Imprezy i koncerty w Białce Tatrzańskiej

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Białka Tatrzańska Aktualności

Tatry to region, który bez względu na porę roku, cieszy się największą popularnością turystów, jeśli chodzi o góry. Najczęściej decydujemy się na Zakopane. Są jednak równie wspaniałe alternatywy miejscowości, w których wypoczynek może być równie udany. Co powiecie na Białkę Tatrzańską?
Gdzie w Białce Tatrzańskiej można płacić bonem turystycznym? Niżej znajduje się lista takich miejsc!
Planujesz wyjazd na narty do Białki Tatrzańskiej? Niżej przedstawiamy kilka zimowych ośrodków, którymi warto się zainteresować.
Białka Tatrzańska cieszy się dużą popularnością wśród turystów, którzy chętnie wybierają tę miejscowość zarówno na swój letni, jak i zimowy urlop. Dzisiaj prezentujemy miejsca noclegowe, jakie zdobyły ich największe uznanie i są najchętniej rekomendowane.
Kotelnica Białczańska należy do czołówki najlepszych polskich stacji narciarskich. Podczas naszej podróży po stokach, po prostu nie mogliśmy ominąć tego miejsca. Z naszej fotorelacji dowiecie się, jak wygląda Kotelnica Białczańska w szczycie sezonu.
W naszym najnowszym rankingu noclegów polecanych przez turystów nie mogło zabraknąć Białki Tatrzańskiej. Sprawdźmy więc, gdzie warto się zatrzymać w tej malowniczej miejscowości.
Kamery na stokach , które w dodatku przekazują nam obraz na żywo, to wielkie udogodnienie dla planujących wyjazd na narty. Tylko w ten sposób można na własne oczy przekonać się, jakie aktualnie warunki panują w wybranym miejscu. Kamery na żywo znajdują się więc na wielu stacjach narciarskich w Polsce – w tym również tych zlokalizowanych w Białce Tatrzańskiej .
Kotelnica Białczańska to ośrodek narciarski położony około 6 km od Białki Tatrzańskiej. Z pewnością można ulec tu zimowemu szaleństwu. Ośrodek jest duży i dobrze przygotowany.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!