Imprezy i koncerty w Jeleniej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Katedra Marii Magdaleny
Miejscowość:
Wałbrzych
Miejsce imprezy:
Filharmonia Sudecka
Miejscowość:
Świdnica
Miejsce imprezy:
Świdnicki Ośrodek Kultury

Jelenia Góra Aktualności

Zapraszamy 26 października na stand-up Rafała Rutkowskiego pt. " Seks, drags i kredyty". Start o godz. 19.00.
Koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo.
W tym roku Andrzej Poniedzielski obchodzi 65 urodziny i z tej okazji odbędzie się wyjątkowy wieczór kabaretowy. Nie zabraknie inteligentnej satyry, humoru, piosenki oraz doskonałej zabawy.
TRIO BOFFELLI zaprasza na niezwykłą podróż po Italii, prezentując najpiękniejsze włoskie utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach. Repertuar obejmuje znane i lubiane piosenki (Volare, Quando quando quando, Un Italiano Vero), a także mniej znane utwory z festiwalu San Remo z lat 50', 60' i 70'.
Zapraszamy Państwa na niezwykły wieczór poświęcony dwóm największym bardom XX wieku - Włodzimierzowi Wysockiemu i Bułatowi Okudżawie. Ich twórczość wpisała się na zawsze w historię i tradycję piosenki. Swoją charyzmą docierali do milionów odbiorców na całym świecie. Śpiewali na przekór ustrojowi, na przekór KGB, na przekór cenzurze. Dawali nadzieję. Na scenie zabrzmią ich największe i najpiękniejsze, także najbardziej znane przeboje. Wykonywać je będą Piotr Kajetan Matczuk, Tomasz Imienowski, Artur Chyb - muzycy zespołu PIRAMIDY.   
Artyści Polskiego Baletu Narodowego w arcydziełach wszech czasów. Najwybitniejsi tancerze baletowi w Polsce zatańczą wariacje solowe oraz zmysłowe duety z "Jeziora łabędziego", "Śpiącej królewny", "Dziadka do orzechów", "Don Kichota", "Giselle", "Korsarza", "Szeherezady" i innych.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie, walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej, powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?
" Są wyjątkowym zjawiskiem na scenach Krainy Łagodności. Gdziekolwiek się pojawią — tam oczekują ich wierni słuchacze, mimo że nie zabiegają o wsparcie mediów. Rzadko można spotkać ich w radiu, w telewizji też nie goszczą prawie wcale, a mimo to miłośników zespołu Cisza Jak Ta ciągle przybywa. Nawiązują do najlepszych tradycji poezji śpiewanej, rodem z poetyckiego świata wrażliwości Starego Dobrego Małżeństwa, Raz Dwa Trzy czy Wolnej Grupy Bukowina. Swą muzyką niosą radość i uśmiech, ale także refleksję i zadumę.
Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.
Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalny koncert Jacka Wójcickiego i Beaty Rybotyckiej  „Widzialność Marzeń”.