Nocowanie.plNoclegi PolskaNoclegi GdańskKwatery i pokoje GdańskPrzystanek Wyspa - domki Gdańsk, Wyspa Sobieszewska

Przystanek Wyspa - domki Gdańsk, Wyspa Sobieszewska

Potwierdzenie do 24 godzin
9.8
Rewelacyjny
7 opinii
Przystanek Wyspa - domki Gdańsk, Wyspa Sobieszewska (1)
Przystanek Wyspa - domki Gdańsk, Wyspa Sobieszewska (2)
Przystanek Wyspa - domki Gdańsk, Wyspa Sobieszewska (3)
Przystanek Wyspa - domki Gdańsk, Wyspa Sobieszewska (4)
Przystanek Wyspa - domki Gdańsk, Wyspa Sobieszewska (5)

Opis obiektu

Przystanek Wyspa
Zapraszamy do komfortowych, świetnie wyposażonych domków w Gdańsku-Sobieszewie;)Odległość do plaży to zaledwie 800 m - 10 min spacerem, utwardzoną i oświetloną drogą leśną, którą też dojdziemy do obiektów gastronomicznych i restauracji (przystępne ceny).

Odległość do starówki Gdańska - 15 km (20 min autem), do której można dojechać m.in. regularnie jeżdżącym autobusem miejskim (do przystanku ok 70m).

Parking na terenie obiektu.Cena domek/za dobę + licznik prądu (m.in. bez długich weekendów, Świąt, Sylwestra, weekendów itd):

Sezon niski :

Do 4 osób 400 złotych

Każda kolejna osoba 50 pln.Wakacje:

Do 4 osób 550 złotych

Każda kolejna osoba 50 pln.Klimatyzowane domki o powierzchni blisko 60m2, przeznaczone nawet dla 8 osób.

Góra: to 2 sypialnie (w jednej 3 pojedyncze łóżka, w drugiej łóżko podwójne oraz pojedyncze - nowe materace), na dole rozkładany, wygodny narożnik.

Domki dostosowane są do wizyt z dziećmi. Schody zabezpieczone, dostępne krzesełko do karmienia, kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem.

Domki posiadają przestronną łazienkę, kompletnie wyposażoną kuchnie (w tym zmywarka) oraz zadaszony taras. Na terenie obiektu będzie można korzystać z placu zabaw oraz innych udogodnień typu grill.

Wyspa Sobieszewska to unikatowy obszar, dający możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku i jednocześnie korzystania z uroków Trójmiasta.

Czeka na Ciebie m.in. szeroka plaża, dziesiątki km ścieżek rowerowych oraz pieszych, wieża widokowa, przepiękne fragmenty brzegów, tysiące ptaków z 2 pobliskich rezerwatów oraz foki, które przy odrobinie szczęścia można naprawdę zobaczyć:) A trzeba jeszcze wspomnieć o bursztynie - tutaj prawie zawsze obecnym podczas porannej przechadzki na plaży.


REGULAMIN WYNAJMU DOMKÓW WYPOCZYNKOWYCH PRZYSTANEK WYSPA:


§ 1
Goście przebywający na terenie kompleksu domków wypoczynkowych PRZYSTANEK WYSPA proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku oraz zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu.

§ 2
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. W wyjątkowych przypadkach obiekt po wcześniejszym uprzedzeniu może zmienić godzinę zameldowania/wymeldowania o max 1h na niekorzyść Gościa. Wcześniejszy przyjazd oraz późniejszy wyjazd są możliwe tylko po wcześniejszej zgodzie właścicieli.

§ 3
1. Rezerwację wstępną (przez portal bądź mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto podane przez właściciela opłatę rezerwacyjną w wysokości 30% całego pobytu w terminie dwóch dni od jej zaistniejnia. W przypadku braku w/w wpłaty rezerwacja zostanie anulowana.
2. Wpłata oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu.
3. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi. Wszelkie odstpstwa wymagają zgody Wynajmującego lub wynikają z zasad anulacji portalu pośredniczącego.
4. Opłata za pobyt pobierana jest z góry w dniu przyjazdu podczas meldunku w gotówce. W dniu rozpoczęcia pobytu właściciel ma prawo pobrać zwrotną kaucję w kwocie indywidualnie określone z Wynajmującym. W normalnym trybie wynosi ona 300 pln, w Sylwestra i długie weekendy kaucja wynosi 600 pln, chyba że strony porozumieją się do innej kwoty.
5. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu (późniejszy przyjazd, wcześniejszy wyjazd), opłaty za niewykorzystane dni nie podlegają zwrotowi.

§ 4
1. Domki są przekazywane Gościom w użytkowanie i odbierane przy wyjeździe przez właściciela lub osobę wskazaną. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie osobiste lub telefoniczne godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku.
2. Użytkujący, przed zdaniem domku, odpowiedzialni są za ogólne posprzątanie go po sobie.
3. Prosimy o sprawdzenie faktycznego stanu, w przypadku stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń, należy ten fakt zgłosić właścicielowi niezwłocznie.
4. Ilość osób kwaterowanych w domku, musi zgadzać się z tą podaną podczas rezerwacji, ponadto nie może przekraczać łącznej ilości miejsc noclegowych ustalonych przez właścicieli.
5. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia prosimy Gości o niezwłoczne poinformowanie właścicieli. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych domków powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających Go osób.
5. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie kompleksu w godz. od 8:00 do 22:00.
Nie wyrażamy zgody, na organizowanie jakichkolwiek imprez na terenie obiektu. Wszelkie odstępstwa wymagają zgody właścicieli.
6. Gość nie ma prawa przekazywać domku innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.

§ 5
1. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 8:00 następnego dnia.
2. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług kompleksu nie powinno zakłócać pobytu innych Gości. Właściciel kompleksu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która z premedytacją narusza tę zasadę…w skrajnych sytuacjach nawet jeśli nie ma ciszy nocnej.
3. Nie przyjmujemy zwierząt. Odstępstwa są możliwe, ale każdorazowo wymagają wcześniejszej zgody właścicieli, podczas rezerwacji pobytu.
4. Prosimy o rozpalanie grilla wyłącznie w miejscu wyznaczonym do grillowania tj. na terenie działki, tak aby nie przeszakdzać innym Gościom. Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje bezwzględny zakaz grillowania na tarasie domku.
5. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów. Złamanie zakazu wiąże się z karą 1000 pln. Prosimy korzystać z tarasu.
6. Ze względu na drewnianą konstrukcję domków należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej:
- Nie wolno pozostawiać „otwartego ognia” bez nadzoru, tj. rozpalonej kozy kominkowej
- Nie wolno rzucać niedopałków od papierosów i zużytych zapałek do kosza
- Nie wolno przechowywać w pokojach materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń
- Nie wolno używać w domkach, grzejników elektrycznych, grzałek oraz kuchenek elektrycznych i gazowych(nienależących do wyposażenia domków)
- przed opuszczeniem domku, rekomendujemy wyłączenie grzejników elektrycznych, które znajdują się na wyposażeniu domku i ewentualne grzanie się klimatyzacją.
7. W domku obowiązuje zakaz smażenia ryb oraz innych produktów po których utrzymuje się uciążliwy zapach.
8. W domkach znajduje się koza kominkowa – korzystanie z niej wymaga instruktażu przeprowadzonego przez właścicieli, zachowanie max ostrożności oraz korzystanie z niezbędnych akcesoriów. Obiekt ma prawo do pobrania opłaty za użyty opał. W miesiącach ciepłych kozy nie użytkujemy. Nie wyrażamy też zgody na palenie w kozie drewnem innym niż te, które gwarantuje obiekt.
- każdy domek wyposażony jest w gaśnicę


§ 6
1. Mieszkańcy domków wypoczynkowych mogą parkować swoje samochody na parkingu znajdującym się na posesji. Parking jest bezpłatny. Liczba miejsc parkingowych na domek duży: 2 auta osobowe. Domek mały – 1 auto. Większa ilość aut musi kaźdorazowo zaakceptowana przez właścicieli. Obiekt ma prawo pobrać opłatę za dodatkowe auto.
2. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach, na tarasie oraz na terenie kompleksu, pomimo że na zewnątrz obiekt jest monitorowany.
3. Parking znajdujący się na terenie kompleksu jest parkingiem niestrzeżonym, w związku z czym nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

§ 7
Domki są piętrowe i posiadają wejście na taras tylko i wyłącznie z poziomu parteru - prosimy o zachowanie szczególnej uwagi podczas korzystania ze schodów.§ 8
W przypadku zgubienia kluczy do domku, gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 150,00 złotych.

&9
Wszelkie wypadki spowodowane nieostrożnością podczas użytkowania domków oraz terenu działki (w tym placu zabaw), nie obciążają właścicieli. Korzystanie przez dzieci z placu zabaw oraz trampoliny powinno odbywać się pod opieką osób dorosłych, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeńśtwa. Trampolina powinna być użytkowana przez jedną osobę.

&10
Na terenie obiektu zakazuje się mycia aut, palenia ognisk oraz odpalania fajerwerków.

&11
Obiekt pobiera kaucję zwrotną w wysokości 300 pln za ogólne sprzątnięcie domku oraz oddanie domku w niepogorszonym stanie (szczegóły dot. Ogólnych porządków poniżej). Jeśli domek nie będzie przygotowany do oddania potrącamy 150 pln z kaucji.


Dziękujemy
Właściciele
Domków wypoczynkowych „Przystanek Wyspa”


Zał nr 1 do regulaminu:

Szanowni Goście, prosimy o posprzątanie po sobie:

- blatów (stół, stolik, blat kuchenny oraz stół na tarasie)
- lodówki, kuchenki mikrofalowej

Prosimy również o:
- wstawienie naczyń do zmywarki
- jeśli to konieczne odkurzenie domku w tym kanapy
- ściągnięcie pościeli z kołder i poduszek
- wywieszenie ręczników na suszarkęZ góry dziękujemy:
Przystanek Wyspa


Kasia - opiekun oferty

Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

22 116 82 96info@nocowanie.pl

Lokalizacja


9.8
Rewelacyjny
7 opinii
Cena / jakość:
10
Usługi:
9.3
Dostępność:
10
Anonim
8.7
Mało sympatyczny właściciel, zwracający uwagę na czystość okien w domku, jednak nie zauważający pajęczyn zwisających z sufitu i brudu pod kominkiem. Domek bardzo akustyczny Kuchnia dobrze wyposażona Dobry punkt wypadowy, cisza i spokój dookoła, plaża przez ulicę, niedaleko smażalnia ryb, natomiast w Sopocie godny polecenia Bar Przystań

Wszystkie oferty


W wybranym terminie obiekt nie jest dostępny.


4 łóżka pojedyncze
2 łóżka podwójne

Brak ofert w podanym terminie.


4 łóżka pojedyncze
2 łóżka podwójne

Brak ofert w podanym terminie.


4 łóżka pojedyncze
2 łóżka podwójne

Brak ofert w podanym terminie.


2 łóżka podwójne

Brak ofert w podanym terminie.Ważne informacje

Zameldowanie
od 15:00 do 20:00
Wymeldowanie
do 10:00

Okoliczne noclegi

Noclegi KatarzynkiNoclegi Rakowe PoleNoclegi MniszekNoclegi LitewkiNoclegi DzwonkówNoclegi PieckiNoclegi NowiecNoclegi KrępiecNoclegi KępnoNoclegi Mokry DwórNoclegi KępnoNoclegi GlinkiNoclegi WolnośćNoclegi KowaleNoclegi Dziewięć WłókNoclegi PrzejazdowoNoclegi WiślinaNoclegi RadunicaNoclegi WeselnoNoclegi RokitnikiNoclegi BogatkaNoclegi Jankowo GdańskieNoclegi Bystra (pow. gdański)Noclegi RotmankaNoclegi OtominNoclegi BąkowoNoclegi WiślinkaNoclegi StraszynNoclegi Pruszcz GdańskiNoclegi JuszkowoNoclegi SopotNoclegi Lublewo GdańskieNoclegi SulminNoclegi BielkówkoNoclegi ŁęgowoNoclegi KolbudyNoclegi NiestępowoNoclegi SobieszewoNoclegi Łapino KartuskieNoclegi Łapino