Pogoda na koniec lutego 2018

Zastanawiacie się, jaka pogoda potowarzyszy nam pod koniec lutego? Przedstawiamy Wam prognozę na ostatnie 5 dni miesiąca w kilku miejscowościach górskich, nadmorskich i mazurskich. Sprawdźcie sami!

Pogoda na Mazurach

 

W Augustowie pod koniec miesiąca możemy najpierw spodziewać się lekkich opadów śniegu. Później zaczną pojawiać się przejaśnienia, dzięki czemu słońce poświeci nam do ostatniego dnia lutego. Temperatura wahać się będzie pomiędzy minus 2, a minus 4 stopniami Celsjusza.

 

W Giżycku początkowo wystąpi topniejący śnieg, a następnie duże zachmurzenie, które po dwóch dniach będzie musiało ustąpić słonecznej aurze pogodowej. Tutaj od minus 1 do minus 3 stopni Celsjusza.

 

 W Ostródzie pierwszego dnia będzie pochmurno, drugiego może popadać śnieg, trzeciego znów powrócą chmury, a w ciągu kolejnych na niebie zagości już słońce. Temperatura od 0 do minus 2 stopni Celsjusza.

 

Planujesz urlop na Mazurach? Może zainteresują Cię noclegi w tych miejscowościach:

 

Noclegi Ełk

Noclegi Mrągowo

Noclegi Ruciane-Nida

 

Pogoda w górach

 

W Szczyrku sporo chmur, z wyjątkiem zapowiadającego się całkiem słonecznie - 28 lutego. Oprócz tego, 25 i 26 lutego bardzo możliwe będą opady śniegu oraz okresowego lodu przechodzącego w deszcz. Termometry odnotują od 0 do maksymalnie 3 stopni Celsjusza.

 

W Zakopanem opady śniegu przewidywane są na 25 i 26 lutego. Ponadto, czekają na nas jeszcze przelotne opady deszczu. Najwięcej słońca potowarzyszy nam w okolicy 24 i 28 lutego. Temperatura wyniesie od 7 do minus 3 stopni Celsjusza.

 

W Krynicy-Zdroju, przez trzy dni popada śnieg oraz deszcz. W pozostałych dniach wystąpią zachmurzenia z przejaśnieniami. Na termometrach odczytamy od 7 do minus 2 kresek.

 

W Ustrzykach Dolnych, zdaniem meteorologów również pojawi się trochę chmur i słońca. 25 dnia miesiąca pogoda przyniesie śnieg, a 26-go deszcz przechodzący w marznący opad. Termometry odnotują od 6 do minus 3 stopni Celsjusza.

 

Zastanawiasz się nad wyjazdem w góry? Koniecznie sprawdź:


Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Szczawnica

 

Pogoda nad morzem

 

W Świnoujściu przez co najmniej trzy dni może padać śnieg. Ponadto, zdaniem synoptyków pojawi się rosnące zachmurzenie i silniejszy wiatr. Temperatura wyniesie od 1 do 3 stopni Celsjusza na plusie.

 

W Ustce, przez pierwsze dwa dni wystąpią lekkie opady śniegu. Następnie będziemy obserwować duże zachmurzenie. Na termometrach odczytamy od 0 do 2 kresek na plusie. 

 

W Kątach Rybackich 25 lutego meteorolodzy zapowiadają topniejący śnieg. W pozostałych dniach możemy spodziewać się zarówno chmur, jak i słońca. Termometry wskażą od 1 do minus 3 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj także atrakcyjne oferty w kilku nadmorskich miejscowościach:

 

Noclegi Łeba

Noclegi Kołobrzeg

Noclegi Krynica Morska

 

Zobacz również:

 

 

fot. AlainAudet, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również