Imprezy i koncerty w Bytowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Bytów Aktualności

Zapraszamy na koncert Galowy ELENI z zespołem dnia 16 lutego 2020r o godz. 17.00. w sali widowiskowej Bytowskiego Centrum Kultury Zapraszamy na niezapomniany koncert gwiazdy polskiej piosenki, greckiego pochodzenia ELENI. Wokalistka wystąpi ze swoim zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa.
„Telewizja kłamie” to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie.
Nadchodzi muzyczno-kabaretowe wydarzenie. Kabaret Jurki to energia i pasja która przekłada sie na ciekawe skecze i monologi.
Z kolaboracji BUKARTYK / AJAGORE musiało powstać coś nietuzinkowego, a gdy dodamy do tego bezkompromisowy komentarz wobec otaczającej nas rzeczywistości będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem absolutnie dziś na scenie niespotykanym.
Abelard Giza wystąpi ze swoim programem „Piniata”.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem?
Steńczyk/Osiecka "Moja kokaina" koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza.
"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.
Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek zaprezentuje materiał składający się z największych przebojów, które towarzyszą artystce od lat!