Pogoda na 3 tydzień listopada 2019

Aura, z którą zazwyczaj mamy do czynienia w okresie jesienno-zimowym negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Każdy potrzebuje choć odrobiny słońca. Ten czas trzeba przetrwać, jednak istnieje wiele sposobów, które pozwolą miło spędzić chwile w gronie znajomych, na wyjeździe lub w swoim własnym domu. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień listopada 2019.

Nastał miesiąc najprawdopodobniej trudny dla każdego. Opady deszczu i niskie temperatury w listopadzie to norma. Warto więc zadbać o odpowiednią organizację czasu, przez co nasze samopoczucie będzie lepsze, a energia do działania jeszcze większa. Dobrym pomysłem będzie kilkudniowy lub weekendowy wyjazd. Obecnie w wielu miejscach można miło spędzić czas – nie ma tłumów, a same miejscowości w wybranym przez nas regionie są równie magiczne, co np. w sezonie letnim.

 

Aura w 3 tygodniu listopada nie będzie niestety sprzyjająca. W dalszym ciągu będziemy mieć do czynienia z opadami deszczu, a i temperatury poniżej 10 stopni Celsjusza w wielu miejscach to również niezbyt sprzyjające wartości. Pojawią się w niektórych regionach również chwile ze słońcem, jednak będą one krótkotrwałe. Kolejny tydzień zostanie zdominowany przez deszcz. Sprawdźmy pogodowe szczegóły dla poszczególnych regionów w kraju.

 

Pogoda na 3 tydzień listopada 2019 nad morzem

 

Deszczowo z lekkim akcentem słonecznej aury – z taką sytuacją pogodową przyjdzie się spotkać osobom wypoczywającym nad polskim morzem. O tej porze roku ten kierunek jest popularny głównie wśród osób starszych, które przyjeżdżają tu przede wszystkim dla klimatu. W listopadzie również dość często można spotkać sztorm na morzu, co powoduje zwiększoną ilość jodu w morskim powietrzu. Pogoda w 3 tygodniu listopada nie zachwyci. Na termometrach od 7 do 10 stopni Celsjusza i przewaga deszczu. Na słońce możemy liczyć 17 i 19 listopada. W pozostałych dniach deszczowo i pochmurnie.

 

Poszukujesz sprawdzonych noclegów nad morzem? Mamy coś dla Ciebie!

 

Noclegi w Juracie

Noclegi w Świnoujściu

Noclegi w Dźwirzynie

Noclegi w Helu

 

Pogoda na 3 tydzień listopada 2019 na Mazurach

 

Przed nami kolejny piękny region, w którym niestety dominować będzie deszcz, a nawet deszcz ze śniegiem. Na słońce nie ma co liczyć, z wyjątkiem 19 listopada. Temperatury? Stosunkowo niskie, bo zaledwie od 3 do 7 stopni Celsjusza. 17 i 18 listopada możemy się spodziewać również przelotnych opadów śniegu z deszczem. Noce z lekkim mrozem. Przedsmak zimy? Wiele na to wskazuje, tym bardziej że kolejne dni nie zwiastują poprawy pogody.

 

Planujesz wyjazd na Mazury w listopadzie? Wybierz dla siebie najlepszy nocleg!

 

Noclegi w Ełku

Noclegi w Mrągowie

Noclegi w Węgorzewie

Noclegi w Mikołajkach

 

Pogoda na 3 tydzień listopada 2019 w Polsce centralnej

 

W 3 tygodniu listopada zapowiada nam się aura pod znakiem deszczu. Całe szczęście, że w miejscowościach Polski centralnej jest wiele miejsc, w których można miło spędzić czas nawet w niepogodę. Kino, teatr, spotkanie ze znajomymi? Możliwości są nieograniczone, a tylko od Ciebie zależy jak zorganizujesz swój czas. W 3 tygodniu listopada na termometrach od 5 do 10 stopni Celsjusza. Tydzień pod znakiem deszczu. Na chwile ze słońcem możemy liczyć jedynie 19 listopada.

 

Masz plany związane z wyjazdem do miejscowości Polski centralnej? Zarezerwuj swój nocleg!

 

Noclegi w Warszawie

Noclegi w Gnieźnie

Noclegi w Bydgoszczy

Noclegi w Ciechocinku

 

Pogoda na 3 tydzień listopada 2019 w górach

 

W regionach górskich można poczuć i zaobserwować, że zima zbliża się coraz większymi krokami. W wyższych partiach gór śnieg to norma, a i same temperatury robią się coraz niższe. Wyjścia w góry tak naprawdę tylko dla odważnych i wytrawnych miłośników górskich wędrówek. Dobry sprzęt i obuwie to podstawa, gdyż warunki są naprawdę trudne. Chociaż dla chcącego, nic trudnego.

 

Trzeci tydzień listopada w górach upłynie głównie pod znakiem deszczu, a miejscami również śniegu. Pojawią się również krótkotrwałe chwile ze słońcem. Noce z ujemnymi wartościami temperatur. W dzień od 4 do nawet 10 stopni Celsjusza. Sprawdźmy pogodowe szczegóły dla poszczególnych regionów górskich.

 

Pogoda na 3 tydzień listopada 2019 w Tatrach

 

Na Podhalu dużo deszczu i mało sprzyjającej aury. Piękno gór jednak jest w stanie wszystko wynagrodzić, dlatego również i w tym miesiącu warto jest wybrać się w góry, by wypocząć. Tym bardziej, że będzie też kilka dni ze słońcem – w sam raz, by poznać region i podziwiać tutejsze atrakcje. Na termometrach w 3 tygodniu listopada od 2 do 9 stopni Celsjusza. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem możliwe do 18 listopada. Później zrobi się odrobinę słonecznie i przyjemnie.

 

Wybierasz się w Tatry i poszukujesz noclegu? Spieszymy z podpowiedzią!

 

Noclegi w Zakopanem

Noclegi w Bukowinie Tatrzanskiej

Noclegi w Gliczarowie Górnym

Noclegi w Szaflarach

 

Pogoda na 3 tydzień listopada 2019 w Pieninach

 

Nieco lepsza pogoda zapowiada się w 3 tygodniu listopada w Pieninach. Ten region o każdej porze roku gwarantuje udany wypoczynek, a klimat tu panujący pozwala przetrwać szare, ponure i jesienne dni. Aura zmienna – raz słońce, raz deszcz. Na termometrach od 5 do 11 stopni Celsjusza. Na słońce możemy liczyć dopiero od 19 listopada. Poza tym niebo zachmurzone i z opadami deszczu.

 

Planujesz wypoczynek w Pieninach? Zarezerwuj swój nocleg!

 

Noclegi w Szczawnicy

Noclegi w Krościenku nad Dunajcem

Noclegi w Łapszach Niżnych

Noclegi w Niedzicy

 

Pogoda na 3 tydzień listopada 2019 w Bieszczadach

 

Bieszczady, tak popularny wśród turystów region górski, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem każdego roku, nawet w takie dni, jak te listopadowe. Zapomnieć choć na chwilę o szarej codzienności można właśnie tutaj. Aura zmienna i temperaturami zbliżona do tej zimowej. Na termometrach od zaledwie 1 do 7 stopni Celsjusza. 18 listopada prognozowane są opady śniegu. Poza tym deszcz i słońce. Tej optymistycznej aury możemy się spodziewać od 19 listopada.

 

Zamierzasz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Swoje plany rozpocznij od znalezienia sprawdzonego noclegu!

 

Noclegi w Cisnej

Noclegi w Polańczyku

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

Noclegi w Lutowiskach

 

Pogoda na 3 tydzień listopada 2019 w Karkonoszach

 

Sprostać deszczowej pogodzie – z tym również przyjdzie się zmierzyć osobom, wypoczywającym w Karkonoszach. To region, który dzięki wspaniałym atrakcjom i bliskości granicy z Czechami, cieszy się niesłabnącą popularnością, nawet w niepogodę. Warto tu przyjechać również w listopadzie. Na termometrach od 4 do 8 stopni Celsjusza. Przez cały tydzień deszcz. Słoneczną aurę prognozuje się na dzień 17 listopada.

 

A może Karkonosze? Zarezerwuj swój nocleg i wyrusz we wspaniałą podróż!

 

Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Szklarskiej Porębie

Noclegi w Piechowicach

Noclegi w Świeradowie-Zdroju

 

Pogoda na 3 tydzień listopada 2019 w Beskidach

 

Co przyniesie nam 3 tydzień listopada w Beskidach? Z pewnością nie będzie to okres, kiedy będziemy mogli spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Aura łudząco podobna do tej, jak w pozostałych regionach górskich. Jednak podkreślić należy, że będzie to najcieplejszy region górski w Polsce. Wielu z nas z pewnością odczuwa senność i zmęczenie - to normalne. Na szczęście w Beskidach nie powinniśmy narzekać na nudę, gdyż region sam w sobie zachwyca na każdym kroku. Piękno gór, wspaniała przyroda, doskonały klimat, wyjątkowe warunki do uprawiania sportu, bogata oferta kulturalno-rozrywkowa to wystarczające powody, by wybrać ten region na wypoczynek, nawet w listopadzie. Prognozuje się temperatury od 5 do 11 stopni Celsjusza. Aura zmienna, z przewagą deszczu.

 

Już dziś zarezerwuj swój wymarzony nocleg w Beskidach!

 

Noclegi w Ustroniu

Noclegi w Żywcu

Noclegi w Nowym Sączu

Noclegi w Brennej

 

Trzeci tydzień listopada to kontynuacja deszczowej aury. Miesiąc ten jednak przyzwyczaja nas każdego roku do tego typu pogody. Pamiętajmy o ciepłych ubraniach, parasolach i filiżance kawy lub herbaty, które pozwolą nam przetrwać ciężki dla samopoczucia czas.

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. Free-Photos (pixabay.com, CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również