Imprezy i koncerty w Jeleniej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Jeleniej Góry

Miejscowość:
Karpacz
(ok. 16km od Jeleniej Góry)
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna I - Hotel Gołębiewski
Miejscowość:
Karpacz
(ok. 16km od Jeleniej Góry)
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna Hotel Gołębiewski II

Jelenia Góra Aktualności

Zapraszamy 26 października na stand-up Rafała Rutkowskiego pt. " Seks, drags i kredyty". Start o godz. 19.00.
Na zakończenie XXVII Festiwalu Muzyki Wiedeńskiej proponujemy przekrój przez dwie najbardziej znane operetki Johanna Straussa.
Co roku w dniu 3 maja Filharmonia Dolnośląska organizuje koncert z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dziś, kiedy od lat żyjemy w wolnym kraju, warto byśmy zwrócili uwagę na fakt, że oprócz rozwijającej się kultury muzycznej, teatralnej pojawia się polska kinematografia. Związana jest z tym polska muzyka filmowa.
Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze jak co roku zaprasza za Festiwal Muzyki Wiedeńskiej. W środę 2 maja na scenie Zdrojowego Teatru Animacji w Cieplicach pojawi się zespół Vocalis.
Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze jak co roku zaprasza za Festiwal Muzyki Wiedeńskiej, który rozpocznie się podróżą do stolicy Austrii. Nie sposób nie łączyć jej z takimi geniuszami jak Wolfgang Amadeusz Mozart czy Johannes Brahms.
Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza na koncert „Cztery pory roku” Antonio Vivaldiego. Klasyczne dzieło zabrzmi we współczesnej aranżacji.
Zapraszamy na wieczór sylwestrowy z piosenką aktorską, który odbędzie się 31 grudnia, o godzinie 21:30, w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze. Podczas wydarzenia zostanie wystawiony spektakl pt. „Dwadzieścia najśmieszniejszych piosenek na świecie”.
Zapraszamy na koncert z cyklu Mistrzom Kina , który odbędzie się 6 października, o godzinie 19:00, w Sali Koncertowej im. Stefana Strahla w Jeleniej Górze.
29 września, o godzinie 13:00, w Miejskim Domu Kultury Muflon w Jeleniej Górze odbędzie się koncert pt. „Sybiraczki i Ich Goście”, realizowany w ramach cyklu „Scena Bliżej Nas”. 
Zapraszamy na koncert z cyklu: Mistrzowie Batuty i Młodzi Wirtuozi Wiolinistyki , który odbędzie się 22 września, o godzinie 19:00, w Sali Koncertowej im. Stefana Strahla w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Jeleniej Górze

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Jeleniej Górze?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Jeleniej Górze lub okolicy to: Komedia teatralna "Rubinowe Gody" w Karpaczu, 20 urodziny Kabaretu Neo-Nówka w Karpaczu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej