Imprezy i koncerty w Ciechocinku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Ciechocinek
Miejsce imprezy:
Teatr Letni

Imprezy w okolicy Ciechocinka

Miejscowość:
Toruń
(ok. 19km od Ciechocinka)
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki

Ciechocinek Aktualności

„Na deptaku w Ciechocinku się wie, że o ludziach można dobrze i źle. Mówić w kółko, jak fontanna taka, sączyć temat całe dnie.” - słowa piosenki autorstwa Danuty Rinn i Bohdana Czyżewskiego to najlepsze wprowadzenie do najważniejszych informacji związanych z Ciechocinkiem – najpopularniejszą miejscowością uzdrowiskową w Polsce. To nie tylko sanatoria, wspaniały klimat, ale również i ludzie, którzy przyjeżdżają tu z każdego regionu Polski. A jaki Ciechocinek jest naprawdę? Przekonajmy się!
Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski, krowy holenderki indory i angory (na berety) ;-) Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo...
W programie koncertu znajdą się utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki, musicalu, a także przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej.
Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku...
Organizatorzy zapraszają na koncert duetu Indivi-duo, który odbędzie się 18 stycznia w Kawiarence Irenka w Ciechocinku.
Trio Boffelli to zespół złożony z trzech barwnych, różnych od siebie, ale jednocześnie bliskich sobie muzyków, którzy zakochani we włoskiej muzyce postanowili się nią dzielić.
Koncert w hołdzie twórczości Leonarda Cohena. Marcin Styczeń promuje na trasie koncertowej album pt. "Lubię gadać z Leonardem". Jest to jedenaście piosenek Leonarda Cohena z jego  trzech ostatnich albumów w wykonaniu i w tłumaczeniach pieśniarza Marcina Stycznia. Do tej pory nikt w Polsce nie wykonywał tych utworów. Nie było także tłumaczeń, ponieważ największy popularyzator twórczości kanadyjskiego barda Maciej Zembaty zmarł w 2011 roku. Jest to zatem dzieło pionierskie. Wszystkie tłumaczenia zostały zaakceptowane przez spadkobierców Leonarda Cohena.
Zespół Czesław Śpiewa, czyli duńska, muzyczna armia Czesława Mozila obchodzi w tym roku 10-lecie występów w Polsce.
Kabaret Moherowe Berety to nowa formacja, która śmieszy i bawi do rozpuku.
W programie koncertu znajdą się utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki, musicalu, a także przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej.