Pogoda na pierwszą połowę marca 2017

Po zimowych miesiącach każdy z utęsknieniem wyczekuje pierwszych oznak wiosny. Jaką pogodę przyniesie nam pierwsza połowa marca? Sprawdźmy, co przewidują synoptycy.

Pogoda w górach


Zakopane

W Zakopanem pierwszy tydzień znacznie cieplejszy od drugiego. Termometry wskażą od 3 do 10 stopni na plusie. W kolejnych dniach nastąpi ochłodzenie, temperatura spadnie do 1 stopnia Celsjusza. Synoptycy zapowiadają również opady deszczu i śniegu.

 

Swój urlop zaplanowałeś na pierwszą połowę marca? Sprawdź, co wtedy będzie działo się w Zakopanem: Imprezy Zakopane

 

Karpacz

Jaka pogoda przewidywana jest w Karpaczu?Będzie deszczowo i pochmurnie. Synoptycy zapowiadają również okresowe opady śniegu. Termometry wskażą od 1 do 11 stopni Celsjusza. Najcieplej 5 marca.

 

Szklarska Poręba

Przez prawie całą pierwszą połowę marca synoptycy przewidują przelotne opady deszczu oraz śniegu. Termometry wskażą od 1 do 10 stopni na plusie. Najwyższa pogoda zapowiadana jest na 5 marca.

 

Zobacz także:

Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Szczawnica

Noclegi Krynica-Zdrój

 

 

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

Lublin

W Lublinie pierwsza połowa marca dosyć ciepła. Synoptycy zapowiadają od 7 do 14 stopni Celsjusza. Będzie przeważnie pochmurno, choć na niebie czasami pojawi się słońce. W nocy temperatura nie spadnie poniżej -2 stopni Celsjusza.

 

Polecamy atrakcyjne noclegi na Lubelszczyźnie:

Noclegi Kazimierz Dolny

Noclegi Okuninka / Jezioro Białe

Noclegi Krasnobród

 

Zamość

W Zamościu podobnie. Termometry nie wskażą mniej niż 8 stopni na plusie. Najcieplej 5 marca - aż 15 stopni i dużo słońca. Opady deszczu synoptycy zapowiadają jedynie pierwszego dnia miesiąca.

 

Pogoda na Mazurach

 

W Augustowie, Mikołajkach czy Mrągowie od 1 do 14 stopni Celsjusza. W pierwszej połowie marca możemy spodziewać się przelotnych, słabych opadów deszczu. Pod koniec drugiego tygodnia synoptycy zapowiadają z kolei opady śniegu. Temperatura w nocy wynosić będzie około 4 stopni na minusie.

 

Wszystkich tych, którzy planują marcowy wyjazd na Mazury, zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi noclegami w tym rejonie:

Noclegi Zbiczno

Noclegi Ełk

Noclegi Giżycko

Noclegi Elbląg

 

 

Zobacz także:

 

źródło zdjęcia: fot. Roman Filipkowski, flickr.com, (CC BY 2.0)

Komentarze

Zobacz również