Imprezy i koncerty w Chochołowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Chochołowa

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 13km od Chochołowa)
Miejsce imprezy:
Le Scandale Zakopane
Miejscowość:
Nowy Targ
(ok. 19km od Chochołowa)
Miejsce imprezy:
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 13km od Chochołowa)
Miejsce imprezy:
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 13km od Chochołowa)
Miejsce imprezy:
Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi ATMA

Chochołów Aktualności

Dolina Chochołowska to jedno z najbardziej znanych i najchętniej odwiedzanych miejsc w polskich Tatrach. Warto poznać kilka faktów, które jej dotyczą, oraz dowiedzieć się, co koniecznie trzeba zobaczyć podczas spaceru. Nie traktujmy Doliny Chochołowskiej tylko jako punkt wyjścia w wyższe partie gór, zainteresujmy się również dostępnymi tam atrakcjami.
Wielu polskich turystów wraz z początkiem sierpnia zostało szansę na zaplanowanie pierwszych prawdziwych rodzinnych wakacji. Wszystko za sprawą bonu turystycznego, który mogą już aktywować i realizować w wybranych miejscach. Jednorazowe wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych może zostać przeznaczone na opłacenie pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub wyjazd na kolonie, ferie lub zieloną szkołę. Kto może skorzystać z programu? Bon przyznawany jest każdemu dziecku w rodzinie - pod warunkiem, że nie ukończyło ono jeszcze 18 roku życia. Turyści zainteresowani wykorzystaniem bonu przed wyruszeniem na wakacje koniecznie powinni sprawdzić, gdzie mogą go zrealizować. Poniżej przedstawiamy listę miejsc, w których można wykorzystać bon turystyczny w Chochołowie.
Zabiegi SPA, testy kosmetyków i porady wizażystek – to tylko część niespodzianek, jakie przygotowały Chochołowskie Termy z okazji Dnia Kobiet. Dla Pań, które odwiedzą kompleks 8 marca, przygotowano wiele urodowych niespodzianek i inspiracji. A wszystko w ramach wejścia za pół ceny.
W lutym nie tylko Korea Południowa będzie areną sportowych zmagań. Smak zwycięstwa i dobra zabawa czekają na biegaczy, którzy wezmą udział w organizowanych w lutym zawodach na trasach biegowych wokół Chochołowskich Term.
W lutym nie tylko Korea Południowa będzie areną sportowych zmagań. Smak zwycięstwa i dobra zabawa czekają na biegaczy, którzy wezmą udział w organizowanych w lutym zawodach na trasach biegowych wokół Chochołowskich Term.
10 lutego, w godzinach 21:30 - 02:00, w Chochołowskich Termach odbędzie się Walentynkowa Noc Saunowa.
W ostatnim czasie zmagania biegowe na nartach zdobyły coraz większą popularność. Nie każdy może jednak sprawdzić się na profesjonalnie przygotowanej trasie. Tym bardziej warto być 4 lutego w Chochołowie, gdzie zostaną rozegrane zawody biegowe. Na najlepszych czekają nagrody od Chochołowskich Term i Puchar Lokalnej Organizacji Turystycznej „Chochołowski”.
Uwaga na fałszywych Mikołajów! W weekend 9-10 grudnia będą grasować w Chochołowskich Termach. Cała nadzieja w dzieciach na odnalezienie tego właściwego. Poszukiwania będą umilać baśniowy teatr, koncert zespołu Beti & Bobass i mnóstwo słodyczy.
Zapomnij o sylwestrowych standardach i powitaj Nowy Rok w jednym z 3 wymiarów niesamowitej zabawy! W Chochołowskich Termach znajdziesz wszystko, co pozwoli na uczczenie tej nocy w wyjątkowy sposób.
Chochołów jest jedną z piękniejszych tatrzańskich miejscowości. Dzisiaj przedstawiamy noclegi, które szczególnie urzekły wypoczywających tam turystów. Zobaczcie więc, jakie obiekty są przez nich najchętniej polecane.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Chochołowie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Chochołowie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Chochołowie lub okolicy to: Olka Szcześniak w Le Scandale Zakopane.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej