Imprezy i koncerty w Białce Tatrzańskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Białki Tatrzańskiej

Miejscowość:
Bukowina Tatrzańska
(ok. 5km od Białki Tatrzańskiej)
Miejsce imprezy:
Stacja Narciarska Rusiń-Ski
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Białki Tatrzańskiej)
Miejsce imprezy:
Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa
Miejscowość:
Nowy Targ
(ok. 12km od Białki Tatrzańskiej)
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Białki Tatrzańskiej)
Miejsce imprezy:
Hotel Nosalowy Dwór - Centrum Kongresowe- Rezydencja II

Białka Tatrzańska Aktualności

Już 26 i 27 stycznia pod Kotelnicą przy Karcmie Bania w Białce Tatrzańskiej na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy w najbliższy weekend do Białki Tatrzańskiej od 10 do 17.
Garmin Winter Sports Festival to jedna z największych imprezy zimowych w regionie. W ramach wydarzenia zostaną rozegrane zostaną zawody Pucharu Europy FIS w narciarskiej i snowboardowej konkurencji Big Air oraz Mistrzostwa Polski PZN we Freeskiingu. Pojawią się również zawodnicy pucharu świata FMB World Tour.
Mobilna Ścigacka to największa impreza w Polsce, polegająca na zjeździe na byle czym. Liczy się pozytywna energia i dobra zabawa.
Organizatorzy zapraszają na jedenastą edycję imprezy snowboardowej OSCYP Contest. Zawodnicy spotkają się na stoku Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej.
Nie ważne ile masz lat! Nie ważne czy uprawiasz sporty zimowe! Ważne, że będziesz z nami! Dużo śniegu, dobra muzyka, uśmiechnięci uczestnicy, rytmiczne ruchy i ogromne bałwany to przepis na udane ferie zimowe!
Stand-up Polska prezentuje: Antoni Syrek-Dąbrowski i Sebastian Rejent.
Stand-up Polska prezentuje: Antoni Syrek-Dąbrowski i Sebastian Rejent.
24 marca, o godzinie 11:00, w Białce Tatrzańskiej odbędą się zawody narciarskie dla dzieci o Puchar Stokusia. Miejscem wydarzenia jest stok Bania na trasie ON Bania Ski & Fun.
To już 4 odsłona Zimowych Miasteczek Milki. Posmakuj delikatnej czekolady i odpocznij w specjalnej Strefie Relaksu. Odwiedź Zimowe miasteczko 24 i 25 lutego i baw się z Milką.
7. Puchar Reksia to największa impreza narciarska w Polsce dla dzieci i młodzieży. W zawodach biorą udział dzieci i młodzież do 13 roku życia, zarówno amatorzy jak i trenujący narciarstwo. Jest to świetna zabawa dla wszystkich uczestników w towarzystwie sympatycznego psa Reksia.