Imprezy i koncerty w Bełchatowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Bełchatów
Miejsce imprezy:
Gambrinus Pub

Bełchatów Aktualności

Pub Gambrinus ma przyjemność zaprosić na koncert formacji Janka Pęczaka! Janek Pęczak przez 10 lat, od roku 2007 do 2017, zagrał z zespołem T.Love ponad 600 koncertów w Polsce i poza nią.
10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2019r.
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.
Kabaret Smile właśnie tworzy swój kolejny program, który będzie miał premierę 16.10.2019 r. w Lublinie.
Pub Gambrinus zaprasza na koncert Sidneya Polaka.
Zapraszamy na znakomity wieczór ze stand-upem!
Stand-up No Limits oraz Piwiarnia Warka Bełchatów zapraszają na wieczór stand-up comedy!
Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "KOCHANIE WRÓCIŁEM" najlepiej tego dowodzi.
"Wolna Amerykanka" to występ w amerykańskiej konwencji Stand-up Comedy - samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej do dwóch godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia. Zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.
Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta "Muńka" Staszczyka, lidera formacji  T. Love.