Imprezy i koncerty w Białce Tatrzańskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Białki Tatrzańskiej

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Białki Tatrzańskiej)
Miejsce imprezy:
Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi ATMA

Białka Tatrzańska Aktualności

Gdzie w Białce Tatrzańskiej można płacić bonem turystycznym? Niżej znajduje się lista takich miejsc! Przypominamy, że bon 500+ jest ważny aż do końca marca 2022 roku, więc każdy, kto jest uprawniony do korzystania z niego, może zaplanować wspaniały wypoczynek. Świadczenie przysługuje na każde dziecko, które nie ukończyło jeszcze 18 lat, a zrealizować je można wyłącznie na terenie kraju.
Już 30 stycznia w Białce Tatrzańskiej przy stacji narciarskiej Kaniówka na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej!
Już 22 stycznia w Białce Tatrzańskiej przy stacji narciarskiej Kaniówka na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej!
Już 15 stycznia w Białce Tatrzańskiej przy stacji narciarskiej Kaniówka na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej!
Witaj na  - jedynym w swoim rodzaju festiwalem muzycznym dedykowanym osobom aktywnym i ludziom, którzy chcą przeżyć unikatowe doświadczenia muzyczne. Koncert zepsołu NOCNY KOCHANEK w ramach festiwalu HUNT RUN.
Już 23 i 24 lutego pod sklepem GAMA przy ulicy Środkowej w Białce Tatrzańskiej na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej!
Już 26 i 27 stycznia pod Kotelnicą przy Karcmie Bania w Białce Tatrzańskiej na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy w najbliższy weekend do Białki Tatrzańskiej od 10 do 17.
Garmin Winter Sports Festival to jedna z największych imprezy zimowych w regionie. W ramach wydarzenia zostaną rozegrane zostaną zawody Pucharu Europy FIS w narciarskiej i snowboardowej konkurencji Big Air oraz Mistrzostwa Polski PZN we Freeskiingu. Pojawią się również zawodnicy pucharu świata FMB World Tour.
Mobilna Ścigacka to największa impreza w Polsce, polegająca na zjeździe na byle czym. Liczy się pozytywna energia i dobra zabawa.
Organizatorzy zapraszają na jedenastą edycję imprezy snowboardowej OSCYP Contest. Zawodnicy spotkają się na stoku Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej.