Imprezy i koncerty w Białce Tatrzańskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Białki Tatrzańskiej

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Białki Tatrzańskiej)
Miejsce imprezy:
Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi ATMA

Białka Tatrzańska Aktualności

Gdzie w Białce Tatrzańskiej można płacić bonem turystycznym? Niżej znajduje się lista takich miejsc! Przypominamy, że bon 500+ jest ważny aż do końca marca 2022 roku, więc każdy, kto jest uprawniony do korzystania z niego, może zaplanować wspaniały wypoczynek. Świadczenie przysługuje na każde dziecko, które nie ukończyło jeszcze 18 lat, a zrealizować je można wyłącznie na terenie kraju.
24 marca, o godzinie 11:00, w Białce Tatrzańskiej odbędą się zawody narciarskie dla dzieci o Puchar Stokusia. Miejscem wydarzenia jest stok Bania na trasie ON Bania Ski & Fun.
To już 4 odsłona Zimowych Miasteczek Milki. Posmakuj delikatnej czekolady i odpocznij w specjalnej Strefie Relaksu. Odwiedź Zimowe miasteczko 24 i 25 lutego i baw się z Milką.
7. Puchar Reksia to największa impreza narciarska w Polsce dla dzieci i młodzieży. W zawodach biorą udział dzieci i młodzież do 13 roku życia, zarówno amatorzy jak i trenujący narciarstwo. Jest to świetna zabawa dla wszystkich uczestników w towarzystwie sympatycznego psa Reksia.
Grupa Teatralna z Białki Tatrzańskiej „Coz Teroz Bedzie?” zaprasza na przedstawienie pt. „Nazywom wos góry moimi”, które odbędzie się 22 lutego, o godzinie 19:00, w sali widowiskowej na Wikarówce, czyli w drewnianym budynku zlokalizowanym naprzeciw wjazdu na Kotelnicę.
Grupa Teatralna z Białki Tatrzańskiej „Coz Teroz Bedzie?” zaprasza na przedstawienie pt. „Nazywom wos góry moimi”, które odbędzie się 15 lutego, o godzinie 19:00, w sali widowiskowej na Wikarówce, czyli w drewnianym budynku zlokalizowanym naprzeciw wjazdu na Kotelnicę.
Grupa Teatralna z Białki Tatrzańskiej „Coz Teroz Bedzie?” zaprasza na przedstawienie pt. „Nazywom wos góry moimi”, które odbędzie się 8 lutego, o godzinie 19:00, w sali widowiskowej na Wikarówce, czyli w drewnianym budynku zlokalizowanym naprzeciw wjazdu na Kotelnicę.
Grupa Teatralna z Białki Tatrzańskiej „Coz Teroz Bedzie?” zaprasza na przedstawienie pt. „Nazywom wos góry moimi”, które odbędzie się 1 lutego, o godzinie 19:00, w sali widowiskowej na Wikarówce, czyli w drewnianym budynku zlokalizowanym naprzeciw wjazdu na Kotelnicę.
28 stycznia, na stoku w Białce Tatrzańskiej spotkają się najlepsi w kraju snowboardziści. Z oakzji jubileuszowej, czyli 10. rocznicy zawodów odbędzie się kilka dodatkowych atrakcji.
Zapraszamy do udziału w corocznej imprezie, która cieszy się popularnością wśród mieszkańców Podhala, ale również przyjezdnych gości, którzy wypoczywają w Białce Tatrzańskiej i okolicach podczas zimowych ferii. Wydarzenie startuje 18 lutego, o godzinie 12:00.