Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Częstochowa Aktualności

Jak co miesiąc w Częstochowie gościmy najlepszych polskich komików! W listopadzie odwiedzą Nas Darek Gadowski i Maciek Brudzewski w swoich najnowszych programach, zapewniając nam dwie godziny mocnej komedii na żywo!
Zapraszamy na koncert muzyki klezmerskiej pt. "MOTYWY ŻYDOWSKIE W MUZYCE ŚWIATA", który odbędzie się 29 listopada w Akademickim Centrum Kultury w Częstochowie.
Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę!
Koncert Jubileuszowy: Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z Zespołem.
"Moja historia" to wyjątkowe muzyczne spotkanie z Piotrem Rubikiem.
Michał Leja wystąpi z najnowszym programem "Anatomia".
Tradycyjnie już znani i lubiani aktorzy polskiej sceny teatralnej i filmowej wprowadzą Państwa w  świat pełen zagadek, uśmiechu i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Z początkiem sierpnia turyści zyskali możliwość aktywacji oraz realizacji bonów turystycznych. Dla wielu osób będzie to szansa na pierwsze prawdziwe wakacje. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przyznawane jest każdemu niepełnoletniemu dziecku w rodzinie. Rodzice tę kwotę mogą wykorzystać do opłacenia wyjazdu dzieci na zorganizowaną imprezę turystyczną lub miejsce w obiekcie noclegowym. Należy jednak pamiętać, że środku z bonu mogą zostać wykorzystane jedynie w przygotowanych na to obiektach. Dlatego też planując wakacyjny wyjazd, turyści powinni zapoznać się z listą miejsc, w których zrealizują bon turystyczny. Gdzie wykorzystamy bon turystyczny w Częstochowie? Sprawdźcie listę poniżej!
Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na JUBILEUSZOWY KONCERT VARIUS MANX-30-LECIE.