Pogoda na drugi tydzień lipca 2017

W drugim tygodniu lipca będzie dużo słońca, na przeważającym obszarze kraju może jednak przelotnie popadać. Najcieplejsza końcówka tygodnia, kiedy to termometry wskażą nawet 26 stopni na plusie. Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na drugi tydzień lipca 2017.

Pogoda w górach


Zakopane

Planujesz wycieczkę do Zakopanego? W drugim tygodniu lipca w Zakopanem synoptycy zapowiadają od 18 do 23 stopni Celsjusza. Będzie przeważnie słonecznie, choć pod koniec tygodnia możliwe są przelotne opady deszczu oraz burze z piorunami.

 

Ciekawe wydarzenia w Zakopanem znajdziesz tutaj:

 

Karpacz

Jaka pogoda czeka nas w Karpaczu? Początek tygodnia słoneczny, w kolejnych dniach synoptycy zapowiadają jednak większe zachmurzenie oraz przelotne opady deszczu. Synoptycy zapowiadają od 15 do 21 stopni na plusie.

 

 

Szklarska Poręba

W Szklarskiej Porębie nieco więcej deszczu. Synoptycy zapowiadają codziennie, przelotne opady oraz dużo chmur. Temperatura wyniesie od 13 do 19 stopni w dzień oraz około 11 stopni w nocy.

 

Szukasz noclegu w Szklarskiej Porębie? Oto nasze propozycje:

 

Zobacz także:

Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Szczawnica

Noclegi Krynica-Zdrój

 

Pogoda nad morzem

 

Łeba

W Łebie opady deszczu wystąpią na początku oraz pod koniec drugiego tygodnia lipca. Dni zapowiadają się dość ciepło, termometry wskażą od 17 do 20 stopni na plusie.

 

Sprawdź także:


Świnoujście

W Świnoujściu słaby deszczy pojawi się jedynie na początku tygodnia. Kolejne dni przyniosą rozpogodzenie i więcej słońca. Synoptycy zapowiadają od 19 do 24 stopni Celsjusza.

 

Polecamy:

 

Mielno

Jakie warunki atmosferyczne czekają nas w Mielnie? Tam również dosyć deszczowo i wietrznie. Pomimo deszczu synoptycy zapowiadają wysoką temperaturę. Termometry wskażą od 21 do 26 stopni na plusie.

 

Pogoda na Mazurach

 

Mikołajki

W Mikołajkach drugi tydzień lipca również deszczowy. Termometry wskażą od 21 do 25 stopni na plusie. Mimo deszczu dni zapowiadają się więc ciepło i słonecznie.

 

Mrągowo

Meteorolodzy w Mrągowie zapowiadają od 20 do 23 stopni w dzień oraz około 11 stopni w nocy. Jeśli wybierasz się w drugim tygodniu lipca do Mrągowa koniecznie przygotuj się na deszcz. Przelotnych opadów możemy spodziewać się niestety codziennie.


Augustów

Dużo deszczu również w Augustowie. Syoptycy zapowiadają co prawda przelotne, ale codzienne opady. Termometry wskażą od 20 do 24 stopni na plusie. Najcieplesza końcówka tygodnia.

 

Planujesz wypad na Mazury? Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi noclegami w tym regionie:

Noclegi Zbiczno

Noclegi Ełk

Noclegi Giżycko

Noclegi Elbląg

 

 Zobacz także:

 

źródło zdjęcia: fot.sergeiff, pixabay.com,  CC0 Public Domain

Komentarze

Zobacz również