Imprezy i koncerty w Białym Dunajcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Białego Dunajca

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 10km od Białego Dunajca)
Miejsce imprezy:
Willa Czerwony Dwór
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 10km od Białego Dunajca)
Miejsce imprezy:
Plac Niepodległości

Biały Dunajec Aktualności

Biały Dunajec to malownicza miejscowość w polskich Tatrach. Jest kameralnym ośrodkiem sportów zimowych i znakomitą bazą wypadową na górskie szlaki. Wypoczynek w okolicy to gwarancja spokoju, a przede wszystkim bliskiego kontaktu z tatrzańską przyrodą. Warto wybrać się do Białego Dunajca wraz z całą rodziną, co umożliwia bon turystyczny. Przygotowaliśmy informacje o miejscach, które akceptują takie płatności.
Zapraszamy na Sylwestra w Białym Dunajcu, k. Zakopanego. Jak co roku na Góral Party Camp zjeżdża się ponad 600 osób z całej Polski! Tym razem impreza odbędzie się w Termach Gorący Potok.
Jesteś fanem Tatr i szukasz sprawdzonych noclegów w tej części polskich gór? Dzisiaj przedstawiamy obiekty w Białym Dunajcu, które zdobyły największą sympatię naszych turystów. Może również ty znajdziesz wśród nich miejsce dla siebie?
W naszym cyklu polecanych obiektów przyszedł czas na Biały Dunajec - malowniczą wieś podhalańską położoną w województwie małopolskim. Sprawdźcie, które obiekty są najchętniej polecane przez turystów na łamach naszego serwisu.
17 lipca na boisku sportowym przy ul. Kościuszki w Białym Dunajcu w ramach Tatrzańskich Wici, jak co roku, odbędzie się XIII Dunajeckie Granie.
Serdecznie zapraszamy na XV "Dzień Pstrąga" i XVII "Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki", które będą się odbywać w Białym Dunajcu w dniach 9 i 10 lipca.
Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Konkursie Młodyk Toniecników, który odbędzie się w dniach 14 i 15 listopada w auli przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu (ul. Jana Pawła II 184a).
13 listopada o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu odbędzie się czwarta promocja wydawnictwa „Sztuka Ludowa na Podhalu”. Część V. Wyszycia na ubiorach” Stanisława Barabasza.
3 maja 2015 roku w Białym Dunajcu odbędzie się VII Majówka Wędkarska czyli Zawody wędkarskie o Puchar Białego Dunajca.
Sylwester już blisko i mamy dla Was bardzo atrakcyjną ofertę. Dołącz do grona najbardziej imprezowych studentów z całej Polski i pojedź na niepowtarzalny cykl imprez do Białego Dunajca. W dniach 28.12.2011r. - 1.01.2012r. zapraszamy na piątą edycję Studenckiego Sylwestra - Góral Party Camp 2011!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Białym Dunajcu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Białym Dunajcu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Białym Dunajcu lub okolicy to: Zimowy festyn rodzinny "Zakopiańskie Mikołajki" na w Zakopanem.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej