Imprezy i koncerty w Busku-Zdroju

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Busko-Zdrój Aktualności

Greta i Albert , małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?
Zapraszamy na stand-up Sebastiana Rejenta, który odbędzie się 10 marca w restauracji Kulturka w Busku-Zdroju.
Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki , w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. Zapraszamy!
Sosna na szczudłach, to brzmi egzotycznie! Jednak jest to jedna z atrakcji swojskiego Buska-Zdroju, popularnego uzdrowiska w województwie świętokrzyskim. Turyści często przyjeżdżają, by zobaczyć to nietypowe drzewo – odpowiadamy, dlaczego tak wygląda.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej