Imprezy i koncerty w Będzinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Będzin
Miejsce imprezy:
Zamek w Będzinie
Miejscowość:
Będzin
Miejsce imprezy:
Arenda - Lochy Zamkowe

Imprezy w okolicy Będzina

Miejscowość:
Chorzów
(ok. 13km od Będzina)
Miejsce imprezy:
Teatr Rozrywki
Miejscowość:
Jaworzno
(ok. 17km od Będzina)
Miejsce imprezy:
Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

Będzin Aktualności

Klubokawiarnia Arenda Lochy Zamkowe zaprasza na cykl koncertów pod hasłem " ZAMKOWE GRANIE 2020". Cykl odbędzie się od kwietnia do września i obejmował będzie koncerty wyjątkowych artystów w wyjątkowej scenerii dziedzińca zamkowego w Będzinie.
Klubokawiarnia Arenda Lochy Zamkowe zaprasza na cykl koncertów pod hasłem " ZAMKOWE GRANIE 2020". Cykl odbędzie się od kwietnia do września i obejmował będzie koncerty wyjątkowych artystów w wyjątkowej scenerii dziedzińca zamkowego w Będzinie. Jednym z koncertów będzie występ wspaniałej Lubelskiej Federacji Bardów!
Klubokawiarnia Arenda Lochy Zamkowe zaprasza na cykl koncertów pod hasłem " ZAMKOWE GRANIE 2020". Cykl odbędzie się od kwietnia do września i obejmował będzie koncerty wyjątkowych artystów w wyjątkowej scenerii dziedzińca zamkowego w Będzinie. Jednym z nich będzie koncert zespołu KONIEC ŚWIATA. Czeka na nas energetyczna dawka muzyki.
Klubokawiarnia Arenda Lochy Zamkowe zaprasza na cykl koncertów pod hasłem " ZAMKOWE GRANIE 2020".
Klubokawiarnia Arenda Lochy Zamkowe zaprasza na cykl koncertów pod hasłem "ZAMKOWE GRANIE 2020" . Cykl odbędzie się od kwietnia do września  i obejmował będzie koncerty wyjątkowych artystów w wyjątkowej scenerii dziedzińca zamkowego w Będzinie. Jednym z koncertów będzie muzyka zespołu REPUBLIKA w wykonaniu TYMONA TYMAŃSKIEGO z zespołem. Choć myślimy, że Tymon pokaże nam też część swojej nowej płyty pod tytułem "PASZKWILE".
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem?
Zapraszamy na klimatyczny i super kameralny koncert w Arendzie wspaniałego barda Tomka Wachnowskiego!
Jesteśmy dumni i szczęśliwi. W naszych skromnych progach zagości wyjątkowy artysta z kręgu piosenki poetyckiej. Liczba miejsc jak wiecie ograniczona.
Marcin Zbigniew Wojciech - Nowy program "My Polacy" Bilety:  przedprzedaż 25zł/w dniu 30 zł
Tym razem w cyklu "latawcowa scena stand-up" wystąpi Jakub Poczęty-Błażewicz. (tutaj jest miejsce na werble i fanfary)

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Będzinie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Będzinie?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas we Wrześniu w Będzinie?