7.6
Dodał: Ponad rok temu
Rezerwując nocleg kilkudniowy zostałam zapewniona że w mikroapartamencie zostanie powieszony telewizor więc, domowilam usługę wynajmu konsoli. Na miejscu okazało się , że ani tv ani konsoli nie będzie przez co poczułam się oszukana. Wybralabym wtedy inne mieszkanie. Mieszkanie wyposażone bardzo oszczędnie brak szafy czy jakiejkolwiek komody powoduje że ubrania leżą na podlodze. Powieszenie kurtki zimowej rowna się z upadkiem wieszaka. Wyliczone sztucce, szklanki i talerze przez co mycie naczyń od razu po skonczonym posilku. Brak rolety w łazience powoduje brak prywatności ponieważ budynek sąsiaduje z blokiem mieszkalnym. Na nocleg na 1 noc polecam, w przypadku dluzszego pobytu na wypad w góry z nartami polecam szukać innej oferty.
Wyjazd: w parze

2 osoby oceniły opinię jako pomocną

Ocenił standard:

 • pokoje:
  8/10
 • łazienki:
  8/10
 • obsługa:
  8/10
 • lokalizacja:
  8/10
 • jakość do ceny:
  6/10
Odpowiedź właściciela obiektu:
W mikroapartamencie w opisie ani na zdjęciach,które musiała Pani widzeć przed rezerwacją apartamentu nie ma nigdzie telewizora na wyposażeniu.
Mikroapartament jest dokładnie taki jak na zdjęciach. Jest to rozwiazanie dla osób z małym budżetem więc i mniejszymi oczekiwaniami. Nocleg za 80zł doba dla 2 osób w szczycie ferii zimowych w nowym po remoncie apartamencie z własną łązienką,kuchnią i tarasem jest ofertą szalenie dobrą.
W przyszłości polecam droższe apartamenty z naszej lub konkurencyjnej oferty z wiekszym metrażem,lepszym wyposażeniem i 2x lub 3x droższą ceną.
P.S. Proszę o kontakt z nami w sprawie zniszczonej zalanej pościeli jaką Pani zostawiła po sobie oraz stłuczonego kieliszka.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!