Imprezy i koncerty w Cieszynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Cieszyna

Miejscowość:
Ustroń
(ok. 14km od Cieszyna)
Miejsce imprezy:
Kolej Linowa Czantoria
Miejscowość:
Jastrzębie Zdrój
(ok. 19km od Cieszyna)
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury

Cieszyn Aktualności

2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
To Ci tłumaczę! - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile, który 13 maja o godz. 20:00 wystąpi w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej serdecznie zaprasza na koncert: Karnawał z folklorem, który odbędzie się 17 i 18 lutego w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.
„Być jak Elizabeth Taylor” to tytuł spektaklu, który zostanie wystawiony 11 lutego o godz. 19:30 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-12 lat do udziału w cyklu warsztatów: Mała Pracownia Projektowania, które odbywają się raz w miesiącu, w sobotę, w godzinach 10.00-13.00 w Zamku Cieszyn.
17 listopada zapraszamy na piosenki francuskie akustycznie: recital Justyny Lewandowskiej z akompaniamentem Józefa Salika z okazji święta wina Beaujolais nouveau. Recital odbędzie się w restauracji Kamienica Konczakowskich o godz. 18:00.
4 listopada o godz. 18:00 w Teatrze Adama Mickiewicza w Cieszynie zostanie wystawiony spektakl o miłości - Odi Sed Amo. Już dziś serdecznie zapraszamy!
W dniach 4 - 5 listopada zapraszamy na trzecią edycję Snow Film Fest - spotkanie z filmem outdoorowym! Adrenalina, śnieg i lód!
31 października 2016 r. o godz. 17.00 w Kościele Jezusowym odbędzie się Dziękczynny Koncert, podczas którego wystąpią znakomici organiści oraz chóry. Koncert jest również podsumowaniem akcji „Ratujmy Organy Kościoła Jezusowego”. Już dziś serdecznie zapraszamy!
30 października wokół boisk "Pod Wałką" przy ul. Adolfo "Bolko" Kantora 10 przeprowadzony zostanie po raz pierwszy Bieg Cieszyńska Godzinówka. Już dziś serdecznie zapraszamy!