Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Częstochowa
Miejsce imprezy:
Akademickie Centrum Kultury i Sportu
Miejscowość:
Częstochowa
Miejsce imprezy:
Hala Sportowa Częstochowa

Częstochowa Aktualności

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Spektakl teatralny "Przepraszam, co Pan tu robi?" - komedia dla widzów dorosłych.
Częstochowska scena stand-upowa zaprasza najlepszych komików w Polsce!
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
CUD (Das andalusische Mirakel) Niesamowita noc w Andaluzji!
CUD (Das andalusische Mirakel) Niesamowita noc w Andaluzji!
Telewizja TVS od lat promuje szereg wykonawców muzyki szlagierowej w swoich programach na antenie. Zapraszamy tym razem na wyjątkowe koncerty organizowane w całej Polsce.
Nikt nie jest doskonały. Komedia brytyjskiego autora Simona Williamsa.
Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym Andrzej Piaseczny świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze!
Spektakl komediowy "Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta", napisany oraz wyreżyserowany przez Marka Rębacza, autora takich hitów jak "Atrakcyjny Pozna Panią" oraz "Dwie Morgi Utrapienia", a także autora scenariuszy do filmów "Atrakcyjny Pozna Panią" oraz "Zróbmy Sobie Wnuka".