Pogoda na pierwszą połowę lipca 2017

Wiele osób swój wakacyjny urlop zaplanowało w pierwszej połowie lipca. Jakie warunki atmosferyczne na ten orkes zapowiadają synoptycy? Sprawdźmy przewidywaną prognozę pogody nad morzem, w górach oraz na Mazurach.

Pogoda w górach

 

Zakopane

Pierwsza połowa lipca w Zakopanem dosyć deszczowa. Synoptycy zapowiadają częste opady oraz możliwe przelotne burze z piorunami. Termometry wskażą od 17 do 22 stopni na plusie. Na słoneczne dni będziemy musieli jeszcze niestety poczekać.

 

Interesujące wydarzenia w Zakopanem znajdziesz tutaj:

 

Karpacz

W Karpaczu deszcz pojawi się pod koniec pierwszego i na początku drugiego tygodnia lipca. W pozostałe dni dość pochmurnie, słońce sporadycznie będzie wychodzić zza chmur. Synoptycy zapowiadają od 15 do 20 stopni na plusie.

 

Polecamy atrakcyjne noclegi w górach:

Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Szczawnica

Noclegi Krynica-Zdrój

 

Szklarska Poręba

Jaką pogodę w pierwszej połowie lipca zapowiadają synoptycy w Szklarskiej Porębie? Synoptycy zapowiadają codzienne słabe opady deszczu oraz dużo chmur. Termometry wskażą od 13 do 18 stopni na plusie w dzień oraz około 10 stopni w nocy.

 

 

Pogoda na Mazurach

 

Mikołajki

W Mikołajkach deszczowy jedynie pierwszy tydzień lipca, wtedy też termometry wskażą 21 stopni na plusie. Od siódmego rozpogodzenie i wzrost temperatury. Synoptycy zapowiadają nawet do 27 stopni Celsjusza.

 

Zobacz także:

 

Mrągowo

W Mrągowie trochę więcej słońca, choć i tu spodziewać możemy się deszczowych dni. Przelotne burze z piorunami wystąpią zwłaszcza pod koniec drugiego tygodnia lipca. Termometry wskażą od 20 do 26 stopni Celsjusza.

 

Giżycko

W Giżycku dużo chmur i mało słońca. Przez całą pierwszą połowę lipca możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu oraz burz z piorunami. Wysoką temperaturę przyniosą ostatnie dni drugiego tygodnia, kiedy to termometry wskażą nawet do 27 stopni na plusie.

 

Atrakcyjne noclegi w Giżycku znajdziesz tutaj:

 

Pogoda nad morzem

 

Sopot

W Sopocie pierwsza połowa miesiąca przeważnie słoneczna. Synoptycy nie zapowiadają opadów deszczu. Termometry wskażą od 19 do 26 stopni na plusie w dzień i około 12 stopni w nocy.

 

Szukasz noclegu nad morze?

Noclegi Rewal

Noclegi Łeba

Noclegi Mielno

Noclegi Koszalin

 

Kołobrzeg

Jakiej pogody możemy spodziewać się w Kołobrzegu? Bedzie dosyć słonecznie. Termometry wskażą od 18 do 24 stopni na plusie. Synoptycy zapowiadają możliwe opady deszczu. Będą one jednak krótkie i sporadyczne.

 

Świnoujście

W Świnoujściu w pierwszej połowie lipca możemy spodziewać się możliwych przelotnych opadów deszczu oraz burz z piorunami. Synoptycy zapowiadają od 19 do 25 stopni Celsjusza. Najcieplejsza i najbardziej słoneczna końcówka drugiego tygodnia miesiąca.

 

Interesujące wydarzenia w mieście znajdziesz tutaj:

 

Zobacz także:

 

źródło zdjęcia: fot.Kanenori, pixabay.com, CC0 Public Domain

Komentarze

Zobacz również