Imprezy i koncerty w Bolesławcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Bolesławiec Aktualności

W świecie, który ceni sobie młodość, pogodę ducha i piękno, oni..., no cóż, są.
POMOC DOMOWA  - to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem.
"Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie" , to najnowszy program Michała Pałubskiego!
LANY PONIEDZIAŁEK, albo "Góro tsy" komedia roku - spektakl tylko dla dorosłych Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, humor, swojska jazda bez trzymanki!!! Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny komediowy spektakl teatralny,
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Zapraszamy Państwa do Bolesławieckiego Ośrodka Kultury na spektakl zatytułowany " Kobieta Idealna".
Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej "JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem".
Od 17 do 21 sierpnia w Bolesławcu odbędzie się 22. Bolesławieckie Święto Ceramiki. Wydarzenie prestiżowe i tym bardziej warto tu być bo to największe targi ceramiczne w kraju.
Festiwal Blues nad Bobrem odbędzie się w Bolesławcu i potrawa od  do 6 do 15 sierpnia . Festiwal ma swoją tradycję, bowiem pierwsza edycja miała miejsce 19 lat temu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej