Imprezy i koncerty w Białce Tatrzańskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Białka Tatrzańska

Miejscowość:
Nowy Targ
(ok. 12km od Białka Tatrzańska)
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Białka Tatrzańska)
Miejsce imprezy:
Galeria Władysława Hasiora
Miejscowość:
Nowy Targ
(ok. 12km od Białka Tatrzańska)
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Białka Tatrzańska)
Miejsce imprezy:
Kino Sokół

Białka Tatrzańska Aktualności

Kotelnica Białczańska należy do czołówki najlepszych polskich stacji narciarskich. Podczas naszej podróży po stokach, po prostu nie mogliśmy ominąć tego miejsca. Z naszej fotorelacji dowiecie się, jak wygląda Kotelnica Białczańska w szczycie sezonu.
Radio Zet zaprasza na największą w Polsce akcje zimową na stokach. 6 przystanków w najlepszych polskich kurortach - jednym z nich będzie Białka Tatrzańska! Zapraszamy od 3 do 5 lutego!
25 lutego 2017 roku odbędzie się 4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników. Jest to bieg narciarski dla amatorów i profesjonalistów o nietypowej formule sportowej, który rozpocznie się u podnóża Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej, a zakończy na szczycie Jankulakowskiego Wierchu.
W dniach 17 - 18 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska odbędą się najbardziej widowiskowe zawody sezonu zimowego. Do rywalizacji staną narciarze, snowboardziści i rowerzyści z całej Europy. Już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!
Największe w Polsce zawody snowboardowe OSCYP  Contest odbędą się 4 lutego na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej, gdzie spotkają się najlepsi w kraju riderzy!
Terma Bania w Białce Tatrzańskiej zaprasza do udziału w imprezie pt. „Sylwester w Gaciach i bez Gaci”. Zabawa startuje 31 grudnia i potrwa od godziny 20:00, do 3 :00 następnego dnia.
W naszym najnowszym rankingu noclegów polecanych przez turystów nie mogło zabraknąć Białki Tatrzańskiej. Sprawdźmy więc, gdzie warto się zatrzymać w tej malowniczej miejscowości.
W ramach tegorocznych XV Tatrzańskich Wici odbędzie się – jak co roku - wybór Cepra i Ceperki Roku. Kandydaci ubiegający się o to miano podczas eliminacji będą rywalizować w  konkurencjach takich jak m.in.: Pucenie Łoscypka, Strzelanie z procy do celu, Ceprostrada - tor przeszkód.
6 i 7 sierpnia zapraszamy Was do Białki Tatrzańskiej gdzie odbędzie się Jubileuszowy Festyn Białczański. Przez dwa dni parking Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska zamieni się w centrum kultury góralskiej, do której zawitają największe gwiazdy polskiej sceny. Usłyszymy m.in. Agnieszkę Chylińską, Strachy na Lachy, Sylwię Grzeszczak i Irę. To wydarzeni zarówno dla małych, jak i dużych, jednym słowem dla całej rodziny.
13 sierpnia w Białce Tatrzańskiej odbędzie się wielkie crossowe święto! Mistrzostwa Polski Cross Monster bo o nich mowa, to jedyne w kraju zawody na hulajnogach zjazdowych Monsterroller. W tym roku odbędzie się trzecia edycja tej imprezy. Zapraszamy na teren Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.