Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Częstochowa
Miejsce imprezy:
PUB Sportowy Stacherczak

Częstochowa Aktualności

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, Mtv European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.
Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All Is One Tour" z towarzyszeniem Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective oraz Jakub Rene Kosik.
Pectus to zespół, który dał się poznać polskiej publiczności poprzez udział w finale Sopot Festival 2008, kiedy to Słowik Publiczności powędrował właśnie w ręce muzyków.
Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie w Polsce sztuką wokalną artystów z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć projekt, będący jednym z mostów, łączących kultury naszych krajów. Projekt jest też efektem znakomitej, trwającej od wielu lat współpracy z dyrektorem generalnym Teatru Operetki Kijowskiej, Bohdanem Strutynśkym.
NARODOWY BALET UKRAINY "VIRSKI" swoje korzenie datuje na 1937 r., kiedy to dwóch wspaniałych tancerzy Pavlo Virski i Nikola Bolotov założyli pierwszy na Ukrainie zespół tańca folklorystycznego.
Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie!
Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour.
Golec uOrkiestra - Kolędy i Pastorałki - Wyjątkowy koncert świąteczno-noworoczny najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek.
Stand-up Profanum to stała scena komediowa w Częstochowie, której gospodarzem jest Olka Szczęśniak.