Imprezy i koncerty w Chojnicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Chojnice
Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowo-Sportowa
Miejscowość:
Chojnice
Miejsce imprezy:
Chojnicki Dom Kultury
Miejscowość:
Chojnice
Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowo-Sportowa
Miejscowość:
Chojnice
Miejsce imprezy:
Aquapark Centrum Park

Chojnice Aktualności

Ani Mru Mru, to kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje.
Paryż... Od stu lat oczy (i uszy) świata są zwrócone na piosenkę francuską, która się urodziła pod dachami Paryża, na Polach Elizejskich, pod Wieżą Eiffla, w Lasku Bulońskim i przy szklanej piramidzie przed Luwrem.
Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami .
Piotr Czajkowski - DZIADEK DO ORZECHÓW. Balet feeria w dwóch aktach z prologiem na motywach baśni Ernsta Hoffmanna "Dziadek do orzechów i król myszy"Libretto: Marius Petip w redakcji Władimira TroshchenkoWykorzystano  fragmenty choreografii Mariusa Petipy, Lwa Iwanowa, Aleksandra Gorsky, zasłużonego artysty Rosji Wasilija Vainonena i Kawalera Orderu Diagilewa  Anatolija Yemelyanova.
"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
40 osób na scenie! Występują Artyści Narodowego Baletu Kijowskiego!  JEZIORO ŁABĘDZIE - PIOTR CZAJKOWSKI.
Get your shit together Tyrone! Idzie ogień i pożoga, które pochłonie Twoje miasto. Przed Wami grupa ludzi, którzy nie biorą jeńców, za to uwielbiają rozbestwione tłumy. Ziomkostwo, które wychodzi na scenę zawsze musi tworzyć dobry klimat i tutaj nie ma od tej reguły wyjątku.
Zapraszamy do udziału w Dniach Chojnic w dniach 23-24 czerwca. W ramach imprezy odbędzie się XIII Jarmark Świętojański i Prezentacje Gospodarcze.
Zapraszamy na koncert Bedoesa, który odbędzie się 8 grudnia, o godzinie 21:00 w Chojnicach. Miejscem imprezy jest Geneza Music Club.
Zapraszamy na wspaniałą Disco-Polową zabawę do Chojnic 5 listopada do Hali Centrum Park, ul. Huberta Wagnera 1.