Imprezy i koncerty w Busku-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Centrum Biznesu
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Centrum Biznesu
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Filharmonia Świętokrzyska

Busko-Zdrój Aktualności

7 lutego, o godzinie 16:30, w Busku-Zdroju będzie miał miejsce występ Kabaretu Smile, który zaprezentuje swój nowy program pt. To się nadaje do kabaretu!
15 lutego, o godzinie 19:00, w Busku-Zdroju odbędzie się spektakl teatralny pt. „Kiedy kota nie ma...”.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
Zapraszamy na koncert walentynkowy w wykonaniu zespołu "Moja Szkatułka", który odbędzie się 14 lutego 2017 r. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.
Buskie Samorządowe Centrm Kultury serdecznie zaprasza na koncerty w wykonaniu Salonowej Orkiestry Zdrojowej!
Buskie Samorządowe Centrum Kultury ogłasza zapisy na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych. Zajęcia odbywać będą się od 29 stycznia do 10 lutego. Sprawdź szczegółowy program!
To Ci tłumaczę! - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile, który 26 stycznia o godz. 20:30 wystąpi w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy!
10 lutego zapraszamy na koncert wspaniałego muzyka Michała Bajora, który odbędzie się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury o godz. 19:00.
10 marca o godz. 17:00 w Buskim Centrum Kultury wystąpi Natalia Kukulska! Oprócz dobrze znanych utworów, artystka wykona zupełnie premierowe utwory pochodzące z nowej płyty, której premiera odbędzie się w maju 2017 roku. Serdecznie zapraszamy na koncert!
3 września w Busku-Zdroju, podobnie jak w wielu innych miastach w Polsce, odbędzie się akcja „Narodowe Czytanie”, organizowana przez Prezydenta RP. Akcja została zainicjowana w 2012 roku, wspólnym czytaniem „Pana Tadeusza”. W 2013 roku w całej Polsce odbyło się czytanie dzieł Aleksandra Fredry, a w rok później „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. W tym roku internauci zadecydowali, że lekturą Narodowego Czytania 2016 roku będzie „Quo vadis”.