Imprezy i koncerty w Jeleniej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Jeleniej Góry

Miejscowość:
Szklarska Poręba
(ok. 17km od Jeleniej Góry)
Miejsce imprezy:
Polana Jakuszycka
Miejscowość:
Szklarska Poręba
(ok. 17km od Jeleniej Góry)
Miejsce imprezy:
Polana Jakuszycka
Miejscowość:
Karpacz
(ok. 16km od Jeleniej Góry)
Miejsce imprezy:
Hotel Gołębiewski Tadeusz Gołębiewski
Miejscowość:
Karpacz
(ok. 16km od Jeleniej Góry)
Miejsce imprezy:
trasa Jakuszyce - Karpacz

Jelenia Góra Aktualności

Zapraszamy na wieczór sylwestrowy z piosenką aktorską, który odbędzie się 31 grudnia, o godzinie 21:30, w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze. Podczas wydarzenia zostanie wystawiony spektakl pt. „Dwadzieścia najśmieszniejszych piosenek na świecie”.
Zapraszamy na koncert z cyklu Mistrzom Kina , który odbędzie się 6 października, o godzinie 19:00, w Sali Koncertowej im. Stefana Strahla w Jeleniej Górze.
29 września, o godzinie 13:00, w Miejskim Domu Kultury Muflon w Jeleniej Górze odbędzie się koncert pt. „Sybiraczki i Ich Goście”, realizowany w ramach cyklu „Scena Bliżej Nas”. 
Zapraszamy na koncert z cyklu: Mistrzowie Batuty i Młodzi Wirtuozi Wiolinistyki , który odbędzie się 22 września, o godzinie 19:00, w Sali Koncertowej im. Stefana Strahla w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.
9 grudnia, o godzinie 19:00, w Jeleniogórskim Centrum Kultury wystąpi TAU - polski raper, wokalista, beatboxer i producent muzyczny.
Zapraszamy do udziału w Turnieju Marco Polo, który odbędzie się 3 września, o godzinie 14:00, w Jeleniogórskim Centrum Kultury.
Zapraszamy na II Mistrzostwa Jeleniej Góry w Lekkoatletyce, które zostały przewidziane na 3 września. Biuro zawodów rozpocznie pracę już od godziny 8:00. Miejscem wydarzenia jest Park Sportowy Złotnicza.
Zapraszamy na HANGAR PARTY, czyli na I Jeleniogórską Biesiadę Lotniczą, która odbędzie się 2 września, o godzinie 18:00. Miejscem imprezy jest Szybowcowa Góra.
Zapraszamy na Inaugurację 59. Września Jeleniogórskiego. Impreza odbędzie się 2 września, o godzinie 17:30, na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze.
Zapraszamy na spektakl pt. Policja , który zostanie wystawiony 1 września, o godzinie 18:00, w Miejskim Domu Kultury Muflon w Jeleniej Górze. Przedstawienie w reżyserii Tadeusza Rybickiego wystawi Teatr Osób Uzależnionych „Karawana”.