Imprezy i koncerty w Jeleniej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Jelenia Góra Aktualności

Na zakończenie XXVII Festiwalu Muzyki Wiedeńskiej proponujemy przekrój przez dwie najbardziej znane operetki Johanna Straussa.
Co roku w dniu 3 maja Filharmonia Dolnośląska organizuje koncert z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dziś, kiedy od lat żyjemy w wolnym kraju, warto byśmy zwrócili uwagę na fakt, że oprócz rozwijającej się kultury muzycznej, teatralnej pojawia się polska kinematografia. Związana jest z tym polska muzyka filmowa.
Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze jak co roku zaprasza za Festiwal Muzyki Wiedeńskiej. W środę 2 maja na scenie Zdrojowego Teatru Animacji w Cieplicach pojawi się zespół Vocalis.
Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze jak co roku zaprasza za Festiwal Muzyki Wiedeńskiej, który rozpocznie się podróżą do stolicy Austrii. Nie sposób nie łączyć jej z takimi geniuszami jak Wolfgang Amadeusz Mozart czy Johannes Brahms.
Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza na koncert „Cztery pory roku” Antonio Vivaldiego. Klasyczne dzieło zabrzmi we współczesnej aranżacji.
Zapraszamy na wieczór sylwestrowy z piosenką aktorską, który odbędzie się 31 grudnia, o godzinie 21:30, w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze. Podczas wydarzenia zostanie wystawiony spektakl pt. „Dwadzieścia najśmieszniejszych piosenek na świecie”.
Zapraszamy na koncert z cyklu Mistrzom Kina , który odbędzie się 6 października, o godzinie 19:00, w Sali Koncertowej im. Stefana Strahla w Jeleniej Górze.
29 września, o godzinie 13:00, w Miejskim Domu Kultury Muflon w Jeleniej Górze odbędzie się koncert pt. „Sybiraczki i Ich Goście”, realizowany w ramach cyklu „Scena Bliżej Nas”. 
Zapraszamy na koncert z cyklu: Mistrzowie Batuty i Młodzi Wirtuozi Wiolinistyki , który odbędzie się 22 września, o godzinie 19:00, w Sali Koncertowej im. Stefana Strahla w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.
9 grudnia, o godzinie 19:00, w Jeleniogórskim Centrum Kultury wystąpi TAU - polski raper, wokalista, beatboxer i producent muzyczny.