Imprezy i koncerty w Bielsku-Białej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Bielsko-Biała Aktualności

15 czerwca o godz. 18.00 BCK zaprasza na występ Darii Zawiałow z cyklu Inne brzmienie miasta. Daria Zawiałow jest niezwykle utalentowaną artystką, autorką tekstów i kompozytorką, dysponującą jednym z najbardziej wyrazistych głosów na polskiej scenie muzycznej. Po wydaniu zaledwie dwóch studyjnych albumów zyskała tysiące fanów i znalazła się w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń.
"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Koncert przeniesiony z 18.11.2020 r. na 11.10.2021 r. Po projekcie z legendarnym kubańskim pianistą Gonzalo Rubalcabą i wcześniejszej trasie koncertowej z jedną z największych gwiazd współczesnej sceny jazzowej Branfordem Marsalisem, Anna Maria Jopek zaprosiła do współpracy Artystów znad Wisły, których podziwia od lat. Szlachetność i czystość ich gry uczyniły z nich mistrzów.
Zapraszamy 25 października na jubileusz 55-lecia zespołu Skaldowie , który odbędzie się w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury.
„Imię” - fantastyczny spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie.
„Imię” - fantastyczny spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie.
Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć!
5. Festiwal Muzyki Crossover – planowany najpierw wiosną tego roku, później jesienią, w związku z pandemią został przeniesiony przeniesiony na dni  28-30 maja 2021 r. Organizatorzy tego festiwalu znakomici muzycy zespołu The ThreeX postanowili przygotować Jesienny Crossover , który odbędzie się 17 października o godz. 18.00 w Bielskim Centrum Kultury .
Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.
As basu, mistrz gitary, rozchwytywany kompozytor – ale przede wszystkim wokalista o czułym głosie – Yami jest cały muzyką.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Bielsku-Białej

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Bielsku-Białej?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Bielsku-Białej lub okolicy to: Koncert Anny Marii Jopek "Przestworza" w BCK w Bielsku-Białej.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Bielsku-Białej?
W Październiku w Bielsku-Białej polecamy wydarzenia: Koncert Anny Marii Jopek "Przestworza" w BCK w Bielsku-Białej.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej