Imprezy i koncerty w Busku-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Busko-Zdrój Aktualności

Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem sprawiło, że w latach 70. ubiegłego stulecia wiele śpiewanych przez nią piosenek stało się wielkimi przebojami.
Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Z tej okazji Artystka wyrusza w wyjątkową trasę koncertową - JUBILEUSZ.
Znane i lubiane,a zarazem nowocześnie zaaranżowane i ciekawie zaśpiewane piosenki największych osobowości polskiej estrady, czyli Anny GERMAN i Anny JANTAR, tworzą niesamowity spektakl muzyczny " Anna i Anna".
Zapraszamy Państwa na niezwykły wieczór poświęcony dwóm największym bardom XX wieku — Włodzimierzowi Wysockiemu i Bułatowi Okudżawie. Ich twórczość wpisała się na zawsze w historię i tradycję piosenki. Swoją charyzmą docierali do milionów odbiorców na całym świecie. Śpiewali na przekór ustrojowi, na przekór KGB, na przekór cenzurze. Dawali nadzieję. Na scenie zabrzmią ich największe i najpiękniejsze, także najbardziej znane przeboje. Wykonywać je będą Piotr Kajetan Matczuk, Tomasz Imienowski , Artur Chyb — muzycy zespołu PIRAMIDY.
Zapraszamy serdecznie do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, gdzie Kabaret Skeczów Męczących zaprezentuje swój nowy program pt.:"Najśmieszniejszy".
Zapraszamy na Walentynkowy koncert Operetkowy "Księżniczka czardasza" 14 lutego 2020r godz. 18.00 w sali BSCK w Busku Zdroju.
LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ - komedia dla dorosłych Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła?
Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.
Jeśli w znanym porzekadle - „Stara miłość nie rdzewieje” jest odrobina prawdy, to francuska komedia „ KOCHANIE WRÓCIŁEM” najlepiej tego dowodzi.
Mariusz Kalaga jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Busku-Zdroju

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Busku-Zdroju?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Busku-Zdroju lub okolicy to: Magda Umer wystąpi w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.