Imprezy i koncerty w Andrychowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Koncertolandia

Andrychów Aktualności

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapiu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.
Tym razem w kinie pod chmurką obejrzymy doskonale przyjętą na festiwalach w Sundance i w Toronto komedię Lynn Shelton „Siostra twojej siostry”, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.
Czwarta, plenerowa edycja bezgotówkowej wymiany książek.
Anna Mysłajek – nieprzeciętna osobowość sceniczna, wokalistka i autorka tekstów.
„Sama słodycz” – spektakl szkolnej grupy „C’est la vie” z LO. im. Marii Skłodowskiej Curie w Andrychowie, opiekun: Iwona Kaczmarek.
  „Otarcia” – spektakl autorski Teatru Ruchu FORMA z Wiejskiego Domu Kultury w Inwałdzie.
Czeka nas zabawa połączona ze zdrową rywalizacją sportową w tle.
„Ostatnie takie trio” to program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem... Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?
„Nie liczę godzin i lat...” to świetna zabawa przy największych przebojach minionych dekad. Zaproszeni na wieczorek taneczny mogą czuć się nie tylko seniorzy.
W Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Nowakowskim, sportowcem, maszerem, adventurerem.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej