Zachęcamy Państwa do wypoczynku zimowego w willi Kubecek...

W poblizu obiektu w odleglosci od 1 do 6 km znajduje sie kilka wyciagów o różnym stopniu trudnosci.Obok domu wypożyczalnia nart z Rabatem po Sasiedzku;-)

Nasza willa znajduje sie w cichym i spokojnym miejscu na drodze gdzie korków słynnych w Zakopanem nie ma , prosto od nas 2,5km wyzej znajduje sie skrzyżowanie gdzie na wprost macie Kasprowy (kolejka), w lewo skret na Morskie Oko (wczesniej Male ciche, Jurgów), a w prawo Skocznia (lekkie stoki) i niżej Krupówki.

Wybierajac sie do centrum , wyciagi , termy na Bukowinie , w Szaflarach omijacie wszystkie korki na Zakopiance (Nowotarskiej czy Alejach)Turysci mieszkając u Nas moga zamówić przejażdzki saniami z pochodniami, pieczeniem kiełbaski.

Bliziutko od nas znajduje sie kompleks Narciarsko-rekreacyjny - HARENDA w odleglości 1300m znajduje sie tam czteroosobowa kolej krzesełkowa, 2 wyciągi orczykowe, kilka wypożyczalni sprzetu narciarskiego, szkoła narciarska 2 karczmy regionalne oraz taras widokowy. Stok jest sztucznie tez nasnieżany, oświetlony i dwa razy dziennie ratrakowany co sprawia że warunki narciarskie zadowalają najbardziej wymagających. Na terenie osrodka znajduje sie lodowisko i wypożyczalnia łyżw. Dla turystów mniej wprawionych proponujemy saneczki i spacery w naszej okolicy gdzie pagurków i dolinej jest, bo Olcza jest chyba jedna z najbardziej malowniczych (szczegolnie w zimie) tutaj w Zakopanem. Można w smutne dni fundnać sobie kąpiel w termach Podhalańskich.

Wyżej od nas 2km jest fajny o delikatnym zjeździe dla początkujacych wyciąg na ulicy Podhalańskiej 500metrow

Troszke dalej  juz bardziej extreem mamy Nosal , Kasprowy wierch kolejke, Skocznie

Willa Kubecek serdecznie zaprasza.....

 

 

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej