Imprezy i koncerty w Świnoujściu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny ADRIA
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny ADRIA
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny ADRIA
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Club 105

Świnoujście Aktualności

Oto oni! Jedyni i niepowtarzalni! Pałubski , Ćwiek , Poczęty i Lobo jako Gang MiC - StandUp Original !
Świnoujście jest co roku bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z różnych stron Polski. Nic jednak dziwnego. Miasto jest niezwykle atrakcyjne, pod wieloma względami – jest uzdrowiskiem, posiada najszerszą plażę w Polsce, wiele ciekawych zabytków oraz wspaniały nadmorski klimat. To idealne miejsce na weekend, o każdej porze roku.
Od 1 sierpnia turyści zainteresowani wakacyjnym wyjazdem, mogą korzystać ze świadczenia w postaci bonu turystycznego, będącego formą pomocy dla polskiej turystyki. Mogą z niego korzystać rodziny z dziećmi, które nie osiągnęły pełnoletności. To udogodnienie umożliwia wymarzony wyjazd w wybrane miejsce w Polsce. Warto pamiętać, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Świnoujścia, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Nadeszło lato. Wakacyjne wyjazdy stały się normą. Wśród regionów królują przede wszystkim góry oraz morze. Jedną z miejscowości, w której wyjątkowo spędzimy czas podczas krótszego lub dłuższego urlopu jest Świnoujście. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Organizatorzy zapraszają na wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego.
Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu na występ Kabaretu Jurki.
LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ - komedia dla dorosłych Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła?
Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.
Już 13 października do Browaru Miedziowy44 w Świnoujście zawita najbardziej nietypowa grupa standuperów w Polsce!
Zupełnie nowy recital Joanny Trzepiecińskiej , aktorki Teatru Polskiego w Warszawie.