi Kudowa-ZdrójDomki Kudowa-ZdrójDomki u Oli Kudowa Zdrój

    Domki u Oli Kudowa Zdrój

    Natychmiastowa rezerwacja
    9.6
    Rewelacyjny
    39 opinii
    Domki u Oli Kudowa Zdrój (1)
    Domki u Oli Kudowa Zdrój (2)
    Domki u Oli Kudowa Zdrój (3)
    Domki u Oli Kudowa Zdrój (4)
    Domki u Oli Kudowa Zdrój (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Plac zabaw

    Przyjazny zwierzętom

    Grill

    Klimatyzacja

    Opis obiektu

    Miło nam, że tu jesteś. Nasze domki w górach czekają na Ciebie.

    Nasze „Domki u Oli” położone są w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i gór co pozwala spędzić czas w atmosferze ciszy i spokoju. Do centrum miasta Kudowy-Zdrój jest ok. 1,5 km (15-20 minut spacerem). W okolicy panują doskonałe warunki do jazdy na rowerze oraz pieszych wędrówek.

    Każdy domek oferuje prywatność, przestrzeń oraz pełne wyposażenie, a dodatkowym atutem jest strefa relaksu z balią, która pozwala na prawdziwe odprężenie po dniu pełnym atrakcji. Wieczorny relaks w gorącej bali pod gwiazdami to wyjątkowe doświadczenie, które zostaje w pamięci na długo.

    Udogodnienia i atuty naszych domków:
    - telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych
    - w pełni wyposażona kuchnia: lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, mikrofala
    - prywatna łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, zestawem kosmetyków i ręcznikami
    - taras widokowy przy każdym domku
    - bezpłatne WiFi
    - prywatny, bezpłatny parking
    - ogród i plac zabaw dla dzieci
    - sprzęt do grillowania / bezpłatne drewno do ogniska
    - balia z hydromasażem

    OFERTA LIMITOWANA: W okresie kwiecień - maj przy pobytach powyżej 3 nocy oferujemy 2 godziny bali z hydromasażem GRATIS!

    Na terenie obiektu znajdują się dwa domki.

    Okolica:

    Domki położone są w spokojnej, zielonej części Kudowy Zdrój, zaledwie 1,5 km (ok. 15 minut spacerem) od centrum. To świetna baza wypadowa na górskie wycieczki – tuż obok przebiega czerwony szlak (Błędne Skały, Szczeliniec, Skalne Grzyby) i zielony szlak (Krucza Kopa, Darnków).

    W okolicy znajdziesz także wyjątkowe atrakcje: Łowisko Pstrąga u „Żana” (100 m od domków), Park Zdrojowy z Pijalnią Wód Mineralnych, basen „Wodny Świat”, Kaplicę Czaszek, Muzeum Kultury Ludowej czy Ruchomą Szopkę. Bliskość granicy z Czechami umożliwia szybkie wypady np. do Skalnego Miasta.

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    ulica 1 Maja 64a, Kudowa-Zdrój1,7 km od centrum

    Opinie gości

    9.5/10
    Cena/jakość
    10/10
    Personel
    10/10
    Czystość
    9.7/10
    Udogodnienia
    9.7/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    Gość
    sierpień 2020
    10
    Przyjazne i bezpieczne miejsce dla rodzin z dziećmi. Ogrodzony teren i plac zabaw dla dzieci. Cicha i spokojna okolica niedaleko od centrum .
    Warunki mieszkalne na wysokim poziomie. Właściciele bardzo mili i pomocni, polecam.
    Gość
    październik 2018
    9.3
    Domki u Oli, to świetne, dobrze wyposażone miejsce dla chcących odpocząć, jak również aktywnie spędzić czas. Położone są na obrzeżach Kudowy w malowniczym miejscu. Domki mają taras, na którym można zasiąść, można wypocząć, pozachwycać się pięknym widokiem, jak również zjeść w gronie swoich towarzyszy. Domki usytuowane są na dużej działce z boiskiem z siatką do siatkówki bądź badmintona, grillem, miejscem na ognisko. Zwierzęta domowe są mile widziane, więc nasza pociecha była zachwycona przestrzenią i swobodą, z jaką mogła się poruszać po ogrodzonej przestrzeni wokół domków. Dodatkowo dobrze wyposażona kuchnia w kuchenkę, lodówkę oraz zastawę stołową pozwala na samodzielne przygotowanie strawy. Gorąco polecamy!
    Gość
    wrzesień 2018
    10
    Dwa dni temu wróciliśmy, także oceniam na gorąco ! Najlepsza miejscówka jaką mogliśmy trafić. Przestronny, czyściutki, dobrze wyposażony domek z fajną werandą. Wokół domku schludnie, cicho, dużo miejsca. Boisko do gry, ognisko, grill. Z werandy widok jak marzenie na dużą polanę na wzniesieniu, którą okala bujny las (niestety nie zdążyliśmy odwiedzić altanki zakochanych, która jest tam zlokalizowana). Domek jest przy wyjeździe z Kudowy, ale spacerkiem do centrum jest niedaleko, a naprzeciwko łowisko pstrąga gdzie można zjeść pyszną osobiście złowioną rybkę. Stąd też jest blisko na najciekawsze atrakcje np. Błędne Skały, Szczeliniec i wiele innych super miejsc.
    I na koniec !!! Pani Wioletto i Panie Piotrze bardzo dziękujemy za fantastyczne i ciepłe przyjęcie. Mamy w planach ponownie odwiedzić Kudowę i nie może być inaczej jak tylko mieszkać w "Domkach u Oli" ! Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia !
    Gość
    lipiec 2018
    9.3
    Super spokojna okolica, piękne widoki z werandy domku. Domek dobrze wyposażony i bardzo czysty. Piękna okolica do spacerów i jako baza wypadowa na szlaki turystyczne. Dopełnieniem są bardzo mili właściciele i pięknie zadbany ogród.
    Gość
    wrzesień 2017
    10
    Mieliśmy przyjemność spędzać urlop w tym bardzo komfortowym i przytulnym domku. Idealna lokalizacja w spokojnej okolicy, ale blisko do centrum jak i na szlaki. Poza tym niezwykle sympatyczna i pomocna gospodyni. Domek jest dobrze wyposażony i czyściutki. Polecam gorąco.
    Gość
    maj 2017
    10
    Spędziliśmy z mężem w "domku u Oli" bardzo miło czas z córką, zięciem i maleńką wnuczką. Polecam ze względu na lokalizację: spokojne, ciche, bezpieczne, urokliwe miejsce. Tu czas płynie wolniej:) A poza tym komfortowo i bardzo mili gospodarze. Polecam!!!
    Gość
    styczeń 2017
    10
    Jeśli ktoś szuka urokliwego miejsca na spędzenie czasu z rodziną z dala od zgiełku i turystów - to miejsce idealne. Widok z okien zapiera dech w piersiach. Domki bardzo komfortowe, czyste, urządzone komfortowo. W jednym domku z powodzeniem zmieści się 7 osobowa rodzina.
    PS. Gospodarze do tańca i do różańca :)
    Gość
    maj 2016
    9.3
    Spędziliśmy weekend w Cichym Zakątku,to naprawdę cudowne miejsce na wypoczynek i relaks dla całej rodziny.Domek pierwsza klasa w bardzo atrakcyjnej cenie.Wokół cisza i spokój,dogodny dojazd do centrum Kudowy.Polecamy
    Gość
    lipiec 2015
    10
    Polecamy bardzo gorąco ten obiekt. Cudowna okolica, wspaniałe widoki.Bardzo blisko do centrum .Wokoło cisza i spokój ,rzeczywiście można odpocząć. Zgodność z ofertą w 100%.
    Plac wokół domku dobrze zorganizowany miejsce na ognisko,grilla, jak również do zabaw sportowych. W domku wyposażenie w pełni ,duża przestrzeń ,wszystko czyste zadbane. Właściciele bardzo mili i pozytywnie nastawieni. Wspaniałe miejsce na odpoczynek, rozrywkę i dobrą zabawę.
    Gość
    kwiecień 2015
    10
    Witam. Byliśmy w górach w październiku. Było pięknie, kolorowo i trafiliśmy na piękną pogodę. Cicho, spokojnie z pięknymi widokami,wieczorami śpiewy przy ognisku . Wszystko zadbane i co najważniejsze czysto i przytulnie. Byliśmy wszyscy byli zachwyceni profesjonalnym podejściem właścieli obiektu. Z czystym sumieniem polecam.

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingPlac zabawPrzyjazny zwierzętomGrillKlimatyzacja

    Wypoczynek, rekreacja

    • Kręgle
    • Boisko
    • Siatkówka
    • Wypożyczalnia rowerów

    usługi dla dzieci

    • Stołek dziecięcy
    • Zabawki dla dzieci
    • Kącik zabaw dla dzieci
    • Plac zabaw dla dzieci
    • Krzesło do karmienia dziecka

    Charakterystyka miejsca

    • Własny parking
    • Altanka
    • Internet
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • Ogród
    • WIFI
    • Klimatyzacja

    Usługi

    • Ogrzewanie
    • Balkon/taras
    • Suszarka do włosów
    • Lodówka
    • Dostęp do Internetu w pokoju
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Czajnik elektryczny
    • Akcesoria kuchenne
    • Płyta grzejna

    Wyżywienie

    • Możliwość skorzystania z grilla

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 15:00 do 00:00
    Wymeldowanie
    do 10:00
    Zwierzęta
    Akceptowane psy i koty. Opłata: 100 zł / noc / zwierzę.
    Kaucja zwrotna
    Obiekt nie pobiera kaucji.
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Kudowy-Zdroju

    Noclegi Kudowa-ZdrójNoclegi Polanica-ZdrójNoclegi Duszniki-ZdrójNoclegi RadkówNoclegi KłodzkoNoclegi ZieleniecNoclegi SzczytnaNoclegi SokolecNoclegi KarłówNoclegi JugówNoclegi LasówkaNoclegi Lewin KłodzkiNoclegi Ludwikowice KłodzkieNoclegi ChocieszówNoclegi SokołowskoNoclegi WambierzyceNoclegi Nowa RudaNoclegi SpalonaNoclegi Rybnica LeśnaNoclegi Ścinawka ŚredniaNoclegi TaszówNoclegi Głuszyca GórnaNoclegi MieroszówNoclegi RzeczkaNoclegi GłuszycaNoclegi StarkówNoclegi Stara Łomnica

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.