Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Częstochowy

Miejscowość:
Kłobuck
(ok. 16km od Częstochowy)
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury

Częstochowa Aktualności

Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na JUBILEUSZOWY KONCERT VARIUS MANX-30-LECIE.
Z okazji Dnia Matki zapraszamy serdecznie na wyśmienity koncert znanego polskiego artysty Janusza Laskowskiego .
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Kwartet ProForma zyskał popularność poprzez bardzo obszerne i staranne opracowanie twórczości tria Kaczmarski - Gintrowski - Łapiński, a także współpracę z liderem Kultu, czyli z Kazikiem Staszewskim.
12 Tenorów & Diva , to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym show businessu, i nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego.
Piotr Zola Szulowski w programie 'Granice wytrzymałości'.
Don Vasy i Gwiazdy cygańskiej pieśni wystąpią w Akademickim Centrum Kultury - Klub Politechnika w Częstochowie.
Kto był ten wie jak Aura rezonowała jesienią - pora na jej kontynuację!
Christiane F. miała 12 lat, gdy po raz pierwszy zaczęła palić haszysz. Potem poszło z górki — LSD, kradzieże, heroina i dworzec ZOO, gdzie wszystko miało swój początek i koniec. W ten sposób, w wieku 13 lat Christiane stała się narkomanką. Jaki był świat, do którego tak bardzo chciała należeć osamotniona nastolatka? Czy jej wyobrażenia o dorosłym życiu spełniły się ? I co ważniejsze, czy znalazła to, czego szukała?
" LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ " — spektakl komediowy. Najnowszy HIT teatralny — w reżyserii Artura Barcisia.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Częstochowie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Częstochowie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Częstochowie lub okolicy to: Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w Częstochowie!, Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w Częstochowie.