Imprezy i koncerty w Darłowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Bałtycki Teatr Dramatyczny
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Bałtycki Teatr Dramatyczny

Darłowo Aktualności

Wraz z początkiem sierpnia polscy turyści w końcu mogą aktywować i realizować swoje bony turystyczne. Jednorazowe wsparcie finansowe w postaci 500 złotych jest przyznawane każdemu dziecku w rodzinie, pod warunkiem, że nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Środki z bonu mogą posłużyć rodzicom do opłacenia miejsca noclegowego dla swojego dziecka w przygotowanym obiekcie turystycznym lub wyjazdu na zorganizowaną imprezę turystyczną. Przed rozpoczęciem planowania wakacji turyści powinni sprawdzić, gdzie mogła wykorzystać bon turystyczny. Należy bowiem pamiętać, że jego realizacja jest możliwa jedynie na terenie Polski w odpowiednio przygotowanych do tego obiektów. Jeżeli w chcecie wybrać się na rodzinne wakacje do Darłowa, zajrzyjcie poniżej. Tam dowiedzie się, gdzie można dokonać płatności bonem!
Rejsy statkiem po Bałtyku to znakomite urozmaicenie wakacyjnego wypoczynku nad morzem. W kurortach znajdziemy wiele różnorodnych propozycji wycieczek. Najczęściej są to krótkie, kilkugodzinne wyprawy, które pozwalają turystom obejrzeć polskie wybrzeże z zupełnie innej perspektywy.
W drugiej połowie zapraszamy do Darłowa na 11. odsłonę nadmorskiego fetsiwalu REGGAENWALDE!
Impreza z okazji Dnia Wody odbędzie się na Wyspie Łososiowej. W programie moc atrakcji!
Festyn Morze Miłości odbędzie się już po raz siódmy. Jest to impreza charytatywna, a cały dochód zostanie przekazany na rzecz darłowskiego hospicjum.
Jeśli chcecie spotkać ekipę Projektu Plaża, przyjdźcie na plażę zachodnią w Darłówku, będącym już dzielnicą Darłowa. Telewizja TVN jak zwykle przygotuje dla plażowiczów moc atrakcji!
Podczas wakacji w Darłowie masz szansę na udział w niezwykłym wydarzeniu jakim jest Festiwal Filmów Skandynawskich. To nie tylko przegląd najnowszych i nieco starszych produkcji, ale również spotkania z twórcami filmowymi oraz koncerty.
Na rynku w Darłowie będzie można zobaczyć najlepsze zdjęcia prasowe wykonane w 2018 roku. Zachęcamy do obejrzenia tej wyjątkowej wystawy plenerowej.
Festiwal obydwa się w już od kilku lat, gromadząc wybitnych przedstawicieli świata kultury i mediów. W nieformalnej atmosferze letniego Darłowa rozmawiają o sztuce oraz ideach – spotkania są otwarte dla publiczności.
Letnie koncerty organowe, które latem odbywają się w koście św. Gertrudy, to stała pozycja w wakacyjnym kalendarzu wydarzeń Darłowa. Organizowane przez Filharmonię Koszalińską wieczory muzyczne są okazja do tego, by na żywo posłuchać przepięknych brzmień klasycznych kompozycji organowych w znakomitych wykonaniach polskich i zagranicznych artystów.