Rewelacyjny!

Na podstawie 2 opinii

10

Poszczególne oceny

  • jedzenie:
    10/10
  • wystrój wnętrza:
    10/10
  • obsługa:
    10/10
  • stosunek jakości do ceny:
    10/10

Polecane

100%
TAK
  • 10
    Bogdan
    2026-05-28 14:37:48

    Przepyszne jedzenie, duże porcje, wspaniała i bardzo profesjonalna obsługa, trafione ewentualne podpowiedzi dla niezdecydowanych, wszystko w punkt. Byliśmy grupą parokrotnie i zawsze było kulinarne niebo w gębie. Serdecznie polecam.

    + więcej
    Wyjazd: grupowy

  • 10
    anna andrzejewska

    Smaczne jedzenie, ciepły wystrój lokalu, przemiła obsługa, zapowiedź wprowadzenia do menu pysznego kebabu. Gratulacje. !!! Odwiedzimy przy następnym pobycie w Lądku. Mama Karoliny

    + więcej

Zobacz noclegi w pobliżu

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!