Weekend listopadowy 2018 w Poznaniu

Poniżej przedstawiamy oferty na Weekend listopadowy 2018 w Poznaniu. Jeśli planujesz urlop na długi weekend listopadowy, tutaj na pewno znajdziesz nocleg, który spełni Twoje oczekiwania!

Poznań 4 oferty

Traffic Hotel
od 45PLN /noc
8.6, 13 opinii

Traffic Hotel

Już teraz zarezerwuj nocleg na długi weekend listopadowy! Podczas rezerwacji telefonicznej albo mailowej przekaż hasło "LISTOPAD" naszej recepcji!

Blooms Hostel  Inn & Apartments
od 29PLN /noc
8.2, 5 opinii

Blooms Hostel Inn & Apartments

 Długi weekend listopadowy przy okazji Święta Niepodległości to nie tylko okazja do świętowania, ale też do spróbowania słynnych poznańskich Rogali Świętomarcińskich. A gdzie ich skosztować, jak nie w Poznaniu, gdzie są te jedyne i prawdziwe z certyfikatem? Wybierając nocleg w Blooms będziecie mieć blisko nie tylko do centrum obchodów święta 11...

Soda hostel apartments
od 45PLN /noc
8.6, 5 opinii

Soda hostel apartments

Zapraszamy na rogale i  obchody urodzin ul. Św. Marcina w POZnaniu. Niezapomniane imprezy wydarzenia, koncerty, a nocleg w Sodzie z rabatem -20%! 

Gospodarstwo Gościnne Joanna
od 30PLN /noc
9.8, 10 opinii

Gospodarstwo Gościnne Joanna

Jesień to wspaniała pora na długie spacery czy przejażdżki rowerowe. Zapraszamy  na wypoczynek w listopadowy weekend. Oferujemy noclegi w komfortowych warunkach, wypożyczenie rowerów, kijki Nordick Walking. Na miejscu można skorzystać z palety zabiegów rehabilitacyjnych i masaży. Proponujemy kuchnię domową i poczęstunek...