Imprezy i koncerty w Świnoujściu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Szczecinek
Miejsce imprezy:
Kino Wolność
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

Świnoujście Aktualności

"Nareszcie w Dudapeszcie" to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa  absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Tytułowa kolacja pożegnalna to wystawna kolacja na cześć osoby, którą organizatorzy wieczoru chcą się pozbyć ze swojego otoczenia. Rozmach jaki temu towarzyszy ma być dowodem na to, że zaproszony gość był im bliski. Oczywiście zaproszona osoba nie ma pojęciu w jakim celu została zaproszona!
Światowej klasy kaskaderzy i ich wielkie maszyny 29 lipca w Świnoujściu!
Światowej klasy kaskaderzy i ich wielkie maszyny 28 w Świnoujściu!
Światowej klasy kaskaderzy i ich wielkie maszyny 27 lipca w Świnoujściu!
Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem.
Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "KOCHANIE WRÓCIŁEM" najlepiej tego dowodzi.
Wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących!
American Monster Truck Motor Show to emocjonujące widowisko i pokaz motoryzacyjny w wykonaniu czołowych grup kaskaderskich.
American Monster Truck Motor Show to emocjonujące widowisko i pokaz motoryzacyjny w wykonaniu czołowych grup kaskaderskich.