Pogoda na marzec 2018

Szukacie pogody na marzec 2018? Poniżej prezentujemy Wam prognozę dla kilku miast w poszczególnych regionach Polski. Sprawdźcie, czy w trzecim tygodniu miesiąca będziemy mieli okazję przywitać kalendarzową wiosnę!

Pogoda na Mazurach

 

W Ełku, w pierwszych dniach miesiąca poświeci słońce. W pierwszych dwóch tygodniach synoptycy zapowiadają marznący deszcz, marznącą mżawkę, deszcz ze śniegiem, a także sam śnieg. Temperatura wyniesie od 3 do minus 4 stopni Celsjusza. Druga połowa miesiąca obfitować będzie najpierw w kilkudniowe, przeltne opady śniegu. Później pojawi się słońce, które poświeci przez około pięć dni. Pod koniec marca pogoda ponownie przyniesie śnieg. Na termometrach odczytamy od 3 do 6 stopni Celsjusza.

 

W Giżycku, na początku marca meteorolodzy także przewidują pojawienie się kilku słonecznych dni. Niebo będzie pochmurne od 4 do 12 dnia miesiąca. Następnie, możemy spodziewać się śniegu oraz marznących opadów deszczu. Od 22 do 27 marca na niebie znów zagości słońce. Ostatnie dni miesiąca obfitować będą w śnieg i deszcz. Temperatura wyniesie od 4 do minus 3 kresek, a także od 3 do 7 kresek.

 

W Ostródzie przez pięć dni poświeci słońce. Później, przez tydzień niebo będzie pochmurne, po czym stopniowo zaczną pojawiać się opady deszczu i śniegu, które utrzymają się do 20 marca. W kolejnych dniach możemy liczyć na kilka częściowo słonecznych dni. Pod koniec miesiąca pogoda znów przyniesie przelotne opady deszczu i śniegu. Termometry wskażą od 4 do minus 2 stopni Celsjusza w pierwszej, a także od 4 do 8 stopni Celsjusza w drugiej połowie marca.

 

Planujesz wypad na Mazury? Może zainteresują Cię oferty noclegowe w poniższych miejscowościach:

Noclegi Mikołajki

Noclegi Węgorzewo

Noclegi Ruciane-Nida

 

Pogoda nad morzem

 

Wraz z początkiem miesiąca w Jastarni, zdaniem synoptyków pojawi się trochę chmur i kilka przelotnych opadów śniegu. Pod koniec pierwszego tygodnia zapowiadany jest silniejszy wiatr. Drugi tydzień przyniesie sporo chmur, a także jednodniowy opad śniegu i deszczu. W trzecim wystąpi trochę więcej przejaśnień. W czwartym pogoda będzie zdecydowanie najbardziej korzystna, gdyż na niebie pokaże się najwięcej słońca. W ostatnich dniach miesiąca, tutaj także nie unikniejmy opadów. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 4, a minus 2 stopniami Celsjusza oraz 4, a 7 stopniami Celsjusza.

 

W pierwszej połowie marca w Ustce zaobserwujemy wiele zachmurzeń z przejaśnieniami, poprzeplatanych opadami deszczu lub śniegu. Termometry pokażą od 4 do minus 1 stopnia Celsjusza. W drugiej połowie miesiąca najwięcej słońca pojawi się pomiędzy 22, a 27 marca. W pozostałych dniach zapowiadane są zachmurzenia z przejaśnieniami, a także co najmniej czterodniowe opady śniegu. 20 marca może wystąpić silniejszy wiatr. Termoemtry odnotują od 4 do minus 1, a także od 4 do 7 kresek na plusie.

 

Pierwszy i drugi tydzień miesiąca w Dziwnowie zapowiada się raczej pochmurno. Mogą wtedy pojawić się dwudniowe opady deszczu. W kolejnych dniach także dużo chmur oraz silniejszy wiatr. Najbardziej słoneczny będzie czwarty tydzień marca. Pod koniec miesiąca, tak jak w pozostałych miastach - także popada deszcz i śnieg. Temperatura wyniesie od 6 do minus 1 stopnia Celsjusza, a także od 4 do 8 stopni Celsjusza.

 

Sprawdź oferty w kilku nadmorskich kurortach:

Noclegi Rewal

Noclegi Dębki

Noclegi Jarosławiec

 

Pogoda w górach

 

1 marca w Zakopanem spadnie śnieg. Później pogoda przyniesie dwa pochmurne i dwa słoneczne dni. Pod koniec pierwszego tygodnia mogą pojawić się dwudniowe opady śniegu. Drugi tydzień obfitować będzie w około sześć pochmurnych dni. Ponadto, meteorolodzy przewidują jeszcze marznący deszcz i śnieg. W trzecim tygodniu wystąpi trochę więcej opadów. W czwartym z kolei dominować będą promienie słoneczne. Wraz z końcem marca, standardowo popada śnieg. Na termometrach zaobserwujemy od 6 do minus 4 oraz od 2 do 6 stopni Celsjusza.

 

W pierwszym tygodniu marca w Szczyrku pojawi się co najmniej 3 słoneczne dni. Ponadto, potowarzyszą nam również kilkudniowe opady śniegu. W drugim tygodniu pokaże się trochę mniej słońca, a oprócz śniegu popada także deszcz. W trzecim również przewidywane są opady deszczu. Czwarty okaże się natomiast najbardziej słoneczny. W ostatnich dniach miesiąca ponownie zaskoczy nas śnieg oraz deszcz. Termometry wskażą od 9 do minus 3 stopni, a także od 5 do 8 stopni Celsjusza.

 

W pierwszym tygodniu miesiąca w Krynicy-Zdroju możemy liczyć na mieszankę pogodową w postaci chmur, śniegu i słońca. Drugi tydzień będzie nieco bardziej pochmurny. Dodatkowo, wystąpi tutaj trochę deszczu i marznącego deszczu. W trzecim przeważać będą opady w postaci śniegu i deszczu. W czwartym miejsce opadów atmosferycznych stopniowo zacznie zajmować słońce, które poświeci do 28 marca, po czym ponownie wystąpi śnieg. Temperatura wyniesie od 7 do minus 2 kresek oraz od 4 do 9 kresek powyżej zera.

 

Przejrzyj również inne oferty noclegowe w górach:

Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Szczawnica

 

W marcu przypada też Dzień Kobiet. Jeżeli planujesz coś specjalnego, nie pozwól, by pogoda pokrzyżowała ci plany! Wejdź i zobacz: Pogoda na Dzień Kobiet 2018

 https://www.nocowanie.pl/pogoda-na-dzien-kobiet-2018.html


https://www.nocowanie.pl/pogoda-na-dzien-kobiet-2018.html

fot. HansLinde, Pixabay.com, CC0 Creative Commonshttps://www.nocowanie.pl/pogoda-na-dzien-kobiet-2018.html


https://www.nocowanie.pl/pogoda-na-dzien-kobiet-2018.htmlfot. HansLinde, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również