Imprezy i koncerty w Jeleniej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Jelenia Góra
Miejsce imprezy:
Klub KWADRAT
Miejscowość:
Jelenia Góra
Miejsce imprezy:
Jeleniogórskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Jelenia Góra
Miejsce imprezy:
Jeleniogórskie Centrum Kultury

Jelenia Góra Aktualności

Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go: Zenon Martyniuk, występujący dotychczas w zespole Akord, i Mariusz Anikiej, występujący wcześniej w zespole Centrum.
Łukasz Lotek Lodkowski w programie "W PUNKT" opowiada historie swojego dzieciństwa i nie tylko, dotykając bardzo uniwersalnych problemów.
Kochani! Zapraszamy na kolejną dawkę śmiechu!
Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa to wyjątkowy koncert, przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe. Specjalnie skomponowany program, zawierający słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe to niepowtarzalny, lekki, dynamiczny a zarazem niezwykle liryczny spektakl.
Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci (5-13 lat).
Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na widowisko multimedialne "Upiór w Operetce ". To  wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!
Katarzyna Piasecka wystapi w najnowszym programie stand-up comedy "WINNA"!
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.
W październiku nareszcie odwiedzi nas słynny na cały świat Budapest Ballet & Orchestra. Co ich tak wyróżnia? To, że Zespół w błyskotliwy sposób prezentuje połączenie gatunków: muzykę klasyczną i rozrywkową, autentyczny taniec salonowy i tańce z elementami zaczerpniętymi z niezwykle żywiołowego folkloru cygańskiego, jak również elementy oparte na tradycyjnej muzyce świata.
Budapest Strauss Orchestra zagra w Polsce serię koncertów Noworocznych - wyśmienita zabawa w wiedeńskim stylu i niezapomniane przeżycia gwarantowane.