Imprezy i koncerty w Świnoujściu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Świnoujście Aktualności

Świnoujście to miasto, które przez niektórych bywa porównywane do Amsterdamu. Wszystko przez to, że jego zabudowania zajmują kilkadziesiąt (dokładnie 44!) różnej wielkości wysp! Ale to nie jedyna atrakcja, która dostępna jest w Świnoujściu.
Jedną z wysp wchodzących w skład Świnoujścia jest Karsibór – cicha i spokojna oaza. Niezbyt oblegana przez turystów. Niebawem jednak ma się to zmienić. Wyspa Karsibór dzięki przeprowadzonej rewitalizacji stanie się jedną z największych atrakcji Świnoujścia!
Świnoujście jest co roku bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z różnych stron Polski. Nic jednak dziwnego. Miasto jest niezwykle atrakcyjne, pod wieloma względami – jest uzdrowiskiem, posiada najszerszą plażę w Polsce, wiele ciekawych zabytków oraz wspaniały nadmorski klimat. To idealne miejsce na weekend, o każdej porze roku.
Od 1 sierpnia turyści zainteresowani wakacyjnym wyjazdem, mogą korzystać ze świadczenia w postaci bonu turystycznego, będącego formą pomocy dla polskiej turystyki. Mogą z niego korzystać rodziny z dziećmi, które nie osiągnęły pełnoletności. To udogodnienie umożliwia wymarzony wyjazd w wybrane miejsce w Polsce. Warto pamiętać, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Świnoujścia, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Nadeszło lato. Wakacyjne wyjazdy stały się normą. Wśród regionów królują przede wszystkim góry oraz morze. Jedną z miejscowości, w której wyjątkowo spędzimy czas podczas krótszego lub dłuższego urlopu jest Świnoujście. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Jak spędzić majówkę w Świnoujściu? Pomysłów może być naprawdę wiele – coś dla siebie znajdą tu zarówno fani aktywności na świeżym powietrzu, jak i osoby, dla których wypoczynek oznacza niespieszne spacery i relaks w spa. Co więc robić w tym pięknym nadmorskim mieście?
Świnoujście należy do najpiękniejszych miast znajdujących się na polskim wybrzeżu . Jest to jedyne miasto w kraju, które zostało rozlokowane na kilkudziesięciu wyspach. Dzisiaj mamy dla Was zdjęcia z letniego spaceru po Świnoujściu – zobaczycie je w naszej fotogalerii.
Mieszkańcy Świnoujścia przyzwyczajeni są już do podobnego widoku, jednak dla turystów, którzy rzadko bywają w tym mieście, to nadal duża atrakcja. Mówimy tu oczywiście o stadku dzików, które ulokowało się przy jednej z przepraw promowych.
Fama w Świnoujściu to wydarzenie kulturalne o bardzo długiej tradycji, umożliwiające debiut młodym artystom z Polski i Europy. Impreza dopuszcza każdą formę ekspresji, a program festiwalu sprzyja tworzeniu spontanicznych inicjatyw przez cały czas jego trwania.
Miejski Ośrodek Kultury w Świnoujściu zorganizował dla mieszkańców miasta wiele atrakcji podczas majowego weekendu. A oto tylko niektóre z propozycji:

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!