Imprezy i koncerty w Bielsku-Białej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Bielsko-Biała
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Bielsko-Biała
Miejsce imprezy:
Akademia Techniczno-Humanistyczna, budynek L, sala 128
Miejscowość:
Bielsko-Biała
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury

Bielsko-Biała Aktualności

V Beskidzkie Dyktando o Pióro Prezydenta Miasta Bielska-Białej i tytuł Beskidzkiego Mistrza Ortografii odbędzie się 15 maja 2018 roku – zapisy trwają do 7 maja. Oprócz prestiżu w konkursie można zdobyć także atrakcyjne nagrody.
Jaką czekoladę lubicie? Gorzką, mleczną, deserową, białą, a może gorącą z bitą śmietaną i posypką?
W kwietniu startuje trasa koncertowa grupy Bartosz Dworak Quartet promująca najnowszy album pt. „Reflection”. 20 kwietnia muzycy pojawią się w bielskiej Klubokawiarni Aquarium. Serdecznie zapraszamy.
Przed publicznością wystąpi Yan Zbiegiel, artysta związany z paryskim teatrem muzycznym „Essaion” oraz z krakowskim Teatrem Piosenki Francuskiej. Występuje na scenach Francji, Polski oraz Niemiec.
Koncert z okazji majówki odbędzie się na placu obok Hali Sportowej „Pod Dębowcem”. Wystąpią Sylwia Grzeszczak i Dawid Kwiatkowski.
Kolejny poranek muzyczny dla dzieci z gościnnym udziałem zespołu Vołosi.
Bielskie Centrum Kultury, Orkiestra im. Telemanna i skrzypek Piotr Sadowski zapraszają 11 kwietnia o godz. 18.00 do BCK na kolejny koncert z cyklu Muzyczna ballada Europy.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.
13 marca, o godzinie 19:00, w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej odbędzie się koncert wokalistki Grażyny Łobaszewskiej.
„Upiór w Operze”, „Chicago”, „West Side Story” czy „Mamma Mia” – to tylko kilka tytułów, które zagoszczą na scenie podczas wyjątkowego koncertu „Nie tylko musicale!”