Imprezy i koncerty w Ciechocinku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Ciechocinka

Miejscowość:
Toruń
(ok. 19km od Ciechocinka)
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki
Miejscowość:
Toruń
(ok. 19km od Ciechocinka)
Miejsce imprezy:
Arena Toruń
Miejscowość:
Toruń
(ok. 19km od Ciechocinka)
Miejsce imprezy:
Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Ciechocinek Aktualności

Cykl koncertów poświęconych pamięci Bogusława Kaczyńskiego . W programie koncertu znajdą się utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki, musicalu, a także przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej.
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Marzysz aby zobaczyć niezapomniane show muzyczno- taneczne? W Ciechocinku to możliwe!
Cykl koncertów poświęconych pamięci Bogusława Kaczyńskiego. W programie koncertu znajdą się utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki, musicalu, a także przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej.
Kabaret Moherowe Berety — UWAGA — Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski , krowy holenderki indory i angory (na berety) ; - )
Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski ,krowy holenderki indory i angory (na berety) ;-) Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo...
Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski, krowy holenderki indory i angory (na berety) ;-) Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo...
Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników twórczości artystycznej Don Vasyla oraz zespołu "Roma".
Don Vasyl i jego występy w Ciechocinku to kultowe wydarzenia, cieszące się od lat niesłabnącą popularnością.
Don Vasyl i jego występy w Ciechocinku to kultowe wydarzenia, cieszące się od lat niesłabnącą popularnością.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Ciechocinku

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Ciechocinku?