Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Częstochowa Aktualności

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus.
Zapraszamy na autorski recital Michała Bajora, oparty na najnowszym, dwupłytowym wydawnictwie pt. Od Kofty... do Korcza , który odbędzie się 12 listopada, o godzinie 18:00, w Filharmonii Częstochowskiej.
Zapraszamy na spektakl pt. Edukacja Rity , który odbędzie się 4 listopada, o godzinie 19:00, w Filharmonii Częstochowskiej.
Zapraszamy na spektakl Teatru Komedia pt. Ostra jazda , który odbędzie się 11 listopada, o godzinie 16:00, w Filharmonii Częstochowskiej.
25 lutego 2018 roku, o godzinie 17:00, w Filharmonii Częstochowskiej wystąpi zespół Stare Dobre Małżeństwo.
Piotr Zioła to młody wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” ukazał się wiosną 2016 r. nakładem Warner Music Poland. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. czyli okresu, który najbardziej inspiruje Piotra.
Zapraszamy na koncert zespołu Pectus, który zaprezentuje się 2 lutego 2018 roku, o godzinie 19:00, w Filharmonii Częstochowskiej.
Czy można połączyć muzykę disco polo z orkiestrą symfoniczną? 10.12.2017 roku w Częstochowskiej Hali Sportowej odbędzie się niezwykły koncert Orkiestra w Rytmie Disco.
Grzegorz Turnau - L-live - koncert urodziNOWY odbędzie się 2 grudnia o godz. 20:00 w Filharmonii Częstochowskiej. Zapraszamy!