Imprezy i koncerty w Jeleniej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Jelenia Góra
Miejsce imprezy:
Klub KWADRAT

Jelenia Góra Aktualności

Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
W Jeleniej Górze Abelard Giza pojawi się ze swoim nowym programem zatytułowanym „Piniata”.
W Jeleniej Górze Abelard Giza wystąpi ze swoim nowym programem zatytułowanym „Piniata”.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Hip-Hop Festiwal 2019 to połączenie wszystkiego, co w rodzimym Hip Hopie najlepsze. Niemal 5 godzinna impreza przy Waszych ulubionych bitach.
Kabaret Ani Mru Mru w Jeleniogórskim Centrum Kultury
Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Dlatego też postanowiliśmy zaprosić ich też do Jeleniej Góry!
"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, przepełniony węgierskim folklorem, popisowym tańcem i śpiewem!