Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Częstochowa Aktualności

WSPANIAŁE GŁOSY, ENERGIA I NIESAMOWITE EMOCJE! Koncert NAJLEPSZEGO POLSKIEGO CHÓRU! Sound'n'Grace, to chór, który podbija swoimi utworami listy przebojów.
Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały.
"Szalone nożyczki" to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!
Zapraszamy do Częstochowy na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. "Ale Meksyk" w dniu 29 maja  o godz. 19.oo w Akademickim Centrum Kultury - Klub Politechnik.
Trasa ''stand-up skład" to projekt 9 komików organizowany w największych miastach Polski. Imprezy poprowadzi najlepszy duet prowadzących w kraju!
Zapraszamy na koncert pełen wspólnych duetów Teresy Werner razem z Goranem Karanem!
Koncert Anny Dąbrowskiej odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 20:00 w Częstochowie.
Upiór w operze , Chicago , West side story , czy Mamma Mia – to tylko kilka tytułów, które zagoszczą na scenie podczas wyjątkowego koncertu „Nie tylko MUSICALE!”. Obok najbardziej popularnych fragmentów z musicali, pojawią się przeboje piosenki polskiej – Powróćmy jak za dawnych lat , Bo to się zwykle tak zaczyna , Dumka na dwa serca.
Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus.
Zapraszamy na autorski recital Michała Bajora, oparty na najnowszym, dwupłytowym wydawnictwie pt. Od Kofty... do Korcza , który odbędzie się 12 listopada, o godzinie 18:00, w Filharmonii Częstochowskiej.