Imprezy i koncerty w Andrychowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Andrychowa

Miejscowość:
Kęty
(ok. 9km od Andrychowa)
Miejsce imprezy:
Dom Kultury
Miejscowość:
Wadowice
(ok. 11km od Andrychowa)
Miejsce imprezy:
Wadowickie Centrum Kultury

Andrychów Aktualności

Koncert Eeleni – „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”
Spektakl na motywach Baśni Braci Grimm w wykonaniu Royal Lviv Ballet (Artyści i Luminarze Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej razem z Międzynarodowym Teatrem Baletu „Premierа”).
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
To inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie.
SŁAWOMIR - twórca, wokalista, wizjoner. Twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem.
Tym razem w kinie pod chmurką obejrzymy doskonale przyjętą na festiwalach w Sundance i w Toronto komedię Lynn Shelton „Siostra twojej siostry”, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.
Czwarta, plenerowa edycja bezgotówkowej wymiany książek.
Anna Mysłajek – nieprzeciętna osobowość sceniczna, wokalistka i autorka tekstów.
„Sama słodycz” – spektakl szkolnej grupy „C’est la vie” z LO. im. Marii Skłodowskiej Curie w Andrychowie, opiekun: Iwona Kaczmarek.
  „Otarcia” – spektakl autorski Teatru Ruchu FORMA z Wiejskiego Domu Kultury w Inwałdzie.