Imprezy i koncerty w Jeleniej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Jelenia Góra
Miejsce imprezy:
Klub KWADRAT

Jelenia Góra Aktualności

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.
Edith Piaf - Edith Wróbelek, jak ją nazwano w młodości z powodu niskiego wzrostu i niewielkiej postury to słynna francuska piosenkarka, która już za życia stała się legendą. Swoja karierę rozpoczęła na paryskich ulicach skąd trafiła na najsłynniejsze światowe sceny. Obdarzona niezwykle silnym, pełnym ekspresji i dramatyzmu głosem olśniła cały świat. Jej nostalgiczny, wręcz dramatyczny repertuar inspirowany był prostą filozofią: kochać i śpiewać.
Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go: Zenon Martyniuk, występujący dotychczas w zespole Akord, i Mariusz Anikiej, występujący wcześniej w zespole Centrum.
Łukasz Lotek Lodkowski w programie "W PUNKT" opowiada historie swojego dzieciństwa i nie tylko, dotykając bardzo uniwersalnych problemów.
Kochani! Zapraszamy na kolejną dawkę śmiechu!
Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa to wyjątkowy koncert, przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe. Specjalnie skomponowany program, zawierający słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe to niepowtarzalny, lekki, dynamiczny a zarazem niezwykle liryczny spektakl.
Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci (5-13 lat).
Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na widowisko multimedialne "Upiór w Operetce ". To  wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!
Katarzyna Piasecka wystapi w najnowszym programie stand-up comedy "WINNA"!