Imprezy i koncerty w Chałupach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury

Chałupy Aktualności

1 lipca, o godzinie 10:00, na plaży w Chałupach odbędą się Plażowe Mistrzostwa Budowniczych 2018.
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 23 sierpnia w Chałupach odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Amy . Już dziś zapraszamy!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 2 sierpnia w Chałupach odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Przychodzi facet do lekarza. Zapraszamy!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 14 lipca w Chałupach odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Słaba płeć? Zapraszamy!
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 1 lipca w Chałupach.
Od 1 do 22 lipca nad polskim morzem pojawi się Strefa Kolorów Zdrowia. Od Chałup i Kuźnicy po Świnoujście i Sztutowo do zdrowej zabawy ze smakiem, na konkursy i wyjątkowe gry XXL zaprasza Marwit, największy w Polsce producent świeżych soków. Strefa Kolorów Zdrowia to letnia atrakcja dla plażowiczów nad Bałtykiem. Zabawa rusza 1 lipca w Chałupach, a później, wybrzeżem, dalej na zachód, by na koniec wrócić do Sztutowa. Do 22 lipca odwiedzi 17 miejscowości. 1 lipca zapraszamy do Chałup!
Serdecznie zapraszamy na Nadmorską Scenę Kabaretową w Chałupach. 7 sierpnia wystąpi tam znany i lubiany Kabaret pod Wyrwigroszem !
Letni Puchar Strongman odbędzie się już 14 sierpnia w Chałupach. Zapraszamy na plac przy ul. Kaperskiej!
Ciekawym wydarzeniem na plażach polskiego wybrzeża są Plażowe Mistrzostwa Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 21 lipca o godz. 10 na plaży w Chałupach. 
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem młośników filmu. 20 lipca po raz drugi w Chałupach odbędzie się pokaz filmu, tym razem będzie to polska komedia pt. 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach ,  w reżyserii Kingi Lewińskiej.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej