Pogoda na 3 tydzień lutego 2019

„Czasem luty się zlituje, że człek niby wiosnę czuje, ale czasem tak się zżyma, że człek prawie nie wytrzyma” - nawiązując do tego ludowego powiedzenia, spieszymy z informacją, że 3 tydzień lutego nie odpuści i będzie mało wiosenny. Będzie co prawda odrobinę cieplej, bo około -1 stopnia Celsjusza, jednak w dalszym ciągu zimowo. Czego jeszcze można się spodziewać? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień lutego 2019.

Dla osób wypoczywających na feriach zimowych mamy dobrą wiadomość – będzie śnieżnie, mroźno – w sam raz na zimowe szaleństwo na stokach, czy osiedlowych górkach. Wiosny póki co nie widać, a taka sytuacja utrzyma się niemal w całej Polsce. Opadów śniegu należy się spodziewać przez cały 3 tydzień lutego. Będą też chwile ze słońcem, jednak nie będą to jakoś bardzo znaczące momenty. Przyjrzyjmy się szczegółowo, jak będzie kształtować się aura w poszczególnych regionach kraju.

 

Pogoda na 3 tydzień lutego nad morzem

 

Szum morskich fal i do tego śnieżna sceneria – z pewnością wielu marzy o tym, by zobaczyć ten wspaniały region o tej porze roku. Pogoda będzie sprzyjać tego typu atrakcjom, ponieważ będzie typowo zimowo – trochę śniegu i temperatura na poziomie 1-2 stopnia Celsjusza. Spacer brzegiem plaży jak najbardziej wskazany. W powietrzu pełno jodu, wobec czego samopoczucie powinno być znakomite.

 

Planujesz wyjazd nad morze w lutym? Już teraz sprawdź proponowane przez nas noclegi:

 

Noclegi w Świnoujściu

Noclegi w Karwi

Noclegi w Darłowie

Noclegi w Łebie

 

Pogoda na 3 tydzień lutego na Mazurach

 

Wspaniałe, inspirujące, zimowe, pełne atrakcji – w tych kilku słowach można śmiało ująć charakterystykę tego regionu w zimowej szacie. Będzie ku temu doskonała okazja, by podziwiać piękno Mazur, gdyż pogoda będzie typowo zimowa, podobnie jak w pozostałej części kraju. Temperatury będą się kształtować na poziomie od -2 do 0 stopni Celsjusza. Opady śniegu możliwe przez cały tydzień, dlatego wiosenna garderoba powinna jeszcze przez jakiś czas pozostać w szafie.

 

Zimowy wyjazd na Mazury to wspaniała okazja do poznania regionu z nieco innej strony. Już teraz zarezerwuj nocleg w popularnych miejscowościach Mazur:

 

Noclegi w Mikołajkach

Noclegi w Ostródzie

Noclegi w Ełku

Noclegi w Pasymiu

 

Pogoda na 3 tydzień lutego na Dolnym Śląsku

 

Mieszkańcy Dolnego Śląska poczują niewielki powiew wiosny. Zima co prawda nie da jeszcze za wygraną, ale wszystko zmierza ku lepszemu. Temperatury na poziomie 1-3 stopni Celsjusza to jeszcze nie przedwiośnie, ale nadzieja na nadejście wiosny rośnie z każdym kolejnym dniem. Opady śniegu w 3 tygodniu lutego możliwe, jednak nie powinny one znacząco utrudniać codziennego funkcjonowania. Jeszcze cieplej zrobi się w kolejnym tygodniu, ale o tym już w osobnym artykule.

 

Dolny Śląsk zachwyca niezależnie od pory roku. Wybierz interesujący Cię nocleg i dokonaj rezerwacji:

 

Noclegi we Wrocławiu

Noclegi w Świdnicy

Noclegi w Kłodzku

Noclegi w Polanicy-Zdrój

 

Pogoda na 3 tydzień lutego w górach

 

Trzeci tydzień lutego w górach zapowiada się wyjątkowo i zimowo. Doskonale przygotowane trasy narciarskie, wspaniałe zimowe krajobrazy – aż grzech nie skorzystać. Do tego wszystkiego doskonale przygotowane obiekty noclegowe, które podczas ferii zimowych goszczą turystów z całej Polski. W każdym regionie górskim szykuje się typowo zimowa aura z mrozem i opadami śniegu, dlatego już dziś warto zaplanować nocleg w popularnych miejscowościach. Przyjrzyjmy się zatem, jak będzie się kształtować pogoda w poszczególnych regionach górskich.

 

Pogoda na 3 tydzień lutego w Tatrach

 

Tatry – popularny cel podróży większości osób wypoczywających podczas ferii zimowych i co warto podkreślić – z dużą ilością śniegu i wspaniałą atmosferę. Spieszymy donieść, że w 3 tygodniu lutego przybędzie jeszcze białego puchu, który będzie miał możliwość utrzymać się dzięki ujemnym temperaturom na poziomie od -4 do -2 stopni Celsjusza. Chwile ze słońcem możliwe w pierwszych dniach tygodnia. Będzie bajkowo i piknie, że hej!

 

Poszukujesz noclegu w Tatrach? Zobacz sprawdzone noclegi:

 

Noclegi w Zakopanem

Noclegi w Kościelisku

Noclegi w Witowie

Noclegi w Murzasichlu

 

Pogoda na 3 tydzień lutego w Pieninach

 

Pieniny zachwycające latem, są niezwykle piękne i popularne również zimą. Jeśli do tego wszystkiego dodać liczne atrakcje regionu, bogatą bazę noclegowo-gastronomiczną, to otrzymujemy miejsce idealne na zimowy wypoczynek. Pogoda bez niespodzianek – podobnie jak w pozostałej części kraju. Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu koło 20 lutego. Temperatury będą osiągać wartości od -1 do maksymalnie 2 stopni Celsjusza. Warunki narciarskie – idealne!

 

Narty w Pieninach? Już teraz zarezerwuj nocleg w popularnej miejscowości:

 

Noclegi w Sromowcach Wyżnych

Noclegi w Niedzicy

Noclegi w Szczawnicy

Noclegi w Krościenku nad Dunajcem

 

 

Pogoda na 3 tydzień lutego w Bieszczadach

 

Cisza, spokój, niesamowite zimowe przeżycia, wspaniale przygotowane stoki narciarskie – to krótka charakterystyka wspaniałego regionu górskiego, jakim są Bieszczady. Popularne również w okresie ferii zimowych z typową zimową aurą. Prognozuje się mroźną i zimową pogodę, z opadami śniegu. Temperatury w okolicach -5 stopni Celsjusza zagwarantują miły, zimowy wypoczynek w regionie. Będą również chwile ze słońcem, dlatego warto rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.

 

A może by tak wybrać się w Bieszczady w lutym? Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zaplanuj swój pobyt:

 

Noclegi w Cisnej

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

Noclegi w Lutowiskach

Noclegi w Uhercach Mineralnych

 

Pogoda na 3 tydzień lutego w Karkonoszach

 

Każdy, kto nie był w Karkonoszach niekoniecznie w sezonie zimowym, musi nadrobić zaległości. Ten wspaniały region górski w zimie zaskakuje szczególnie. Krajobrazy to jedno, ale warto pamiętać o wspaniale rozwiniętej sieci wyciągów narciarskich w Karpaczu, czy Szklarskiej Porębie. A jak będzie z pogodą? Śnieżnie, mroźno, pięknie i czasami słonecznie. Prognozuje się temperatury w granicach -2 stopni Celsjusza. Opady śniegu możliwe niemal przez cały tydzień. Mroźnych i słonecznych dni należy się spodziewać na początku i pod koniec tygodnia.

 

Pogoda na 3 tydzień lutego w Beskidach

 

Beskidy w zimowej scenerii to wyjątkowy region dla każdego. Zarówno narciarze, jak i turyści wypoczywający tu podczas ferii mogą korzystać z wielu walorów tego regionu. Beskidy będą się charakteryzować nieco lepszą aurą, z dodatnimi temperaturami w granicach 3 stopni Celsjusza. Pojawią się oczywiście opady śniegu. Warunki narciarskie – znakomite.

 

Wypoczynek w Beskidach? Sprawdź koniecznie noclegi w popularnych miejscowościach:

 

Noclegi w Korbielowie

Noclegi w Zawoi

Noclegi w Istebnej

Noclegi w Zwardoniu

 

Jak widać zima nie odpuszcza. Do wiosny co prawda coraz bliżej, jednak pamiętać należy że luty stały – latem upały.

 

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. TanteTati (Pixabay.com, CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również