Imprezy i koncerty w Darłowie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Darłowo Aktualności

Jeżeli w chcecie wybrać się na rodzinne wakacje do Darłowa i chceci skorzystać z bonu turystycznego, zajrzyjcie niżej. Tam dowiedzie się, gdzie za jego pomocą można dokonać płatności!
Już w najbliższy poniedziałek - 5 lipca w godzinach 12.00-18.00 Plac Kościuszki w Darłowie odwiedzi Wawel Truck - interaktywna ciężarówka pełna słodkości. Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu. Zapraszamy!
Już w najbliższą niedzielę i poniedziałek, 4 lipca w godz. 14:00 - 20:00, a 5 lipca w godz. 12:00 - 18:00 Plac Kościuszki w Darłowie odwiedzi Wawel Truck - interaktywna ciężarówka pełna słodkości. Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu. Wszystko to przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.
Rejsy statkiem po Bałtyku to znakomite urozmaicenie wakacyjnego wypoczynku nad morzem. W kurortach znajdziemy wiele różnorodnych propozycji wycieczek. Najczęściej są to krótkie, kilkugodzinne wyprawy, które pozwalają turystom obejrzeć polskie wybrzeże z zupełnie innej perspektywy.
Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie jest jedynym w Polsce nadmorskim gotyckim zamkiem. Został wybudowany na planie zbliżonym do kwadratu na wyspie przybrzeżnej, na której wcześniej stał młyn.
Miejskiego Sylwestra w Darłowie będzie można spędzić za darmo nie tylko na placu przed ratuszem, ale również w kinie "Bajka". Późnym popołudniem dwa filmy będą mogły obejrzeć dzieci, na wieczór przygotowano dwa seanse dla dorosłych. Projekcję zakończy noworoczny toast na koszt kina.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej