Imprezy i koncerty w Bochni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Bochnia

Miejscowość:
Brzesko
(ok. 13km od Bochnia)
Miejsce imprezy:
Restauracja RZYM
Miejscowość:
Brzesko
(ok. 13km od Bochnia)
Miejsce imprezy:
Restauracja RZYM

Bochnia Aktualności

Zamiast do gabinetu zapraszamy do teatru na Cudowną Terapię! Na spektakl o przewrotnych losach małżeństwa, które decyduje się na terapię u psychoterapeuty.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób.
  Najlepsi europejscy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 25 września w Bochni!
Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek - urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyką zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu "Ballada".
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.
Zapraszamy na koncert Teresy Werner, który odbędzie się 26 października w Bochni. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.
Zapraszamy na koncert Teresy Werner, który odbędzie się 27 października w Bochni. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.
Zapraszamy na Bal Sylwestrowy, który odbędzie się 250 metrów pod ziemią. Solna sceneria, złote hity i znakomite menu sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Bochni

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Bochni?