Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Częstochowa Aktualności

Zapraszamy na koncert kultowego zespołu Dżem, który odbędzie się w Filharmonii Częstochowskiej 10 grudnia 2021 r.
Jak co miesiąc w Częstochowie gościmy najlepszych polskich komików! W listopadzie odwiedzą Nas Darek Gadowski i Maciek Brudzewski w swoich najnowszych programach, zapewniając nam dwie godziny mocnej komedii na żywo!
Zapraszamy na koncert muzyki klezmerskiej pt. "MOTYWY ŻYDOWSKIE W MUZYCE ŚWIATA", który odbędzie się 29 listopada w Akademickim Centrum Kultury w Częstochowie.
Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę!
Koncert Jubileuszowy: Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z Zespołem.
"Moja historia" to wyjątkowe muzyczne spotkanie z Piotrem Rubikiem.
Tradycyjnie już znani i lubiani aktorzy polskiej sceny teatralnej i filmowej wprowadzą Państwa w  świat pełen zagadek, uśmiechu i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Z początkiem sierpnia turyści zyskali możliwość aktywacji oraz realizacji bonów turystycznych. Dla wielu osób będzie to szansa na pierwsze prawdziwe wakacje. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przyznawane jest każdemu niepełnoletniemu dziecku w rodzinie. Rodzice tę kwotę mogą wykorzystać do opłacenia wyjazdu dzieci na zorganizowaną imprezę turystyczną lub miejsce w obiekcie noclegowym. Należy jednak pamiętać, że środku z bonu mogą zostać wykorzystane jedynie w przygotowanych na to obiektach. Dlatego też planując wakacyjny wyjazd, turyści powinni zapoznać się z listą miejsc, w których zrealizują bon turystyczny. Gdzie wykorzystamy bon turystyczny w Częstochowie? Sprawdźcie listę poniżej!
Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu. Zapraszamy na najnowszy program  bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Częstochowie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Częstochowie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Częstochowie lub okolicy to: Koncert kultowego zespołu DŻEM w Filharmonii Częstochowskiej.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej