Imprezy i koncerty w Cieszynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Cieszyn Aktualności

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Balet feeria w dwóch aktach z prologiem na motywach baśni Ernsta Hoffmanna "Dziadek do orzechów i król myszy".
Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie w Polsce sztuką wokalną artystów z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć projekt, będący jednym z mostów, łączących kultury naszych krajów. Projekt jest też efektem znakomitej, trwającej od wielu lat współpracy z dyrektorem generalnym Teatru Operetki Kijowskiej, Bohdanem Strutynśkym.
Zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz kilka dni po premierze płyty "ENT" oraz pięknej, lirycznej ballady zatytułowanej "Mgła nad Warszawą" ogłasza również trasę koncertową! Koncerty grupy będą nie lada gratką dla fanów - będą to jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenia, których nie możecie przegapić!
Wyjątkowy polsko - czeski koncert Ewy Farnej odbędzie się w ramach pierwszej edycji Ewa Fest, który jest kontynuacją dotychczasowych zlotów fanów na Dolnym Śląsku.
Wyjątkowy polsko - czeski koncert Ewy Farnej odbędzie się w ramach pierwszej edycji Ewa Fest, który jest kontynuacją dotychczasowych zlotów fanów na Dolnym Śląsku.
Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Po raz pierwszy, będzie możliwość posłuchania utworów Artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach.
Organizatorzy serdecznie zapraszają na imprezę My Som Stela – Cieszyńskie Święto Piwa 2018. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji, w tym występy znanych artystów oraz wspólne biesiadowanie.
Na wieczór z Kabaretem Hrabi zapraszamy 23 września do teatru w Cieszynie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Kabaret Hrabi wystąpi w składzie - Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch.
Na wieczór z Kabaretem Hrabi zapraszamy 23 września do teatru w Cieszynie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Kabaret Hrabi wystąpi w składzie - Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch.