Noclegi w ustronnym miejscu

Białogóra to miejsce niezwykłe, zupełnie niepowtarzalne, na tle całego wybrzeża. Mała nadmorska miejscowość zapewni spokojny wypoczynek rodzinom z dziećmi oraz seniorom.

Białogóra położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów . Od morza oddziela ją pas sosnowego lasu o szerokości ok 800 m. Plaża w Białogórze jest jedną z najpiękniejszych nad Bałtykiem, szeroka, piaszczysta i niezatłoczona. Na plażę prowadzi nowo oddana promenada. W Białogórze i okolicy jest wiele ścieżek i szlaków zarówno pieszych jak i rowerowych.

MORSKA KRAINA położona jest w samym sercu Białogóry. Na bezpiecznym terenie (10.000 m2) nasi Goście mają do wyboru 20 dużych komfortowych domów, z których każdy pozwala na wygodny wypoczynek dwóch mniejszych rodzin lub jednej dużej do 8 osób. Nasi najmłodsi Goście korzystać mogą ze specjalnie urządzonego dla nich nowego bezpiecznego PLACU ZABAW. Wysokim sezonie organizujemy ANIMACJE DLA DZIECI. Miło nam poinformować że MORSKA KRAINA została wyróżniona certyfikatem "OBIEKT PRZYJAZNY DZIECIOM".


Zachęcamy do skorzystania z pakietów promocyjnych. Zadzwoń do nas 606 409 114 lub sam sprawdź i zarezerwuj online na www.morskakraina.com

Zapraszamy, będzie nam miło Państwa gościć.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej