Imprezy i koncerty w Chojnicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury

Chojnice Aktualności

Chojnice to malowniczo położona miejscowość na granicy Borów Tucholskich. To idealne miejsce na wypoczynek dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz obcowania z przyrodą. Bez wątpienia zachwyci was piękna okolica Parku Narodowego Bory Tucholskie oraz niezwykły klimat regionu. Nie macie pomysłu na wyjazd za miasto? Ruszajcie na Pomorze, wprost do Chojnic!
"Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie", to najnowszy program  Michała Pałubskiego !
Zapraszamy do udziału w Dniach Chojnic w dniach 23-24 czerwca. W ramach imprezy odbędzie się XIII Jarmark Świętojański i Prezentacje Gospodarcze.
Zapraszamy na koncert Bedoesa, który odbędzie się 8 grudnia, o godzinie 21:00 w Chojnicach. Miejscem imprezy jest Geneza Music Club.
Już w najbliższy weekend, czyli 9-ego i 10-ego czerwca br. (piątek i sobota), odbędą się koncerty Solara i Białasa (SB Maffija) w dwóch miastach - w Chojnicach (woj. pomorskie) oraz w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie).   Długo oczekiwane koncerty jednego z najbardziej znanych w Polsce duetów hip-hopowych będą miały miejsce w: Geneza Music Club (Chojnice) oraz w JAZZBURGERCAFE (Koszalin).

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej