Imprezy i koncerty w Świnoujściu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Świnoujście Aktualności

Stand Up Polska nad morzem w składzie: Sebastian Rejent, Michał Kutek, Piotrek Szumowski, Jasiek Borkowski, Karol Kopiec.
Najlepsze, najpopularniejsze, najznamienitsze musicale w historii estrady na jednej scenie, jednego wieczoru? Właśnie tak!
1 lipca zapraszamy Państwa do Amfiteatru w Świnoujściu na muzyczną podróż Roberta Janowskiego i jego znakomitych przyjaciół.
Maciej Pol, najpopularniejszy polski iluzjonista, twórca Teatru Magii, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji wystąpi w Amfiteatrze w Świnoujściu.
Już po raz trzeci zapraszamy do Świnoujścia na niezwykły kabareton. II Bałtycka Noc Kabaretowa to spotkanie na żywo z czołówką polskich kabaretów i niepowtarzalna wakacyjna rozrywka.
1 sierpnia, o godzinie 20:30, w świnoujskim Amfiteatrze im. Marka Grechuty odbędzie się koncert legendarnego czeskiego barda - Jaromira Nohavicy.
Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją drugą połówką.
Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją drugą połówką.
25 maja, o godzinie 19:00, w Radisson Blue Resort w Świnoujściu odbędzie się Gala Finałowa Miss Polski 2018 Województwa Zachodniopomorskiego.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!