Imprezy i koncerty w Ciechocinku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Ciechocinka

Miejscowość:
Toruń
(ok. 19km od Ciechocinka)
Miejsce imprezy:
Aula UMK

Ciechocinek Aktualności

Od początku sierpnia turyści mogą aktywować oraz realizować bony turystyczne. Jednorazowe wsparcie finansowe dla wielu osób będzie okazją na zaplanowanie pierwszych prawdziwych wakacji. Kto może ubiegać się o bon turystyczny? Otrzyma go każde dziecko w rodzinie, które nie uzyskało jeszcze pełnoletności. Możliwość wykorzystanie bonu będzie miało około 6,5 miliona dzieci w całym kraju! Rodzice mogą przeznaczyć otrzymane środki na opłacenie miejsca noclegowego lub wyjazd dziecka na imprezę turystyczną. Należy jednak pamiętać, że bon może zostać wykorzystany jedynie na terenie naszego kraju w obiektach przygotowanych do realizacji płatności bonem. Poniżej znajdziecie listę miejsc w Ciechocinku, gdzie przyjmowany jest bon turystyczny.
Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku.
Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku.
Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku.
Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku.
Po znakomitym przyjęciu Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku z transmisją na żywo w TVP 2 który od 24  lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, stając się imprezą o światowej renomie i gromadząc co roku około 40 tys. ludzi z całego świata zapraszamy na Galę Muzyki Cygańskiej.
Po znakomitym przyjęciu Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku z transmisją na żywo w TVP 2 który od 24  lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, stając się imprezą o światowej renomie i gromadząc co roku około 40 tys. ludzi z całego świata zapraszamy na Galę Muzyki Cygańskiej
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Don Vasyl i jego występy w Ciechocinku to kultowe wydarzenia, cieszące się od lat niesłabnącą popularnością.
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Ciechocinku

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Ciechocinku?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Ciechocinku lub okolicy to: Stand-Up: Piotr Bałtroczyk w Toruniu.