Imprezy i koncerty w Chełmnie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Pub Kubryk
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Galeria Pomorska
Miejscowość:
Inowrocław
Miejsce imprezy:
Kujawskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Cafe Kino

Chełmno Aktualności

Chełmno znane jest turystom przede wszystkim jako miast zakochanych. Miejsce to z chęcią wybierają pary, pragnące spędzić romantyczny weekend we dwoje w klimatycznym i atrakcyjnym miejscu. Nic w tym dziwnego. W końcu miasto ma nie tylko niezwykły urok, ale także kojarzącego się z miłością patrona – św. Walentego. Czy jednak wyjazd do Chełmna to dobry pomysł jedynie dla zakochanych? Jakie atrakcje tam na nas czekają? Co warto zobaczyć? I co najważniejsze: kto będzie bawił się najlepiej podczas takiego wypadu? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te pytania oraz pomysły na to jak spędzić atrakcyjny weekend w Chełmnie! 
Teresa Werner to polska królowa szlagierów i klasa sama w sobie.
Dwie połówki pomarańczy - komedia grana z ogromnym powodzeniem już 9 sezon!  
LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ - komedia dla dorosłych   Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście "tak!" na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na "Listę męskich życzeń". Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym.  
Błażej Krajewski wystąpi ze swoim najnowszym programem "Komedia Pomyłek".
Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory.
Zapraszamy na koncert zespołu Vierna, który odbędzie się 17 listopada, o godzinie 19:00, w Kręgielni Grawitacja w Chełmnie, koło Torunia.