Imprezy i koncerty w Cieszynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Cieszyn
Miejsce imprezy:
Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie
Miejscowość:
Cieszyn
Miejsce imprezy:
Góra Zamkowa

Cieszyn Aktualności

W dniach 15-17 czerwca w Cieszynie odbędzie się XVIII Święto Trzech Braci.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. Śląsk Cieszyński w okresie międzywojennym . Ekspozycję będzie można oglądać do 25 lutego.
Cieszyńskie Kino na Granicy ma już swoją tradycję i renomę oraz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez filmowych. Wydarzenie potrwa od 27 kwietnia do 3 maja 2018 roku.
Biuro Turystyczne w Cieszynie - Lipsa Travel zaprasza na wycieczkę na Słowację. Wyjazd 17 lutego (sobota) o godzinie 6:00.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
To Ci tłumaczę! - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile, który 13 maja o godz. 20:00 wystąpi w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej serdecznie zaprasza na koncert: Karnawał z folklorem, który odbędzie się 17 i 18 lutego w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.
„Być jak Elizabeth Taylor” to tytuł spektaklu, który zostanie wystawiony 11 lutego o godz. 19:30 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-12 lat do udziału w cyklu warsztatów: Mała Pracownia Projektowania, które odbywają się raz w miesiącu, w sobotę, w godzinach 10.00-13.00 w Zamku Cieszyn.
17 listopada zapraszamy na piosenki francuskie akustycznie: recital Justyny Lewandowskiej z akompaniamentem Józefa Salika z okazji święta wina Beaujolais nouveau. Recital odbędzie się w restauracji Kamienica Konczakowskich o godz. 18:00.