Imprezy i koncerty w Chochołowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Chochołowa

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 13km od Chochołowa)
Miejsce imprezy:

Chochołów Aktualności

Zabiegi SPA, testy kosmetyków i porady wizażystek – to tylko część niespodzianek, jakie przygotowały Chochołowskie Termy z okazji Dnia Kobiet. Dla Pań, które odwiedzą kompleks 8 marca, przygotowano wiele urodowych niespodzianek i inspiracji. A wszystko w ramach wejścia za pół ceny.
W lutym nie tylko Korea Południowa będzie areną sportowych zmagań. Smak zwycięstwa i dobra zabawa czekają na biegaczy, którzy wezmą udział w organizowanych w lutym zawodach na trasach biegowych wokół Chochołowskich Term.
W lutym nie tylko Korea Południowa będzie areną sportowych zmagań. Smak zwycięstwa i dobra zabawa czekają na biegaczy, którzy wezmą udział w organizowanych w lutym zawodach na trasach biegowych wokół Chochołowskich Term.
10 lutego, w godzinach 21:30 - 02:00, w Chochołowskich Termach odbędzie się Walentynkowa Noc Saunowa.
W ostatnim czasie zmagania biegowe na nartach zdobyły coraz większą popularność. Nie każdy może jednak sprawdzić się na profesjonalnie przygotowanej trasie. Tym bardziej warto być 4 lutego w Chochołowie, gdzie zostaną rozegrane zawody biegowe. Na najlepszych czekają nagrody od Chochołowskich Term i Puchar Lokalnej Organizacji Turystycznej „Chochołowski”.
Uwaga na fałszywych Mikołajów! W weekend 9-10 grudnia będą grasować w Chochołowskich Termach. Cała nadzieja w dzieciach na odnalezienie tego właściwego. Poszukiwania będą umilać baśniowy teatr, koncert zespołu Beti & Bobass i mnóstwo słodyczy.
Zapomnij o sylwestrowych standardach i powitaj Nowy Rok w jednym z 3 wymiarów niesamowitej zabawy! W Chochołowskich Termach znajdziesz wszystko, co pozwoli na uczczenie tej nocy w wyjątkowy sposób.
Chochołów jest jedną z piękniejszych tatrzańskich miejscowości. Dzisiaj przedstawiamy noclegi, które szczególnie urzekły wypoczywających tam turystów. Zobaczcie więc, jakie obiekty są przez nich najchętniej polecane.
Pięć dni intensywnych szkoleń, Mistrzowie Świata w Kulturystyce w roli mentorów, siłownia wyposażona w profesjonalny sprzęt - tak zapowiada się kurs na trenera personalnego, który w listopadzie odbędzie się w Chochołowskich Termach. Zostały ostatnie wolne miejsca.
Chillout, upał i niesamowite show będą towarzyszyć ostatniej sobocie września (30.09). Podczas nocy saunowej w Chochołowie wystąpią najlepsi saunamistrzowie z Podhala, w tym: Agnieszka Pyk, Marcin Smolarek, a także Maciej Piczura, który wygrał indywidualne rozgrywki podczas konkursu Sauna Cup 2017. Wspólnie zaprezentują pięć seansów tematycznych z muzyką rozrywkową: latino, reggae, reggaeton oraz paso doble.