Imprezy i koncerty w Czechowicach-Dziedzicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Czechowice-Dziedzice
Miejsce imprezy:
Stara Cynkownia

Imprezy w okolicy Czechowic-Dziedzic

Miejscowość:
Bielsko-Biała
(ok. 10km od Czechowic-Dziedzic)
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Bielsko-Biała
(ok. 10km od Czechowic-Dziedzic)
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Bielsko-Biała
(ok. 10km od Czechowic-Dziedzic)
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury

Czechowice-Dziedzice Aktualności

Michał Leja wystąpi w Czechowicach-Dziedzicach z najnowszym programem „Anatomia”.
"ZDRADZIŁEŚ MNIE, KOTKU!" to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy.
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Historia klubowej trasy koncertowej PUNKY REGGAE live sięga 2004 roku, kiedy na wspólne tournée ruszyły w Polskę trzy zasłużone zespoły, czyli Farben Lehre, Habakuk oraz Proletaryat. Przedsięwzięcie okazało się na tyle kreatywne i udane, że trasa wpisała się na stałe w koncertową mapę Polski i przez kilka lat odbywała się rokrocznie, zawsze w sezonie wiosennym.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?
Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Czechowicach-Dziedzicach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Czechowicach-Dziedzicach?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Czechowicach-Dziedzicach lub okolicy to: Michał Leja Stan-up w Starej Cynkowni w Czechowicach-Dziedzicach, Stand-up "Testy nowych żartów" w Sztamferze w Pszczynie.