Imprezy i koncerty w Dąbkach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Chłopy
Miejsce imprezy:
Skarbnica Wioski rybackiej w Chłopach

Dąbki Aktualności

Wraz z początkiem sierpnia turyści mogą realizować bon turystyczny 500+. Jego głównym celem jest wspieranie rodzin oraz polskiej branży turystycznej. Wparcie finansowe w wysokości 500 złotych może trafić do każdej rodziny, w której dzieci nie ukończyły jeszcze 18 roku życia. Rodziny mogą wykorzystać bon do wykorzystać do opłacenia miejsca w obiekcie noclegowym, a także na pokrycie wyjazdu dziecka na kolonie, ferie bądź zieloną szkołą. Należy jednak pamiętać, że płatności można dokonywać tylko w wybranych miejscach. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których zrealizujecie bon w Dąbkach.
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 7 lipca w Dąbkach.
Od 1 do 22 lipca nad polskim morzem pojawi się Strefa Kolorów Zdrowia. Od Chałup i Kuźnicy po Świnoujście i Sztutowo do zdrowej zabawy ze smakiem, na konkursy i wyjątkowe gry XXL zaprasza Marwit, największy w Polsce producent świeżych soków. Strefa Kolorów Zdrowia to letnia atrakcja dla plażowiczów nad Bałtykiem. Zabawa rusza 1 lipca w Chałupach, a później, wybrzeżem, dalej na zachód, by na koniec wrócić do Sztutowa. Do 22 lipca odwiedzi 17 miejscowości. 7 lipca zapraszamy do Dąbek.
30 lipca w Dąbkach odbędzie się organizowany już po raz trzeci Uzdrowiskowy Wieczór Kabaretowy, na który zapraszamy wszystkich miłośników aktywnych form spędzania czasu wolnego. Nie może Cię tam zabraknąć!
Na IV edycję Nadmorskiego Biegu Uzdrowiskowego zapraszamy do Dąbek 30 lipca 2017 roku!
Ciekawym wydarzeniem na plażach polskiego wybrzeża są Plażowe Mistrzostwa Budowniczych .  Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 11 lipca o godz. 10 na plaży w Dąbkach.
Już niedługo, bo w niedzielę, 14 sierpnia, w Uzdrowisku Dąbki odbędą się zawody dla miłośników nordic walking. Właśnie tego dnia bowiem, można będzie zdobyć Puchar Pomorza w tej dziedzinie. Zainteresowani? Ruszamy na start!
Dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia mamy dobrą wiadomość! Już 10 sierpnia w nadmorskich Dąbkach po raz kolejny odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego można będzie skosztować najsmaczniejszych produktów znad Bałtyku. Serdecznie zapraszamy do degustacji i wspólnej zabawy.
W niedzielę, 7 sierpnia, w Bukowie Morskim (w niedalekim sąsiedztwie nadmorskich Dąbek) odbędzie się Festyn Cysterski, na który serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa. Dobra zabawa i emocje - gwarantowane! Nie może Was tam zabraknąć.
Wszystkich prawdziwych patriotów serdecznie zapraszamy już w poniedziałek, 1 sierpnia, do Dąbek, gdzie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - Wieczór Patriotyczny. Zachęcamy do uczestnictwa!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej