Imprezy i koncerty w Busku-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Busko-Zdrój Aktualności

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku!
Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem sprawiło, że w latach 70. ubiegłego stulecia wiele śpiewanych przez nią piosenek stało się wielkimi przebojami.
7 lutego, o godzinie 16:30, w Busku-Zdroju będzie miał miejsce występ Kabaretu Smile, który zaprezentuje swój nowy program pt. To się nadaje do kabaretu!
15 lutego, o godzinie 19:00, w Busku-Zdroju odbędzie się spektakl teatralny pt. „Kiedy kota nie ma...”.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
Zapraszamy na koncert walentynkowy w wykonaniu zespołu "Moja Szkatułka", który odbędzie się 14 lutego 2017 r. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.
Buskie Samorządowe Centrm Kultury serdecznie zaprasza na koncerty w wykonaniu Salonowej Orkiestry Zdrojowej!
Buskie Samorządowe Centrum Kultury ogłasza zapisy na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych. Zajęcia odbywać będą się od 29 stycznia do 10 lutego. Sprawdź szczegółowy program!
To Ci tłumaczę! - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile, który 26 stycznia o godz. 20:30 wystąpi w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy!
10 lutego zapraszamy na koncert wspaniałego muzyka Michała Bajora, który odbędzie się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury o godz. 19:00.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej