Pogoda na 1 tydzień marca 2019

Mówi się, że marzec potrafi być nieprzewidywalny. Dużo w tym racji. Ostatnie lata pokazały, że można spodziewać się intensywnych opadów śniegu, jak to miało miejsce chociażby przed rokiem, jak też i pięknej, słonecznej pogody. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień marca 2019 roku.

Początek marca niestety nie przyniesie takiego ocieplenia, jakiego wszyscy oczekują. W dalszym ciągu należy się spodziewać opadów śniegu i temperatur zaledwie kilka kresek powyżej 0. Wiosna przyjdzie na pewno, jednak początek marca zawsze stanowi okres przejściowy pomiędzy dwiema porami roku i zazwyczaj przynosi typowo zimową pogodę. Z tego faktu powinni być zadowoleni przede wszystkim narciarze, którzy w dalszym ciągu mogą swobodnie szusować na wybranych przez siebie stokach narciarskich. Jak będzie kształtować się pogoda w poszczególnych regionach kraju? Sprawdźmy!

 

Pogoda na 1 tydzień marca 2019 nad morzem

 

Wyjazd na początku marca nad morze nie będzie trafionym pomysłem. Aura będzie wyjątkowo zmienna – trochę słońca i głównie przewaga śniegu. Pozytyw jest taki, że z każdym dniem temperatury będą rosnąć. Prognozuje się, że słupki rtęci pokażą od 1 do maksymalnie 5 stopni Celsjusza. Pogoda nie będzie zachęcać do nadmorskich spacerów, dlatego lepiej zostać w domu lub korzystać z innych atrakcji w tym pięknym regionie.

 

Mimo wszystko planujesz wyjazd nad morze w marcu? Sprawdź koniecznie propozycje noclegów w popularnych nadmorskich miejscowościach:

 

Noclegi w Kołobrzegu

Noclegi w Jastrzębiej Górze

Noclegi w Mielnie

Noclegi w Dębkach

 

Pogoda na 1 tydzień marca 2019 na Mazurach

 

Początek marca na Mazurach nie przyniesie niestety dobrych wieści. To ostatni moment, by zobaczyć ten region w białej szacie, ponieważ pogoda będzie typowo zimowa. Przez cały tydzień prognozowane są opady śniegu i temperatura od -1 do maksymalnie 3 stopni Celsjusza. Na chwile ze słońcem raczej nie ma co liczyć.

 

Wybierasz się na Mazury na początku marca? Już teraz zarezerwuj swój wymarzony nocleg:

 

Noclegi w Mrągowie

Noclegi w Giżycku

Noclegi w Ostródzie

Noclegi w Olsztynie

 

Pogoda na 1 tydzień marca 2019 na Dolnym Śląsku

 

Dolny Śląsk jest regionem, który „tętni życiem” przez cały rok. Nie ma tu absolutnie znaczenia to, jaka jest pogoda. Śnieg zdarza się tu niemalże tylko w regionach górskich. Będzie co prawda deszczowo, możliwy również przelotny śnieg, jednak pozytyw jest taki, że będzie odrobinę cieplej. Pojawią się również chwile ze słońcem. Prognozowana temperatura ma wynosić od 4 do maksymalnie 7 stopni Celsjusza. Czyżby przedwiośnie? Na to wygląda!

 

Planujesz wypoczynek na Dolnym Śląsku? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

 

Noclegi we Wrocławiu

Noclegi w Kłodzku

Noclegi w Dusznikach-Zdroju

Noclegi w Wałbrzychu

 

Pogoda na 1 tydzień marca 2019 w górach

 

Wraz z początkiem marca, ferie zimowe dobiegną już co prawda do końca, jednak Ci co mogą korzystać z wolnych dni, z powodzeniem będą mogli się cieszyć prawdziwą, zimową atmosferą. Jeśli do tego dodamy bardzo dobre warunki na stokach narciarskich, to otrzymamy wyjątkowe miejsce na wypoczynek. Zima nie chce opuścić regionów górskich i przynajmniej do połowy marca taki scenariusz niestety będzie miał miejsce. Sprawdźmy, jak będzie kształtować się pogoda w poszczególnych regionach górskich.

 

Pogoda na 1 tydzień marca 2019 w Tatrach

 

Tatry, mimo schyłku sezonu zimowego, w dalszym ciągu cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. Baa, taka sytuacja ma miejsce przez cały rok. Nie ma co się dziwić, bo region naprawdę zachwyca na każdym kroku. Jeśli chodzi o pogodę, to w dalszym ciągu będzie ona zimowa, jednak bardziej nastrajająca optymizmem. Będzie odrobinę cieplej, śnieżnie i z temperaturami w okolicach od 0 do maksymalnie 4 stopni. Jeśli chcesz skorzystać z końcówki zimy, koniecznie wybierz się w Tatry.

 

Jeśli szukasz noclegu w Tatrach, to koniecznie sprawdź nasze propozycje:

 

Noclegi w Zakopanem

Noclegi w Gliczarowie Górny

Noclegi w Zębie

Noclegi w Poroninie

 

Pogoda na 1 tydzień marca 2019 w Bieszczadach

 

W Bieszczadach zima na całego, tak samo będzie również w marcu. Aura mniej korzystna niż w Tatrach, jednak w dalszym ciągu będzie bajkowo o wyjątkowo. Prognozowane są opady śniegu i temperatura od -1 do maksymalnie 2 stopni Celsjusza. Będzie zatem nieco chłodniej, niż w pozostałych regionach kraju. Na pocieszenie, można powiedzieć, że to już będzie końcówka zimy, zatem warto się pospieszyć, jeśli chce się koniecznie zobaczyć Bieszczady w zimowej szacie.

 

Wybierasz się w Bieszczady? Zarezerwuj swój sprawdzony nocleg:

 

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

Noclegi w Lutowiskach

Noclegi w Wołosatem

Noclegi w Uhercach Mineralnych

 

Pogoda na 1 tydzień marca 2019 w Pieninach

 

W Pieninach, podobnie jak w pozostałej części kraju – zima nie chce odpuścić. Niech pocieszający będzie fakt, że zrobi się trochę cieplej. Prognozuje się temperatury od 3 do maksymalnie 6 stopni Celsjusza. Przez cały tydzień będą towarzyszyć opady śniegu.

 

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych noclegów w Pieninach, to sprawdź koniecznie:

 

Noclegi w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Krościenku nad Dunajcem

Noclegi w Sromowcach Niżnych

 

Pogoda na 1 tydzień marca 2019 w Karkonoszach

 

Karkonosze – popularne zimą, równie popularne na wiosnę. Warto podkreślić, że w tym regionie w dalszym ciągu utrzymają się korzystne warunki narciarskie, pomimo nadchodzącej wiosny. Początek marca nie będzie jeszcze jednak taki dobry – prognozuje się opady śniegu i temperatury w okolicach 0-2 stopnia Celsjusza. Będą pojawiać się również chwile ze słońcem, dlatego powiew optymizmu gwarantowany.

 

A może by tak wyjechać w Karkonosze? Bardzo dobra propozycja! Już dziś zarezerwuj swój nocleg:

 

Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Szklarskiej Porębie

Noclegi w Świeradowie-Zdroju

Noclegi w Jeleniej Górze

 

Pogoda na 1 tydzień marca 2019 w Beskidach

 

Beskidy, podobnie jak Pieniny – typowo wiosenne. Zapowiada się bardzo dobra pogoda na cały miesiąc, więc to najwyższa pora, by zaplanować wyjazd w ten piękny region górski. Początek miesiąca obiecujący, z możliwymi przelotnymi opadami deszczu. Słupki rtęci pokażą około 5-6 stopni Celsjusza, ale to dopiero początek tego, co przed nami. Z każdym kolejnym dniem zacznie się robić coraz cieplej.

 

Już dziś zaplanuj wyjazd w Beskidy i wybierz sprawdzony nocleg w tym regionie:

 

Noclegi w Wiśle

Noclegi w Zawoi

Noclegi w Ustroniu

Noclegi w Żywcu

 

Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa – taka sytuacja będzie przynajmniej miała miejsce w pierwszym tygodniu marca. Później? Będzie coraz lepiej – dużo słońca i prawdziwy powiew wiosny. Oby to się sprawdziło!

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. steinchen (Pixabay.com, CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również