Imprezy i koncerty w Chełmie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Chełm
Miejsce imprezy:
Chełmski Dom Kultury

Chełm Aktualności

Tegoroczna letnia trasa koncertowa Korteza miała wyglądać trochę inaczej. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy zmienić plany i dostosować je do aktualnych realiów, by chociaż kilka koncertów mogło odbyć się jeszcze tego lata.
Bardzo często turyści szukają miejsc, które będą idealne na weekendowy wypad. Dobrze jest, jeżeli miejsce te jest bogate w różnorodne atrakcje. Odgrywa to ważną rolę szczególnie wtedy, gdy wybieramy się na wycieczkę z dzieckiem i chcemy mu zapewnić dużo rozrywki. Jeżeli nie chcesz, by twój weekendowy wypad do Chełma zakończył się fiaskiem, koniecznie skorzystaj z naszej listy najciekawszych atrakcji Chełma.
Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca.
Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem sprawiło, że w latach 70. ubiegłego stulecia wiele śpiewanych przez nią piosenek stało się wielkimi przebojami.
Zapraszamy serdecznie do Hali Sportowej MOSiR w Chełmie na koncert jubileuszowy z okazji 57-lecia Twórczości Artystycznej Krzysztofa Krawczyka.
Nowy program występów Narodowej Perły Gruzji jest jak gruziński stół, obficie zastawiony wieloma potrawami, zgodnie z kaukaską tradycją gościnności. Nie brak tam muzyki instrumentalnej, upajającej jak gruzińskie wino. Ostry, dobrze przyprawiony szaszłyk z mięsa i warzyw — to taniec wojenny Chorumi , na który składają się kolejne fazy walki (zwiad, nadejście wroga, bitwa, świętowanie zwycięstwa).
Zapraszamy na dużą dawkę dobrej muzyki i humoru na najwyższym poziomie. Już 7 marca Artur Andrus z koncertem kabaretowym w Chełmie.
Prezydent Chełma, Jakub Banaszek, zaprasza na MIEJSKIEGO SYLWESTRA!
"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Chełmie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Chełmie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Chełmie lub okolicy to: Magda Umer wystąpi w Chełmskim Domu Kultury.