Imprezy i koncerty w Bielsku-Białej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Bielsko-Biała
Miejsce imprezy:
Rynek
Miejscowość:
Bielsko-Biała
Miejsce imprezy:
Rynek
Miejscowość:
Bielsko-Biała
Miejsce imprezy:
Rynek
Miejscowość:
Bielsko-Biała
Miejsce imprezy:
Rynek

Bielsko-Biała Aktualności

Zapraszamy do Bielska-Białej na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. "Prawo Dżungli" w dniu 12 listopada 2018r. o godz. 19:00 w Bielskim Centrum Kultury przy ul. Słowackiego 27.
Wielka Trasa Stand-up to wyjątkowy projekt, w ramach którego komicy prezentują starannie wyselekcjonowane najlepsze dwie godziny stand-up'u z ostatniego półrocza.
Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa to wyjątkowy koncert, przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe. Specjalnie skomponowany program, zawierający słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe to niepowtarzalny, lekki, dynamiczny a zarazem niezwykle liryczny spektakl.
 "Miłość jest jak szyba... Stłuczonej nie skleisz, ale zawsze możesz wstawić nową!" "Rozstania i powroty" to kontynuacja przedstawienia "Zdobyć, utrzymać, porzucić."
Kortez wraz z zespołem wystąpi w Klubie Klimat już 21 października. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.
Zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz kilka dni po premierze płyty "ENT" oraz pięknej, lirycznej ballady zatytułowanej "Mgła nad Warszawą" ogłasza również trasę koncertową! Koncerty grupy będą nie lada gratką dla fanów - będą to jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenia, których nie możecie przegapić!
Koncert „Od Jana do Iwana” rozpocznie się zaraz po występie Bielskiej Estrady. Zapraszamy wszystkich na miejski rynek.
Formacja ØRGANEK zagra 28 pażdziernika w Sfera Klub Klimat. Start o godzinie 19:00.
Tradycyjnie na bielskim Rynku występują zagranicznie zespoły folklorystyczne uczestniczące w Tygodniu Kultury Beskidzkiej, który w tym roku odbywa się po raz 55. w dniach 28 lipca – 5 sierpnia.