Imprezy i koncerty w Chełmie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Chełm
Miejsce imprezy:
Kumowa Dolina

Chełm Aktualności

Festiwal Chełmstok po dziesięcioletniej przerwie wraca na mapę chełmskich imprez.
Już 30 czerwca zapraszamy na największe widowisko estradowe 2019 roku.
To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.
"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.
Witamy serdecznie, zapraszamy na trasę koncertową najpopularniejszej gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej dnia 10 lutego 2019 r. o godz. 18 w Hali MOSiR w Chełmie przy ul. Granicznej 2 A."WALENTYNKOWY" koncert - TERESA WERNER z zespołem.
Prawdziwa gratka dla wielbicieli fanów legendy polskiego rocka!
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa.
Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach.
"Ostatnie takie trio" to program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem... Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?