Imprezy i koncerty w Białym Dunajcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Pałac Pod Baranami
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Teatr Barakah
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kijów Centrum

Biały Dunajec Aktualności

Zapraszamy na Sylwestra w Białym Dunajcu, k. Zakopanego. Jak co roku na Góral Party Camp zjeżdża się ponad 600 osób z całej Polski! Tym razem impreza odbędzie się w Termach Gorący Potok.
Jesteś fanem Tatr i szukasz sprawdzonych noclegów w tej części polskich gór? Dzisiaj przedstawiamy obiekty w Białym Dunajcu, które zdobyły największą sympatię naszych turystów. Może również ty znajdziesz wśród nich miejsce dla siebie?
W naszym cyklu polecanych obiektów przyszedł czas na Biały Dunajec - malowniczą wieś podhalańską położoną w województwie małopolskim. Sprawdźcie, które obiekty są najchętniej polecane przez turystów na łamach naszego serwisu.
17 lipca na boisku sportowym przy ul. Kościuszki w Białym Dunajcu w ramach Tatrzańskich Wici, jak co roku, odbędzie się XIII Dunajeckie Granie.
Serdecznie zapraszamy na XV "Dzień Pstrąga" i XVII "Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki", które będą się odbywać w Białym Dunajcu w dniach 9 i 10 lipca.
Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Konkursie Młodyk Toniecników, który odbędzie się w dniach 14 i 15 listopada w auli przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu (ul. Jana Pawła II 184a).
13 listopada o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu odbędzie się czwarta promocja wydawnictwa „Sztuka Ludowa na Podhalu”. Część V. Wyszycia na ubiorach” Stanisława Barabasza.
3 maja 2015 roku w Białym Dunajcu odbędzie się VII Majówka Wędkarska czyli Zawody wędkarskie o Puchar Białego Dunajca.
Sylwester już blisko i mamy dla Was bardzo atrakcyjną ofertę. Dołącz do grona najbardziej imprezowych studentów z całej Polski i pojedź na niepowtarzalny cykl imprez do Białego Dunajca. W dniach 28.12.2011r. - 1.01.2012r. zapraszamy na piątą edycję Studenckiego Sylwestra - Góral Party Camp 2011!