Imprezy i koncerty w Darłówku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Międzyzdroje
Miejsce imprezy:
Międzynarodowy Dom Kultury
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Azoty Arena
Miejscowość:
Kępno
Miejsce imprezy:
Hala Widowiskowo-Sportowa - Projekt Kepno

Darłówko Aktualności

Zapraszamy do Darłówka na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. "Prawo Dżungli" w dniu 17 sierpnia 2018r. o godz. 19.oo w Hotelu Jan, ul. Słowiańska 24.
Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
Zarząd Portu Morskiego w Darłowie zaprasza na dzień ryby w porcie, czyli festyn rodzinny pn.: „Port&Fish Day – Darłowo 2016”. Impreza rozpocznie się 20 sierpnia o godzinie 16:00 w Basenie Rybackim przy ul. Wilków Morskich w Darłówku Zachodnim.
Letni klimat w rytmach rodem z Jamajki poczujecie już w dniach 5-6 sierpnia podczas Reggaenwalde Festiwalu – Darłowo 2016. Zagrają: Anna RF (Izrael), Maleo Reggae Rockers, Ras Luta&A4 Band, Kacezet, Cheeba, Konopians, Chonabibe, Bongostan, Foliba, Rootzmans, Reggae Gang System, Dj War. Zapraszamy!
W każdy piątek – w Disco Alga gramy specjalnie dla Was - największe przeboje klubowe i dyskotekowe. Na pewno nie zabraknie polskich akcentów muzycznych oraz wspominkowych utworów z lat ubiegłych.
W wakacje nikt się nudzi. A na pewno nie te osoby, które postanowią spędzić urlop w Darłówku. W każdy czwartek w Disco Alga odbywać się będzi impreza HIGH HEEL & MINI PARTY! - PANIE W SZPILKACH I MINI - wstęp gratis.
Wakacje to najlepszy czas na muzyczne szaleństwo w rytmie klubowych przebojów. Jeśli planujecie urlop w Darłówku to doskonale się składa. W każdą środę w Disco Alga odbywać się będzie impreza Violin Live. Tego wieczoru usłyszycie największe hity klubowe i dyskotekowe przy akompaniamencie skrzypiec!
Przez całe lato, w każdy wtorek zapraszamy spragnionych klubowych wrażeń do Disco Alga na imprezę SAX LIVE! Największe przeboje klubowe i dyskotekowe przy akompaniamencie saksofonu!
W każdy poniedziałek zapraszamy do Disco Alga w Darłówku na wyjątkową LADIES NIGHT! Panie mają darmowy wstęp do lokalu przez całą noc. Specjalnie dla Was przez całą noc grać będą największe HITY i PRZEBOJE klubowe i dyskotekowe.
10 lipca w Darłówku odbędzie się ostatni dzień Festiwalu Media i Sztuka. W programie ciekawe spotkania twarzą w twarz, możliwość zadania pytań i usłyszenia osobistych odpowiedzi.